40680
x7qm6o4e7cb4rxmcadpj.jpg:


Egy Remek Évtized Fantasztikus Zenéi !!!




  • colalady
    #10811
    Már az elején én elnézést kértem. Ha nem fogja fel az agyad elég szomorú. A bunkó stílust is te kezdted, de amilyen az adjon isten, olyan a fogadj isten is. Én többet számodra nem írok, tudod okos enged, szamár szenved alapon. Mellesleg ezt privátban is megbeszélhettük volna, mert szerintem a többi sg-s rohadt módon unja a mi kis vitánkat. Ne játszd itt az igazságosztót, hisz nem vagy az. Inkább nőlj fel édesem. Tudod egy kurvára fárasztó napon voltam túl, mikor épp azt a Delhusa nótát mertem kérni, és megesik az emberrel hogy ilyenkor téved, ront. Bevallom a hiba megesett, és ezért írtam ki utólag helyesen. Ennyit tudtam tenni az ügy érdekében. Remélem most boldog vagy!Örülök, hogy ennyire felkeltettem az érdeklődésedet, de szerintem lassan pihenőt fújhatnánk, mert én meguntam ezt a stílust amit te itt próbálsz képviselni. Nekem nem jön be, szórakoztass tovább mást. Jó éjt. Tudod a Barbie baba, ahogy Te azt gondolod, most elmegy aludni, mert holnap újult erővel kell munkába állnia. Szerintem he személyesen ismernél, meglepődnél, én meg a Barbie baba messze vagyunk egymástól, mint Makó Jeruzsálemtól. Pá, Drágám! Ha ezentúl levegőnek nézlek, ne lepődj meg!!
  • Dióka
    #10810
    na, látod az "ennnyire" meg a "gondokozz" az "elírás", a "Delhussza" meg a fingom sincs hogyan írás! na, de Neked, mindegy is.....
  • Dióka
    #10809
    Kólalédike!
    Ne legyél már igazi (me)nő! Mondjuk én is pont ennyi választ vártam tőled, ennnyire kifinomultat és "okosnak" l(j)átszót. Most őszintén, úgy gondolod, hogy egész nap itt kellett volna ülnöm és lihegve nézegetnem, hogy duzzogva mikor válaszolsz valami "értelmeset"? Neeeeem királylány, volt jobb dolgom is. Meg hát az értelem igazából még nem jelent meg az írásaidban (bár megelőlegeztem)....csak a dac meg a dulifuli, de azt legalább őszintén csinálod. Aztán most nézegesd még picit magad két smink közben a tükrödben és ne gondokozz, csak röhögj tovább jókat.Jó szórakozást.
  • kaposi1
    #10808
    Közben már a 132-ik részénél jár ez a remek sorozat.
  • colalady
    #10807
    Bocs, ezen már csak nevetni tudok!!! Te erre a válaszodra 1 teljes napig készültél? Nem semmi!!!! Pont ilyen válaszra számítottam, meg sem lepődök rajta!!
  • Dióka
    #10806
    A Johnny-t értelemszerűen a Gjon "angolosításával" teljesen hivatalosan és sok kiadványán használta egy időben Delhusa, nem hibás név, nem elírás, régebben dedikált így is, de azért kösz.
  • bojti
    #10805
    Innen letöltheted .
    [[[ Discoteque Euro vol 5 -UR4DT ]]]
    01 - Activate - Let The Rhythm Take Control (new extended mix) (5:42)
