40680
x7qm6o4e7cb4rxmcadpj.jpg:


Egy Remek Évtized Fantasztikus Zenéi !!!




  • Ruslan78
    #16622
    Még nem írt helyesen
  • Ruslan78
    #16621
    Jesus X-Tasy - Revolution .mp3
    http://msort.us/u/d.php?file=826e2f600fea7295d2a502601e9619a3 (Rap + Vocal )

    Terrorize - I Can't Techno More (12 Euro Dance Mix).mp3
    http://msort.us/u/d.php?file=377e6803169bc82590d5c36674787575 (Rap + Vocal )
  • apollo13
    #16620
    Érdekes feldolgozások:
    klaas meets haddaway - what is love 2k9 (klaas radio edit) VBR
    Maduar - I Feel Good 2k9 (Extended Mix) 256 kbps
    Mode vs Device - Be My Lover (Radio Edit) 192 kbps
  • BaltásRém
    #16619
    folyt :
    a kisvárost, szedd ki a zenét, és tedd be ide
  • BaltásRém
    #16618
    Így már azért szűkült a kör :)

    Sokszor vagyok így én is,amikor márszinte a lehetetlennel küzdök zenekeresés végett. Pl multkor is amit kerestem, itt zenél a fülemben, de lehetetlen leírni, pedig megpróbáltam itt nektek...:(

    Javaslom azt, hogy van valami jancsiweb nemtom pontosan a weboldalt, de googlezz rá. Ott emeltdíjas sms-ért lehet letöltni csomó sorozatot (én dr house fullt töltöttem le 300Ft-ból), és szerintem ott töltsd le a
  • Retroman
    #16617
    Elfelejtettem beleírni még azt, hogy eurodance stílusú zene az, amit keresek.
  • Retroman
    #16616
    Sziasztok!
    Nagyon szeretnék megszerezni egy zenét, csak az a baj, hogy elég keveset tudok róla.
    A Kisváros 122. - Üldözés a toronyban című részében hallottam, mégpedig egy olyan jelenetben, amikor Cserna Antal menekül autóval, közben bekapcsolja a rádiót, és ott szól ez a zene. Sajnos nagyon kevés ideig, kb 20- 30 másodpercig. Ha valaki ennyiből tudja, hogy melyik zenére gondolok, legyen szíves megírni, vagy ha esetleg valaki rendelkezik a sorozat eme részével, megköszönném, ha azt a pár másodperces részt feltöltené, ameddig az a zene megy benne.
    Köszönöm előre is a segítségetek, nagyon kellene ez a szám nekem!
  • Ruslan78
    #16615
    Genius - Ciocolata.mp3
    http://msort.us/u/d.php?file=2 >>>

    RAP+VOCAL

  • Ruslan78
    #16614
    GENIUS - Ce Vrei.mp3(3:47) RAP+VOCAL
    http://msort.us/u/d.php?file=2 >>>


    DJ Turbo feat. Kam - You Don\'t Want None!!.mp3(3:44) RAP+VOCAL
    http://msort.us/u/d.php?file=1 >>>


  • BaltásRém
    #16612
    Tárgytalan a magicaffair - passion desire, megtaláltam ! De azért köszi a mozdulatot ! (ha valaki megtette) :)
  • BaltásRém
    #16610
    Sziasztok !

    Valakinek nincs meg véletlenül a
    magic affair - passion and desire ?
  • Time Unlimited
    #16605
    Privát ment!
  • Dundidio
    #16604
    Íme:


    Sax Machine-Sax It Up
  • trexxhunter
    #16603
    próbáld meg ezt : trexxhunter

    köszönetet nem várok érte...
  • Daza500
    #16602
    Én néha lemegyek egy Pest megyei településre ilyesmi bulájba.
    Haverok szokták szervezni.
    A következőn pl. én fogom szolgáltatni a külföldi/hazai dance-et a múlt század végéről.

