411
Szerinted melyek a legjobb sci-fi -k ?
  • eddaniel
    #371
    Katt

    Message from Space-Üzenet az űrből
  • Jano
    #370
    IMDB Bottom 100: #100.
  • eddaniel
    #369
    Battlefield Earth: A Saga of the Year 3000KATT
  • Esrohnoil
    #368
    Invasion: Earth
    Ez egy 6 részes sorozat. Szerintem érdemes megnézni.



    Captain Power and the Soldiers of the Future
    Ez a kedvencem! :D
    22 részes sorozat 87-ből.
    Az eleje gagyinak tűnhet, de a végefelé nagyon brutál. :)
  • sandor8206
    #367
    Ide is beírom
    ComicCon-os video
    a Youtubon már fent van a Tron2 kis film elég rossz, kamerával vették fel a hátsó sorból, de valami látszik, ja Jeff Bridges is back.

    http://www.youtube.com/watch?v=YvqiQvqjsGg
  • Lysandus
    #366
    Szerintem ha már Flash Gordon, akkor az "átirat", a Flash Gordon a galaxis szégyene :-))) Látta valaki? És meg lehet valahol szerezni? :-)
  • Ivan Pjodr
    #365
    Helló!

    Screamers - Az elhagyott bolygó a film címe, ha pontosan emlékszem.

    Nem volt olyan rossz film, szóval megemlíthetjük akár ebben a topic-ban is :)
  • Maco13
    #364
    Itt hátha tudnak segíteni
  • Daza500
    #363
    Na ezek még nem voltak megemlítve:

    Flash Gordon (1980) (Egyik sountrack-jét a Queen együttes írta)

    Johnny Mnemonic - A jövő szökevénye (Állítom, hogy a legjobb cyberpunk filmalkotás )
  • Hober Mallow
    #362
    Sziasztok ti lehet tudnátok segíteni,van egy film csak nem jut eszembe a neve,arról szól hogy van egy bolygó amin van 2 bázis 2 különbözű katonai rezsimé és ők vivják egymás ellena háborút holott már régeb végetért csak nemkaptak üzenetet,és az eggyik fél ilyen automata robotokat gyárt amik ilyen gömb alakúak és kigranak a földböl azaz homokbol és megölnek mindekit akin nincsen karperec:D de avégén olyanokat gyártanak magukbol amik emberre hasonlítanak és megölik mind2 katonai oldalt,csak néhányan menekülnek meg,és a végén az eggyik parancsnok egyhagyja a bolygót egy űrhajóval aszem...leeht ez most nem mondott sokat:D
  • Lysandus
    #361
    A Wing Commander nem volt rossz, de őszintén szólva nekem a játék sokkal jobban tetszett, mint a film. Különösen mivel az utolsó részekben több óra filmbejátszás volt. A IV. rész az all time kedvenceim egyike.
  • Rykov
    #360
    Azám! :D A Szárnyas Fejvadász az abszolút Ász! Mindörökké Blade Runner! :)
  • [Jakuza]
    #359
    Latom senki nem irta a Wing Commandert, pedig illo lenne azt is megjegyezni a listaban, a mai napig megallja a helyet a mostani CG-k mellett is.
  • Lysandus
    #358
    Talán még nem volt:

    Szárnyas fejvadász
  • Mashu
    #357
    KÖszi. Segítettek. Galaxy of terror :D
  • Maco13
    #356
    Itt próbáld meg
  • Mashu
    #355
    Én kiskoromban láttam egy scifit, de nem emléxem a címére, csak képek rémlenek. Sci Fi horror műfajba tartozhat. Úgy rémlik, hogy űrhajósok egy csoportja zuhan le egy bolygón, és egyenként haláloznak el különböző lényektől.
    1. Van benne egy olyan rész amikor szűk alagúton mászik az egyik keresztül, és nyaka meg a teste köré tekeredik egy csápos lény, és addig szoritja amig felrobban a feje.
    2. Van valami puci csiga :D szerű hatalmas lény, ami egy nőt öl meg.
    3. A főszereplőt meg valami fekete szörny támadja meg, ami egy résznél vele párhuzamosan megy egy hidszerűség alatt, de nem az Alien :D

    Ennyire emléxem csak. Valaki nemtudja mi ez?
  • Szaszura
    #354
    A hármas számú űrbázis
    Igazi old de én imádom rengetegster láttam már ,csak ajánlani tudom!!!!!!!!
  • saw123
    #353
    űrgammák
  • Beast Machine
    #352
    Aeon FLux rajzfilmsorozat(!)

