1139
INGYENES NETTELEFON
  • Mighty
    #939
    Mint ahogy régebben mondtam, előbb utóbb fizetős lesz. Sajnos ez most bekövetkezett és sajnos nem a jobbik eset, miszerint hívásonként 1 euro cent lesz a díj.
    Sajnos percenként von le 1 euro centet, ami kb 2.5 ruppó. Még ez is sokkal jobban megéri nekem, mert nincs vezetékes vonalam és van kit hívni bőven.

    Mai hívásaim:
    2005-09-08 07:46:09 36130xxxxx 00:24:07 € 0.2500
    2005-09-08 11:04:21 36137xxxxx 00:05:42 € 0.0600
    2005-09-08 11:11:47 36130xxxxx 00:37:29 € 0.3800
  • Mighty
    #938
    És ennyi volt az ingyenes telefonálás a hazai számokra... A lesujtó hír.
  • csum666
    #937
    Ha vki tudna fizetni neek mmegköszönnöm és perzse kifizetném jelentkezzne aki képes rá
  • Mighty
    #936
    Már 5 euro befizetése az ingyenes telefonálás feltétele.
  • bounce
    #935
    Ok, mondtam neked is feltöltök (tzoli), látthattad is az accounton a próbálkozást... megbeszéltük már. Csak saga már előre átutalta pénzt. :/
  • TZoli
    #934
    Nekem is próbálkozhatsz ;)
  • bounce
    #933
    Na megszüntettem a paypal accountom, nem működött megfelelően, és vonogatták le a módosításra a 1$-okat, kártyaszám megadásra nem csinált voipbuster alatt semmi a paypalnál, még hibaüzenet sem volt... :/ buy credit meg ugye hetek óta 101, 103 hibát ír...
    Viszont van remény a moneybookers-en is lehet fizetni. Én nem csináltam új accountot, hanem transfert válaztottam 2-3 nap max. elvileg. Majd jelentkezem mi a helyzet. saga ha olvasod neked próbálkoztam feltölteni:)
  • bounce
    #932
    Tegnapi eset még a program frissítés előtt volt...

    Nézzétek meg van valami moneybookers (újabb fizetési lehetőség) a webes bejelentkezésnél
  • bounce
    #931
    Megszakadt, de nem hiszem hogy időlimit miatt, mert eléggé szakadozott akkor már nekem is. Néha elnémult... Után megint felhívtam és tudtunk beszélni.
  • ReTeK
    #930
    45 perc volt a max. azután szakított vagy akkor pont úgy jött ki ?
  • google
    #929
    time limit has reached(7) et ír 20 MP után, és szakít....
    miért van ez?
  • bounce
    #928
    Azt láttam a http://voipbuster.uw.hu -n, hogy az utolsó hívástól eltelt 180 napig (6hó), ha nem használod az accountot levonják a creditet...
    Egyébként, korlátlan időben és ingyenes azokba az országokba a vezetékes hívás, amik a listán vannak. Gyakorlatban én kb. 45 percet beszéltem Kanadába vezetékes telre, de akkor még elég rossz minősége volt, mobil és vezetékes egyformán. Program frissítés óta jó.
    Szóval addig korlátlan, míg nem vááltoztatják meg a feltételeket.
  • Buba007
    #927
    de mennyi ideig korlátlan? 1 hónap, 2 hónap?
  • Darkboy
    #926
    korlátlan
  • Buba007
    #925
    Srácok! Működik ez a fizetős dolog? Ha befizetek akkor mennyit tudok telefonálni?
  • bounce
    #924
    Nekem meg az account létrehozásakor volt anno hiba, amit a progiból csináltam. Nem is lehetett belépni, utána ok volt a második. Feltöltöttem rá, és azóta szerncsére semmi hiba vele. Viszont a befizetéssel annál inkább... 1 paypal fizetés teljesült, azóta levonják, de visszautalják, mondván erről a paypal-ról accountról nem tudok másik voip azonosítóra fizetni, nem értem miért, hiszen a paypal +1$-ba került mikor létrehoztam... :(
  • tomo
    #923
    velem a regeles napjan tortent meg ez , de uj reggel siman kikerulheto. a hiba oka szamomra nem ismert.
  • TZoli
    #922
    Mondjuk barátnőmet hívnám! Ez a vacak eddig ment most nem! Persze ahogy regeltem uj accot egyből müxött. Lehet lejárt a régi "próbaideje"?! Vagy passz!
  • pasquale
    #921
    tucc hívni csak az egy euródnak annyi....
  • Mighty
    #920
    Nem
  • Darkboy
    #919
    Ha befizetem az 1 eurót, akkor 0690-es számot tudok hívni? :P Fasza lenne :DD
  • Mighty
    #918
    Biztos olyan telefonszámot akarsz felhívni, amelyik az ingyenesen hívható országok litáján van?
  • TZoli
    #917
    Nem tudok telefonálni vezetékesre azt írja not enough credits!

