5130
Holdra szállás- mi az igazság?

A trollkodást, provokációt és személyeskedést kérjük mellőzni, büntipont repül érte!
  • Gorvik #10
    "aki hasonlóan színvonalas"

    Ki kérem magamnak
    (Amúgy értem :))
  • szanics
    #9
    jaj baszki, menj már valahova ezzel a "minek nyitsz topikot?" szöveggel!!!
    Te dumálsz, aki hasonlóan színvonalas és bizonyára sokakat érintő topikokat nyitottál, mint...

    "Mennyi a villanyszámlád?"
    "Elalszik a gáz"
    "Bogarak kiírtása"

    Fejezd már be...
  • mikike
    #8
    nem merek oda se menni mert láttam már ott is ontod a sok okosságot
  • [NST]Cifu
    #7
    Itt a Tudományos Eszmecsere fórumban még valóban nem volt ilyen, tehát maga a topicnyitás ellen semmi kifogásom. Viszont a téma már 1000x le volt rágva a űrrel kapcsolatos cikkek hozzászólásaiban (pl.: itt, itt, itt). Ahogy az Index-en, Origo-n, stb...
  • Gorvik #6
    Csak nem visszatértél? Irány gumiszoba, van ott egy topikod.
  • Gorvik #5
    Kerestem, de nem találtam. Ha tudsz egy linket adni, töröltetem, mert akkor tényleg fölös.
  • _Vegeta_
    #4
    Olyan hulyesegek is keringenek (legalabbis olvastam) h mar a 40-50es evekben is jartak a holdon es h a tuloldalon amit a foldrol nemlatni egy holdbazis van kiepitve.
    Reszemrol az ilyen marhasagokra cask legyintek egyet. :)
  • [NST]Cifu
    #3
    És a 5437324896.-ik Holdraszállást megkérdőjelezendő topic megszüle vala...
  • mikike
    #2
    én nem tudom, de itt az sg fórumon biztos kiderül az igazság, mint mindig

    esetleg nyithatnál egy a föld kocka alakú? - mi az igazság topikot is, hátha arról is lehull végre a lepel
  • Gorvik #1
    Kíváncsian várom a különböző elméleteket a Holdra szállás mellett, ellen.

    Sokak szerint valójában a Földön vették föl, már jóval az esemény történése előtt.

    Hihetetlen sokan a lengedező zászlót hozzák fel példaként, hogy a Holdon nincs is szél.




    Valóban, nemhogy szél, még legkör sincs. Így ki van zárva, hogy emiatt lengedezzen.

    De van ez a kép is:


    Ez tényleg a Földön készült, és látszik, hogy a zászló nem a gravitációs hatásoknak megfelelően viselkedik, tehát lehet benne valamilyen drót, vagy akármi.

    A gyenge gravitáció és a légüres tér hatására, ha csak egy kicsit is meglóbálom a zsászlót, sokkal több idő kell, hogy megállapodjon, mint itt a a földön, bazi nagy grav. hatására.