    Ha gondolod megadhatom a háziúr emesen címét, persze szigorúan privátban.
    Aztán konzultálhatsz véle a dologról.
  • Retroman
    #16600
    Keresem ezt a számot: DJ Isaac - Out Of Line.
    Igaz, hogy nem 90-es évek, de hátha valakinek megvan!
  • zalrobto
    #16599
    most már igen!
  • IMYke2.0.0.0
    #16598
    Ismeritek-e:



    Free - RapidShare Plus v4.0
  • kaposi1
    #16597
    Inkább megvárom a hétfőt.
    Nem akarom elrontani a zenei élményt.
  • IMYke2.0.0.0
    #16596
    Addig is, szuper low-fi [32 kbit/s] minták, hogy mire számíts(atok):

    Zulu Beat...Umba Umba (i2k 009 Conceptional Remix) - 5:26 - 1,3 MB
    Toy-Box...Tarzan & Jane (i2k 009 Extended Remix) - 9:17 - 2,1 MB

    [Valódi méretük ennek 10x-ese.]
  • IMYke2.0.0.0
    #16595
    Hétfő - munkahely és mennek fel 4shared könyvtáramba.
    Innen, könyvtári 0.5 Mbit-tel halál lenne.
  • IMYke2.0.0.0
    #16594
    Album?
    Neeeeem :))
    Eszemben sincs terjesztgetni ezeket a home-fabrication-mixeket.
  • IMYke2.0.0.0
    #16593
    Zulu Beat...Umba Umba (i2k 009 Conceptional Remix): A Sony ACID Pro-hoz beszereztem egy Plug In-t és azt próbáltam ki rajta.
    ä lényege a cuccnak, hogy képes fázis eltolással - úgy, hogy nem nem lesz zavaró utóremegése - akár dobbal és minden egyébbel rendlekező zenékre is visszhangot rakni.
    Az Umba Uma-t ezzel próbáltam ki, és dobtam néhány sample-t rá - dobjához, sebességéhez, és Mike Mareen koncepciójához nem nyúltam [még].

    Toy-Box...Tarzan & Jane (i2k 009 Extended Remix):
    Alaposan megkavartam. Nem véletlen a 9 perc 17 mp hossz sem.

  • kaposi1
    #16592
    Csak nem elkészült az albumod?
    Toy Box-ra Zulu Beat-ra kiváncsi lennék!
    4 ütemre meg a Sandra-ra csak azért nem mert azokat tudom hogy remekművek.
  • 80XBoy
    #16591
    Igen valószínűleg ez lesz az
  • IMYke2.0.0.0
    #16590
    A kijelöltre gondolsz?

  • IMYke2.0.0.0
    #16589
    Azoknak, akiknek nem lenne meg (szaxofon téma, bár szerintem nem igazán):

    Black Machine...How Gee - [1994]
    MP3, 320 Kbit/s, 62 MB

    01. How Gee (Radio Edit)
    02. How Gee (The Dakeyne Tea Dance Mix)
    03. How Gee (Amalfi Mix)
    04. How Gee (Catrina Mix)
    05. How Gee (Original Sax Mix)
    06. How Gee (Club Mix)
    IDE KLIKK!
  • 80XBoy
    #16588
    Szia! Nagyon köszi, ha van méág szívesen várom! Létezik hogy egyszer tettél fel egy Okay - OK remixet, amit Te csináltál? Megvolt innen, de azóta sem találom.
  • IMYke2.0.0.0
    #16587
    A kevergető-kavargató házi DJ-k figyelmébe ajánlom a fenomenális "A Capella (Sax) mixet!
  • IMYke2.0.0.0
    #16586
    Ezen téma legjobbja:

    Lonnie Gordon...Gonna Catch You - [1991]
    MP3, 320 Kbit/s HQ, 44 MB
    1. Gonna Catch You (Club Mix)
    2. Gonna Catch You (Radio Mix)
    3. Gonna Catch You (A Cappella Mix)
    4. Gonna Catch You (Zenza Voice)
    KLIKK IDE!
  • 80XBoy
    #16585
    Sziasztok!

    Szeretnék egy kis segítséget kérni! A 90es évek elejének ssxophone-os clubslágereit keresem, pl mint a Sax Machine - Sax It Up, vagy a Black Machine-How Gee, vagy mint az Undercover - Bakerstreet -jéhez hasonló dalokat.

    Ha bárkinek van ötlete hasonlóhoz, kérem ossza meg velem linkkel együtt!