    02 - Mr John - Get It On (club mix) (5:58)
    03 - Daddy K - Voulez Vous Coucher Avec Moi (extended version) (4:41)
    04 - Dancefloor Syndroma - Dancefloor Syndroma (don't stop dance mix) (6:35)
    05 - Afrika Bambaataa - Feel The Vibe (extended club mix) (6:04)
    06 - Magic Affair - In The Middle Of The Night (maxi edit) (6:21)
    07 - Solid Base - Mirror Mirror (3:21)
    08 - Love Message - Love Message (united maxi mix) (6:06)
    09 - Decadance - Save My Soul (extended version) (5:56)
    10 - Culture Beat - Got To Get It (5:21)
    11 - 3 - O-Matic - All I Want Is You (extended mix) (5:39)
    12 - Dr Alban - It's My Life (extended radio version) (7:01)
    13 - Mc Erik & Barbara - Its Your Day (3:46)
    14 - Sin With Sebastian - Shut Up (And Sleep With Me) (ymca mix) (5:27)
    15 - JK - You and I (special for dj's eurodance mix) (4:16)
    16 - DJ Bobo - Somebody Dance With Me (club mix) (5:12)
    17 - Beat System - Stay With Me (club mix) (5:49)
    18 - Prince Ital Joe vs Marky Mark - United (extended version) (6:00)
    19 - Magic Force - Body & Soul (3:26)
    20 - Th Express - Missing In The Rain (attack club mix) (5:28)
    http://rapidshare.com/files/80509229/DiEu05_UpByAmNeZiS.part1.rar
    http://rapidshare.com/files/80528558/DiEu05_UpByAmNeZiS.part2.rar
  • bojti
    #10804
    Decadance - Save My Soul
  • Dióka
    #10803
    Nyugika Lányok, nem kell kikaparni senki szemét sem, csak mert jelzett egy csúnya hibát,még akkor is,ha Te meg utánanéztél a dolgoknak....ügyes vagy (tapsvihar). Ha valakit ismerek, akkor azt nem tudom ennyire "elírni" még véletlenül sem (feltéve, ha vakon gépeltél és nem láttad,mit csinálsz), de nem lényeg......elmélkedni, teorizálni lehet a dolgokon,végülis nem vagyunk egyformák. A továbbiakban is írd,ahogy akarod... Majd megideologizálod, hogy miért úgy írod.
    A 2 kirohanásos hsz. után azt hiszem nem én strófolom magam a témával,bár ezt a választ még kikényszerítem magamból. Egyébiránt nem vagyok frontérzékeny sem, kapitális dolgokra viszont fogékony vagyok, emiatt én kérek elnézést és minimum nyilvános felnégyelést, hogy csak említést is tettem róla! Ámbár eddig nem alkottam mindezek alapján személyes véleményt Rólad, a továbbiakban sem teszem , de tudod, nem kell valakit évek óta ismerned ahhoz, hogy felhívd valamire a szíves figyelmét. Azt sem gondoltam, hogy egy csúnya "hejeirási" hiba miatt egyből jogi esszéket tartasz nekem a jogaimról, mert egy egyszerű tényt közöltem,nem magánvéleményt alkottam. Bocs.Pont.
    (Az iszapbirkózásos vizespólós élethalálharcot legkorábban két hét múlva tervezzétek, addig sajnos elég elfoglalt leszek.Köszike.)
  • n2
    #10802
    Hello!