    Gattaca.
  • Jrex
    #351
    Alien 1-4
    predator 1,2
    Alien vs predator 1,2
    Pitch black-22 évente sötétség
    Starship troopers (Csillagközi invázió) 1 (a 2. része nem jó)
    Most ennyi jutott eszembe:)
  • spike0007
    #350
    Meg még egy csomó jó sci-fi film van nem is lehet mindet felsorolni!:D
  • spike0007
    #349
    Smallville kimaradt!:)
  • spike0007
    #348
    Babylon 5 a sorozat+látatlanban a Babylon 5: The Lost Tales!!!!
    Csillagkapu:SG-1
    Csillagkapu:Atlantis
    +Starwars természetesen
    Transformers!!!!
    Terminator 1-3+a sorozat
    Hősök!
    Új Knight Rider Pilot!
  • Hedgehunter #347
    Megneztem nem rossz...
    1. Star Wars
    Alien osszes meg meg egy halom masik.....
  • LittleL
    #346
    Aeon Flux -ot látta valaki. szerintem jó volt.
  • Világpolgár
    #345
    Babylon 5
  • Kontrakcio
    #344
    a hold sötét oldalát láttam :DD még anno a TV3-on láttam , na az se semmi :)
  • immovable
    #343
    Babylon 5 sztem.
  • reanimator
    #342
    akkor tudok jobbat:

    Dark side of the Moon

    Nightflyers

    de pl még robotos: Prototype,Death Machine,R.O.T.O.R,Crash and Burn,Digital Man,Lady Terminator
  • Kontrakcio
    #341
    tyüü de gáz volt :))
  • K Ace
    #340
    2001-Űrodüsszeia. 2010-A kapcsolat éve. Nekem ezek tetszettek nagyon. +természetesen a star-wars.
  • Kontrakcio
    #339
    :D köszi, nosztalgiázom 1et, bár lehet nem fog bejönni a film
  • reanimator
    #338
    szerintem erre gondolsz:

    Chopping Mall
  • Kontrakcio
    #337
    sziasztok! vki emléxik egy olyan filmre ami arrol szol h 1 bevásárló kp-ba belecsap a villám és a benne lévő robotok bekattannak és halomra ölik a besurrano fiatalokat 1 éjjszaka alatt? lánctalpas robotok vannak benne :I
  • rikox
    #336
    A Star Trek a Stargate a legjobbak de a Star Wars se rossz.
  • Loál János #335
    A nyomozós-drogos történet miatt gondoltam erre az Alien Nation-re, egyéb nem rémlik. :-|
  • Nortai
    #334
    Nem sajnos! :( De vmi hasonlo, társának még ennél is groteszkebb, lilás, barnás fej, és fején egy uszony szerüség! Azé volt "cápafej" vagy hasonlo! :) Azért köszönöm a fáradozásod!
  • Loál János #333
    Alien Nation?
  • Nortai
    #332
    Nem tom hova irjak! Hát ha itt vki ismeri:
    Keresek egy filmet de a cimére nem emléxek sajnos és nem mai darab több mint 10éves kb.! Annyira emléxek hogy a jövöben játszodik és egy "krimi" szerü film és egy őszes haju emberke nyomoz, columbo szerü kabátban és kap egy társat akit ugy becéz "cápafej" (mert ugy is néz ki a feje, ilyen groteszk cápa szerü feje van, nem emberi) És vmi nagy cég ellen végeznek nyomozást, akik embereiket inekcioval turboznak fel vagy ilyesmi... vami nagy épületben! :( a storyra nem emléxek, pedig soxor néztem meg, kedvenc filmem volt! és most hirtelen eszembe jutott! ha vkinek lenne ötlete mi a cime ossza meg?! háthaaa