40680
x7qm6o4e7cb4rxmcadpj.jpg:


Egy Remek Évtized Fantasztikus Zenéi !!!




  • Wind 67
    #6768
    "A Nakamichi a világ vezetõ gyártója a csúcsminõségű audió- videó- és multimédia rendszerek területén. Régóta ismert kifinomult otthoni és mobil hangrendszereirõl, és a jövõben is úttörõ szerepet kíván betölteni mind az öt kontinensen.

    A Nakamichi név a minõség messzire visszatekintõ büszke hagyományát, és folyamatos fejlesztést képvisel az elektronika terén. A mai cég története 1948 -ban indult egy kis kutató laboratóriumban, ahol fõként elektromágneses és akusztikai kísérletek zajlottak.

    A kutatási eredményeket számos helyen hasznosították, kormányok, egyetemek, és természetesen a magánszféra. Az elsõ Nakamichi termékek orsós magnók voltak, amelyek az akkori nagy márkák számára készültek, alvállalkozóként. Amikor megjelentek a kazettás magnetofonok, a Nakamichi ezen irányba fordult, és csúcsminõségű készülékeket gyártott. Ezeket szintén más márkák neve alatt forgalmazták.

    Azóta nagy változás történt, mára a Nakamichi saját név alatt készít különleges minõségű termékeket. A ma is a Nakamichi család tulajdonában lévõ cég az utóbbi évtizedekben híressé vált egyszerű, de nagyszerű dizájnjáról, valamint elõremutató fejlesztéseirõl, melyeket számos nemzetközi díjjal honorált a szakma."
  • MrSister
    #6767
    Na! Csudijó! Itt is van a szakértőm!
  • MrSister
    #6766
    Megkérdezek egy-két hozzáértőt és mihamarabb visszajelzek. Azt azért leszögezem, hogy kb. annyit volt használva, mint a fütyim 14 éves koromig...
    Komolyra fordítva... Tényleg jó állapotú! Majd küldök fényképet! A deckemről (természetesen)...
  • Wind 67
    #6765
    Majd Pesten eladjuk ....
  • Wescone
    #6764
    Ha Kaposi lecseréli a magnóját a Pioneer-ra, istenuccse érdekel a Technics-e! Je!
  • Wescone
    #6763
    How much it cost?
    Mennyi?
  • infracore
    #6762

    Down Low - Once Upon A Time
    link
  • MrSister
    #6761
    Van egy újszerű állapotú Pioneer CT-777-es. Ha érdekel...
  • Wescone
    #6760
    Na!...



    Na igy, na!
  • Wescone
    #6759
    Itt egy ReVox Deck is!

    ReVox B710

    http://www.vintagecassette.com/srv/images/56317

    Egyszerü, strapabiró, kemény studiógépek voltak ezek.
  • Wescone
    #6758
    Arrol nincs képed?
  • Wescone
    #6757
    Láthatjátok, hogy tulajdonképpen három Rec. gombja van. Ez a gép amilyen egyszerünek látszik, pont olyan komplikált volt. Az egyetlen gép, aminek, esküszöm, elő kellett vennem a kézikönyvét (még szerencse, hogy meg volt), mielött nekiálltam volna felvételt készíteni.
    De viszont szebb hangzást nem-igen hallottam életem során, mint amit ez tudott produkálni.
  • Wind 67
    #6756
    nekem csak GX 4000D -m volt
  • Wind 67
    #6755
    Én a jó hangzást kedvelem és ebben a márkában találtam meg a fülemnek legmegfelelőbbet. Gyönyörű magashangok, Jó terek és igazi dinamika. Halk mechanika, szinte nem is hallani a kapcsolórellék hangját. Nem úgy mint pl volt Hitachim akkorákat kattogott már szinte fétem. az AIWA 770 folyamatosan mechanikai problémákkal kűzdött.
    Viszont többször vot JVC-m azok is megbízható és jó hanú gépek voltak..
  • Wescone
    #6754
    A 90-es évek második felében volt egy ilyenem:

    ReVox A77



    Ez volt ám a gép!
  • Wind 67
    #6753
    Nyilvánvaló egy kazettás magnó szinte sosem fogja utólérni az orsós hangját. Visont ép úgy mint a DAT és a MD között kezelhetőségi konfort különbségek vannak
  • Wescone
    #6752
    Úgy látom, te nagyon kedveled a "furcsa", rendhagyó gépeket.
  • Wescone
    #6751
    Vagyis...

  • Wescone
    #6750
    Jók a Deck-ek, de én mégis inkább ezt választanám:

    AKAI GX 747

  • Wind 67
    #6749
    csak volt, most ilyen van :


    illetve egy cr 2-es kistestvér
  • Wescone
    #6748
    Üvegfej?
  • Wescone
    #6747
    Melyik a tiéd? Esetleg mindkettő?
  • Wind 67
    #6746
    Üzemidő nélkül 7ÉV garancia a fejre





  • Wescone
    #6745
    Ez nem valami szupertitkos vadászgép fekete doboza???
  • Wescone
    #6744
    Ha te mondod...
  • Wind 67
    #6743
    Uhh témánál vagyunk, csatlakozom..

    Szevasztok !