    Segítsen vki légyszi.
    Mi annak a számnak a címe, ami 2:29-nél kezdődik?

    http://www.youtube.com/watch?v=wx0rr10Lenw

    Előre is kösz!
  • Diszkókirálynő
    #10801
    Itt van 3 szuper zene!

    New System - Let you dance
    Jefferson Project - All I Need Is The Night
    Taleesa Feat. Aladino - Promise
  • kaposi1
    #10800
    Köszi.
    Megnézem.
  • pulykatoll
    #10799
    csak tipp
  • kaposi1
    #10798
    Sziasztok!
    Ismeri ezt valaki ?
    Keresik,és nekem is kellene.
  • MrSister
    #10797
    Át hát!

  • Sypho
    #10796
    <span class="bb-style-large">Ez az KÖSZI !


  • coldseed
    #10795
    A+ - Enjoy Yourself (hasonló sample)
    ROBIN THICKE - When I Get You Alone (azt hiszem ezt kerested)
  • Diszkókirálynő
    #10794
    Nincs mit, szívesen máskor is!
  • bojti
    #10793
    Ez meg már inkább durva ... Vágod ?
  • bojti
    #10792
    Ez még vicces ...
  • bojti
    #10791
    Na látjátok ezért jó ez a fórum :)
  • Sypho
    #10790
    http://wikisend.com/download/894004/ Sabrina Paris - This Is My Life (EuroDance) Ez is egy!
  • Diszkókirálynő
    #10789
    Ez lesz az! Tessék!
    Sirius - This is my life
  • colalady
    #10788
    Ha fogalmam se lett volna róla, valószínű nem írom be helyesen utólag javítva a te általad oly óriásnak vélt próblémát!!! Másik nagyon rühelem, hogy nem ismersz és véleményt alkotsz rólam,ehhez egyszerűen nincs jogod. Más is ejtett már itt helyesírási hibát, és nem csináltak ekkora ügyet belőle. Nem tudom most ez mire jó Neked, remélem örülsz és jól fogsz tudni aludni. Azt hiszem elnézést kértem érte, ezért nem kellett volna belém rúgnod. Nem tudom miért de ezen a hétvégén mindenki veszekszik, valószínű jön a front. Szerintem ez a fórum azért van, hogy a rég múltról elbeszélgessünk kötetlenül, nem pedig azért, hogy cseszegessük itt egymást. Én is tudtam volna sok embernek beírni, mert hibát vétett, de inkább nevettem egyet és mentem tovább. Ezt tanácsolom neked is!!!
  • Diszkókirálynő
    #10787
    Figyelj csak Colaladyt a legjobban én ismerem!!!
    Nagyon jól tudja hogy ki Delhusa, és még sok mást is,ne nézd már hülyének!!!
  • Sypho
    #10786
    Hali! Keresek egy funky beütésű nótát az alapja szerintem Beethoven: V. (Sors) szimfóniája. A klippjében egy fiatal srác bicajozik emeletes házak között. A gyerek hangjának olyan Jamiroquai-os beütése van... A segítséget megköszönöm!
  • bojti
    #10785
    Aki tud segítsen !!
    94 körül volt egy eurodance dal , így kezdődött (nő énekli) :
    This is my life
    I'll never ever have enough (ooouooóóó )
    And this is my life
    I'm never gonna give it up .
    And this is my life
    I go where I wanna be
    And this is my life
    You don't know how much u mean to me
    Nos ?
  • bojti
    #10784
    Ez az !
    Kössz a feltöltést !
  • Sanyi79
    #10783
    Sziasztok!

    DJ Extacy - She
    című számát keresem, hátha megvan valakinek (bár nem annyira 90-es, és lehet nem pontosan így írja az előadó a nevét)

    Előre is kösz!
  • coldseed
    #10782
    Sister's Act
  • coldseed
    #10781
    Azt ugyan nem találtam...
    De itt egy chill-out-dance szerű feldolgozása a Sound of Silence-nek:
    DUPTRIBE - S.O.S The Sound of Silence
  • bojti
    #10780
    Ezeket is keresem még :

    Sister's Act feat Angee D: I Will Follow Him
    Zarah Zoom : Somebody Else's Guy
  • bojti
    #10779
    Hali ! ) 92 kerül volt egy jó kis disco feldolgozás : The Sound Of Silence . Meg van valakinek .? A You Tube-on ezt a változatot nem leltem .
  • coldseed
    #10778
    4T6 - Loop Di Love
    1994-ből egy vidám dalocska.
  • Dióka
    #10777
    nem kell túlbonyolítani a dolgok egyszerűségét......hülye példákat én is tudok felhozni akár, de attól még a példák hülyék maradnak!
    teljesen igazad van, egy kiadónál is vannak bibik, pl. elírhatják a hipnosis-t hypnosys-nek vagy hipnosys-nek a laser dance-t laserdance-nek vagy lazerdance-nek, de valszeg akkora bakit nem csinálnak,
    hogy pl. lezerdenc vagy lezerdensz
    nem tudom átlátod-e a hasonlatot?! dzsimmi hendrikssz




  • Italo carlos
    #10776
    NAGYON SZÉPEN KÖSZÖNÖM MIND KETTŐTÖKNEK

  • kaposi1
    #10775
    Látom volt nálam gyorsabb,de ha már feltöltöttem.
    Sound Of Rels - Raising My Family 256
  • coldseed
    #10774

    256-320 kbps
    Raising My Family Mini Pack
    jelszó: coldseed

    A Steve Kekana féle csak bónusz. Nekem ez a kedvenc verzióm.
  • MrSister
    #10773
    Nem kötekedésből és a colalady védelmére, de megjegyezném, hogy sokszor az együttesek/kiadók/borítókat készítő cégek sem tudják, hogy írják az előadó nevét. Ez egyaránt igaz a hazai és külföldi előadókra is. Példát most ne kérj, mert nincs időm átnézni a lemezeimet.
  • MrSister
    #10772
    Én pedig marhára szertnék ilyen nosztalgiázós történeteket olvasni! Nem leszek naiv, gyanítom ez rajtam kívül senkit nem érdekel... Pedig egyszer én is a fuxomat hagytam ott a cd árusnál bizományba, hogy elvihessem a kiválasztott lemezeket...
    Köszi az ifolder tutorialt! Akárhogy klikkeltem, a végén mindig vagy kerti törpét vagy guminőt akartam rám sózni...