11371
Virtuális autótuning
  • bardocz
    #11169
    Free trnasorm,és ott warp asszem,és kedvedre hajlítgatod.A festék meg az első lámpánál és az első lökösnél látszik.
  • carloelsa
    #11168
    Hát de hol lóg le???Hogy lehet azt megcsinálni akkor h hajoljon? a mozgatásnál jobb katt és ott h görbítés vagy vlmi ilyesmi?
  • bardocz
    #11167
    Fekete kocsik tükröződnek a legjobban.Az ablak meg a ferde felirat miatt tűnik úgy,mint ami behorpad.Karbon azért gagyi,mert nem hajlik.A festék meg tényleg lelóg róla.
  • carloelsa
    #11166
    A festés lelóg a kaszniról? ekkora baromságot még nem hallottam
    Le van ültetve... az első szélvédő ugyanaz mint az eredetié...karbon motorházhoz meg máskor adj normális carbont h ne nekem kelljen készíteni...
    Hogy érted azt h visszatükröződik? a tükröződés gyenge a fekete színben.nekünk is fekete fordunk van.
    először kérdezz utána mondd meg az igazságot!
  • madtolyy
    #11165
    Hát nem vagyok egy nagy tuner, de azért csináltam már 1-2 vt-t. Én a helyedben még dolgoztam volna ezen rendesen. A festés lelóg a kaszniról, homorú az első szélvédő, a karbon mocitető nagyon gáz. És minél sötétebb egy festés annál több és élesebb tükröződések látszanak rajta. Szal feketén szinte minden visszatükröződik. Ha nem hiszed olvass el egy-két tutorialt. Verseny meg régebben volt ebben a fórumban, de aztán behalt sajnos.
  • carloelsa
    #11164
    Hát igen :( a Papírfelnit megpróbáltam nem papírrá tenni :P de nem nagyon sikerült. én is kerestem a féket, de ilyen gugliba...beírod h suzuki felni erre kiad néhány porsche-t xD
    Az órából arra akartam következtetni, hogy nem összecsapott munka lesz, hanem minőségi anyag keresés, kiegyenlítés, pontosabb precízebb munka.
    Ha már ezeket teljesítem, azonnal látszik majd a különbség. és hát nem is kevés ismerős van akiknek dögös felnik lökik kocsijuk van. arra is gondoltam h garázsba be a verda aztán fotó az alkatrészeket :D (anyag miatt) meg --> (persze nem koromfekete garázsba xD)
    töltöttem le féket is, de öhöm... xD aláraktam és úgy nézett ki mint egy gnóm :S oposszum kocsijának a felnie volt :D
  • DJ Skyline
    #11163
    igazából nem a befektetett munkaórák számra határozza meg a minőséget. mert ha valaki ténylegesen ért a PS-hez mint olyanhoz, akkor fél óra - óra alatt is tud olyat produkálni amitől leesik mindenkinek az álla. de aki nem ért hozzá, az 10 óra munka után is csak "szart" fog csinálni eleinte. gyakorolni kell, ismerkedni a toolokkal. kezdésnek nem rossz az amit csináltál, de azért látható hogy a 4 óra munka ellenére is vannak eléggé meredek dolgok a kocsin. :) pl hiába a 8 órás munka ha papírfelnit használsz legközelebb is, pláne fékek nélkül. ajánlom hogy olyan felnit keresgélj majd, ami mögött látszódik a fék is, hogy életszerűbb legyen a dolog. mert most hogy beírjuk a googlebe, hogy rims, és ilyesmiket találunk, hát nem sokra megyünk ezekkel.
  • carloelsa
    #11162
    Lehet h már van ilyen, de attól még leírom:
    Majd lehetne olyan, hogy vlki kijelenti 2 nappal előtte azt hogy majd egy kocsit adott időn belül el kell készíteni még aznap és lenne kritika, osztályozás és lenne ebből 5-6 nekiesés( mint futam )
    és akkor aki első pl 10 pont második 8 ... és a végén összesítésben majd lesz eredmény :D
    de egy autót könnyű feltuningolni bármilyenre, csak épp majd lesznek kulcsszavak amiknek illenie kell a VT-re
    mint: gengszteres, szerény, egyszerű tunig...
    Ezt majd részleteseben kifejtem ha vlmi baj van.. :)
  • carloelsa
    #11161
    aztán lehet h maradok lehet h nem lehet h elüt az ikarus lehet kamionba fogok megsülni passz...
    aztán lehet h 1-2 én csodám lesz nyáron mert nem 3-4 óra alatt fogom elkészíteni hanem 7-8 alatt egy jó kis verdát aztán akkor már nem lehet kifogásod :) XD
    reméljük így lesz
  • VRSDM
    #11160
    most te sértődsz meg? akkor legyen ennél jobb helyed.
    de azért nyáron nézz vissza. autócsodák millióit látod majd ; )
  • carloelsa
    #11159
    akko mind1 van ennél jobb hely is...-.-
  • VRSDM
    #11158
    nekem nem kell bizonygass semmit ;)
  • carloelsa
    #11157
    Hát nincs igazad..., de azért h tudjam bizonyítani megcsinálom ugy hogy kék a kasztni oké?
  • VRSDM
    #11156
    te most bizonygatni akarod nekem hogy miért nincs igazam?! :D inkább ne flémeljünk! :) viszont srácok. mindjárt nyáriszüni :)
  • carloelsa
    #11155
    nah te azt nem tudod mér csináltam, hidd el örültem volna neki jobban ha kékre kell festenem...ilyenkor nem látszik annyira a tükröződés :S
    tudom h papírfelni, de más suzuki felnit nem találtam :(
    a fekete szín meg azért lett, mert akinek készítettem (Feri,Feszko) annak a kocsija hasonlóan néz ki és fekete!!!
    elhiheted azt is h nehezebb volt pirosra feketét rakni mint pirosra kéket.Folyton mentettem psd-be a kocsit ugyh át tudom majd színezni kékre!!!Holnap este lehet h belinkelem.
  • VRSDM
    #11154
    papírfelnin kívül nem rossz.
    attól független hogy nemszeretem azt a cselt, hogy fekete színnel takarom el a sok hibát.
  • carloelsa
    #11153
    Szerintetek milyen lett 1 hónap kihagyás után???