    Előre is nagyon köszi!

  • jooker823
    #16584
    Sziasztok, Erik a viking- Crazy ciműalbumát szeretném.fenn is van itt csak nincs hozzá jelszó,anélkül meg nehéz kibontani..
    köszönöm szépen
  • sultan71
    #16583
    Szia Tgolyo,

    Egyszer azert ugye megkapjuk ezt a Cre-Dance albumot wav-ban is? :-))
    A multkor emlitetted dj-kent tevekenykedtel anno. Van esetleg a tarsolyodban felvetel a T-Boyz (vagy T-Boys) nevezetu formaciotol? Roluk azt kell tudni, hogy nem masok, mint a kesobbi V-Tech duo. T-Boyz korszakukban ('90-es evek kozepe) egy miskolci kabelradioban musort is vezettek es folyamatosan kerve voltak a szamaik (nekem meg voltak kazettan, de sehol sem talalom). Nagyon jo kis dancefloor zenet csinaltak (Hosszu forro nyar, Tancolj ma ejjel, Ejfel utan). Ez utobbi ketto erdetije szerintem sokkal jobb, mint amit az orszag mostanaban ismer. Volt demo cd-juk is, de allitolag a V-tech kezdetekor az osszest megsemmisitettek. Talan Jocinak meg megvan az anyag dat-on, de nem nagyon adja ki a kezebol. Esetleg hozzad anno eljutott valami anyag toluk? Mar probaltam felkutatni nehany ismeroson keresztul, de eddig semmi. :-((
  • okiland
    #16582
    Szintén az a helyzet, mint IMYKÉ-nél!

    Ráadásul elég nehéz úgy adnom egy választ, hogy "Szeptember végén, október elején. Péntek vagy szombat este". Szombaton nyitva van az üzlet, tehát a péntek este már csücskös lenne. Ráadásul (szerintem) sokat inkognitóban szeretnének maradni, ezért nem is reagálnak rá semmit!
    Távolság? Én 180km-re vagyok pesttől. Benzinköltség + belépő (legalább 2 személyre) + kaja, pia = 2-3 cd ára!
    Az ötlet viszont jó!!!
  • sultan71
    #16581
    Hidd el en szivesen elmennek, csak en meg 12000 km-re vagyok a fovarostol.
    Semmit sem szeretnek jobban, mint megorulni Franky Fonell - Never Forever-jere, mint annak idejen...
  • IMYke2.0.0.0
    #16580
    [Nem tudom más miként van vele, de] Én, személy szerint, rohadt messze lakom a fővárostól, s bár kedvem volna, lehetőségem, nem sok.
    Nem mellesleg, nem csak a munkahelyen, de még otthon is dolgozom (könyvtár). Két szóval:
    - időhiány,
    - távolság.
  • tgolyo
    #16579
  • zalrobto
    #16578
    szia!
    itt a maxiDJ_Miko_-_Hot_Stuff_1995_.rar
  • Time Unlimited
    #16577
    Nem mintha bármi kifogásom volna a zenecserélgetősdi ellen, de azért meglehetősen lelombozó tény, hogy a linkelgetés megy ezerrel, azonban az általam korábban közzétett retrobuli-felhívásra 0, azaz NULLA darab érdeklődő jelentkezett!


    Szóval nem értem ezt, de hagyjuk. Mindenesetre furcsa, hogy azok akik elég nagy számban jelen vannak itt, ismerik és szeretik a 90-es évek zenéit, ennyire érdektelenek legyenek egy kellemesnek ígérkező bulilehetőség iránt..

    Na mindegy. Ha szeptember 1.-ig nem jelentkezik minimum 10 fő innét, akkor - tekintettel az igények nemlétezésére - a bulit kisebb létszámban, kisebb helyen, 100%-ig zárt baráti körben fogjuk megtartani.
    Sajnálni fogom, mert szívesen láttam volna egy jó társaságot, számomra vadidegenekből is, de hát ami nem megy, azt kár erőltetni...
  • okiland
    #16576
    Sziasztok!

    Dj. Miko - Hot Stuff, ezt a zenét keresném!

    Addig is (ha kell valakinek) itt van a klippje VOB fájlként!