    Véleményem szerint sem a látszatra és a szükségtelen, felesleges kiegészítőkkel kell telelenni 1 készüléknek viszont szoljon baromi jól.
    Jómagam is kipróbáltam jónéhányat de 100 szónak is 1 a vége a deck-ek királya az csak a NAKAMICHI

  • 222Alexandra222
    #6742

    Modern Talking Medley '98:
    Link
  • Wescone
    #6741
    "A tapasztalat az,hogy nem minden a szépség egy decknél,nem mindegy hogy melyik decket,milyen kazival hallgatjuk,illetve milyen kazira veszünk fel velük!"

    Kösz, hogy felvilágosítottál bennünket!
  • kaposi1
    #6740
    ",főleg mert havernál már 100 db. felett vannak a készülékek"

    Hű az nem semmi lehet. Azért ahhoz már hely is kell rendesen.
    Meg a család toleranciája.
    Azért ehhez már igazi megszállotság,és a zene zene szeretete szükséges.
    Na meg anyagilag sem egy olcsó gyüjtőszenvedély.
    Nem tudnál feltenni képeket erröl a kincsestárról?

    Mégegyszer köszi a zenét.
  • bajusza
    #6739
    Nekem is tetszik a zenéje, egyébként köszi szépen.


    Nincs közötte a kért verzió, de majd utánakeresek.
  • vviktor1
    #6738
    90-es na, korán van még, ill. itt van még ez is:

    http://www.nodancelimit.com/

  • vviktor1
    #6737
    Sziasztok, egy jóféle 80-es mixet találtam nektek :

    DJ Bossi Dance Power Of The 90´s Mix

    De ahogy elnézem lesz ezen az oldalon más érdekes is...
  • Howkeddlee #6736
    Befejezésként még 3 dal: Zenék 2.

    Kérésre:
    -The Course - Ready Or Not (Radio Version) (320Kbps)

    -Jinny - Feel The Rhythm (U.S.U.R.A. Mix) (320Kbps)
    -Mark'Oh - Can You Feel The Rhythm (U.R.R. Mix) (192Kbps)

    Ha valakinek meglenne ez a Mark'Oh dal (Can You Feel The Rhythm) de jobb!! minőségben,(256-320K) azt nagyon megköszönném...

    Sziasztok!

    Üdv.Csaby
  • Howkeddlee #6735
    Amúgy érdekes egy hölgyemény ez a Gitta - alias Brigitte Nielsen!
    Nem mehetett neki a filmezés,vagy megunhatta,s ezért belefogott a zenélésbe?? Tény,hogy a "dalai" ,nekem tetszenek...
  • Howkeddlee #6734
    Sziasztok!

    Mindenkinek nagyon szívesen a zenéket...

    Látom nagyon szépen benne vagytok itt a deckezésbe! Ez tök jó dolog,mert mindenkinek teljesen mások a tapasztalatai,kinek ez tetszett, kinek az!Nekem-nekünk haverral teljesen mások a tapasztalataink,főleg mert havernál már 100 db. felett vannak a készülékek!Ebben vannak régebbiek (70es évekbeliek),viszonylag újabbak (1998 előttiek),egyszerűbbek (pl. Pio Ct-506,Aiwa M200),és persze a "bonyolultabbak" (Pio Ct-900s,Gx-95,Technics Rs-M95) stb.!
    A tapasztalat az,hogy nem minden a szépség egy decknél,nem mindegy hogy melyik decket,milyen kazival hallgatjuk,illetve milyen kazira veszünk fel velük!! Általában a sony deckek (pl. Tc-k620,Tc-k670 stb.),amik felvétele szinte minden készülékben jól szólnak!
    Amúgy itt ragadnám meg a pillanatot,ha esetleg valakinek van valamilyen megunt készüléke,azt kérném jelezze felém!Mert lehet hogy érdekelne bennünket!Előnyben vannak a komolyabb 3 fejes deckek...,de azért lehet hogy egy egyszerűbb típus is érdekelhet minket!

    Hoztam pár zenét ma is: Zenék 1.

    -Gitta - No More Turning Back (Kosmonova Remix) (160Kbps)
    -Gitta - No More Turning Back (XTM Instrumental Mix) (320Kbps)
    -Gitta vs. Rozalla - Everybody's Turning Back (Extended) (256Kbps)
  • kaposi1
    #6733
    Ezen ( sem )veszünk ösze.
    Mostmár elteszem magam holnapra mert korán megyek holnap a strandra.
    ( Nem úri passzióbol)
    Jó éjt.
  • Wescone
    #6732
    Kijelző szerint inkább ahoz volt hasonlítható amit én tettem fel.
  • Wescone
    #6731
    Lehet, hogy valami mást tettem fel, mert két gép közül kellett választanom, nem igazán tudtam eldönteni, melyikhez is hasonlít jobban.
    Az én Pioneer-em CT-6... valamennyi volt, de már a fene sem emlékszik rá pontosan.
  • kaposi1
    #6730
    Nem akarok kötözködni de akkor nem jó képet tettél fel.
    A CT-777 ezen látható.
    Nézd csak meg a kijelző hosszát!!
  • Wescone
    #6729
    A Pioneer-om nem volt 3 fejes. A képen látható modell valóban a CT 777-es, de nem ez a tipus volt nekem. Nem emlékszem pontosan, milyen modell volt az enyém, de leginkább a CT 777-eshez volt hasonlítható, legalábbis kinézetre, ezért tettem fel ezt a képet.