  • hungary27
    #11152
    ja jó lenne
  • VRSDM
    #11151
    érettségim kész. én ittvagyok ;)
  • DJ Skyline
    #11150
    nyáriszünetben amúgy tényleg lehetne csinálni majd valamit, az egy hónap múlva aktuális lesz.
  • carloelsa
    #11149
    Nagyon él ez a topic :S :((((
  • hungary27
    #11148
    most veszem észre a bal lámpáját elrontotam:(
  • hungary27
    #11147
    unatkoztam félkész:
    eredeti:

    VT:
  • Pipör
    #11146
    okés azért köszi
  • hungary27
    #11145
    nem megy sry nincs jó felni kép de vanni van csak rosz stónusos és a kép nem jó mert nem éles
  • Pipör
    #11144
    Privii
  • hungary27
    #11143
    elvállalom
  • Pipör
    #11142
    Üdvv!!
    Ha vki elvállalna egy Vt-t megköszönném egy felni kellene csak feltenni.
  • hungary27
    #11141
    csak a photoshop exe-t
  • hungary27
    #11140
    tömöritsd le majd privibe csatolmányként kösz
  • carloelsa
    #11139
    ha kell az enyém akkor majd vlhova feltöltöm
  • hungary27
    #11138
    üdv mindenkinek!
    azt akarom meg kérdezni h nekem mostlejárt a photoshopom és mit tegyek hogy ujra jó legyen?ha vki privátbaelmondaná netán adna crack-et örülnék
    köszönom hungary27
    vmi értelmeset^^
  • carloelsa
    #11137
    én csak azt használom :)
    nekem az könnyebb és egyszerűbb :D
  • SrAta
    #11136
    te teljesen új lökőt akarsz rajzolni?
    Eddig émn olyant még nemnagyon csináltam inkább az eredetit baszogatom addig amig olyan nem lessz mint szeretném:D
  • carloelsa
    #11135
    Nem rosszak!!! :) köszi a képeket
    De egy bajom van: Nem tudom megcsinálni a tükrözést, h ugyanaz legyen az uj lökösön is :S
    de azért remélem ez nem gond egy 2 hete rajzoló embernél?
    van egy olyan oldal ahova le van irva h hogyan kell ugyanazt a tükrözést használni?
  • SrAta
    #11134
    defos ez a spoilerXD
  • SrAta
    #11133
    bocs ha reklám ezért spoilerbe teszem.
    ittvan a galériám fennvan benne egy 10-15 VT alapokkal együtt tehát az eredeti kocsik is fennvannak nyugodtan használd őket:D
    ezek mindd jobbnál jobb tuning alapok eredeti méretbe nem módosítva:
  • carloelsa
    #11132
    ezt én ugy csináltam, h a NFS ből a skylineről szedtem néhány képet az alkatrészekről és akkor döntöttem radiroztam festettem kicsinyitettem...
    a valódi kocsi tuningba nálam az a baj h amilyen nyersanyagot szerzek az nem jó :(
    tudnál adni egyet amit egy olyan is fel tud tuningolni, aki 2 hete kezdte el a rajzolást?
  • VRSDM
    #11131
    ööö. az hogy van egy számítógépes képed, és arra ugyan olyan szögből (mert forgatható az nfs-ben a kocsi) ráprintscreen-elsz egy másikat.

    ööö izé? ez olyan hogy lövök egy képet flight simulatorban, aztán egyet falcon 4.0-ban és átrakom a repcsit. jee

    valódi kocsikat tuningolj ;)
  • carloelsa
    #11130
    Sorry nem a hátékból, hanem a játékból van az anyag :S