    Másnak nincs ilyen problémája?
  • bounce
    #916
    Unokatesóm accountjára sikerült (paypal) sikerült feltöltenem mastercard-os netkártyával, de 1 usa$ és 1 eurot vonatak le.
    Előre senkinek nem fizetek be, max. ha ráutalod a számlámra, akkor töltök fel...
  • csum666
    #915
    Tudna neke mvki 1€ fizetni??? kifizetném.. megoldható???
  • bounce
    #914
    megpróbálhatom, de már 3 accuntra próbáltam és nem ment
    [email protected] írd meg az azonosítókat
  • TZoli
    #913
    Ha megadom az accom nem próbálsz meg rátölteni? Hátha menne...
  • bounce
    #912
    hja, vagy számlára utalva... :DD
  • TZoli
    #911
    simán borítékban postán! Aztán majd küldenénk a behajtókat ha benyelné
  • akyyy
    #910
    ha nekem is tudnál feltenni creditet, ogyan tudnák eljuttatni hozzád 1 €-ot?:)
  • bounce
    #909
    Ha működik az új loginra a feltöltés majd szólok...
    Nincs limit a befizetés után. Mobilt itthon nem hívtam, csak Kanada, mert ott free. :) De rossz volt a minőség, szakadozott, ezért vezetékest hívtam, ott sem volt jobb... kb. 30-40 perc után megszakad, telefonáltam újra és beszéltünk tovább. Előfordult olyan, hogy nem tudtam telefonálni, bezártam a progit, újra nyitottam addig amíg nem ment ki a hívás. Ez beta miatt lehetett, már van update, azóta a minőségre sem panaszkodnak. Itthon is volt panasz, hogy szakadozott a hangom pl. ha gyorsan beszéltem jobban. Én jól hallottam.
    Tegnap egy nagykerrel beszéltem, hívásvárakoztatáskor megszakadt, apró hibák vannak, de ilyen ezért az árért azt hiszem bőven belefér.
    Gondolom a creditből vonnák a pénzt ha magyar mobil szolgáltatót, vagy olyat hívsz aki nem free
    Remélem bőséges választ adtam :D
  • TZoli
    #908
    Kár hogy nem megy :(

    Amugy odaadom neked azt az 1 eurot előre, csak működne a dolog!
    Befizetés után marad az 1 perces limit?
  • bounce
    #907
    TZolinak:
    Nekem a cib banknál van lakossági számlám és itt igényeltem internet kártyát. Úgy működik, hogy van egy alszámlád a kártyához, erre tudod net, v. cib24 (telefonos) átvezetni a pénzt. Ez díjmentes nem utalás, átvezetés. Erről az alszámláról veszik le a pénzt mikor a netkártyával fizetsz. A netes kártya csak egy 4x4 számsorozatot tartalmaz, nem mágneskártya, sima plasztik kártya csak a számok, meg egy másik 3 jegyű azonosító van. Nem tudsz máshol fizetni vele csak neten. Éves díja 800Ft volt. Használata díjmentes.
    OTP-nél úgytudom díjmentes a kártya is, de ott online számlacsomagod kell legyen... de én az otp-t nem bírom...
    Más bankok szolgáltatását nem ismerem, utána kell érdeklődni. Link-et nem tudom most prezentálni, mert karbantartás miatt a weblap nem megy, csak az online bank a cib-nél.
    A befizetésről meg annyit, h. kicsit bizalmatlan vagyok, mert miután befizetném neked, könnyen mondhatod nem fizetsz semmit és akkor adtam neked grátisz 1 eurot, amit nem szeretnék...
    De jelenleg az a legnagyobb problémám, h. új accountra nem tudok pénzt tenni, mert nem vonják le, ezért írtam a fórumra. A számlám meg aktív. Már másik accountot is próbáltam létrehozni de arra sem.
  • TZoli
    #906
    Hi!

    Nekem is tudnál befizetni 1 Eurot? Természetesen kifizetném valahogy
    Illetve milyen ez a net kártya és hol lehet igényelni?
  • bounce
    #905
    Hi!

    Voipbuster kapcsolatban láttam több fórumon, hogy a credit befizetéssel mostanában gondok vannak. Én erre a célra igényeltem internet kártyát korábban és több ismerősnek fizettem be vele creditre. Első én voltam :D Sikeresen tudtam telefonálni, Kanadába, mobilra és vezetékes is telefonáltam, free. Én általában rendesen halottam, de engem eléggé szaggatottan hallottak -állítólag de megértettek.
    A programot frissítve ma, híváskor nem panaszkodtak. Úgy láttam elég változó milyen ip-hez kapcsolódok...

    Viszont már vagy 2 hete próbálok az unokatesómnak feltölteni 1 euro-t és egyszerűen nem vonják le többszöri kísérlet után, pedig ezzel a kártyával fizettem és a számlán van annyi pénz.
    Írtam az elején hogy credit befizetéssel gondok vannak itt ott olvastam: Pl. 0 credit jelenik meg a weben bejelentkezve, de levonták a pénzt és telefonálni nem lehet...

    Másnak is van ilyen tapasztalata, hogy nem vonják le a pénzt a kártyával fizetéskor?
    Választ előre is köszönöm!
  • Farkas Péter
    #904
    Sziasztok!
    Tudna valak abban segiteni hogy a netmeetingel hogyan kell telefonálni? A cim helyére mit kell irni? Kell valahol regisztrálni, fizetős?
    Elöre is köszi a segitséget!

  • Darkboy
    #903
    az erre nemjó, mert emelt díjas...
  • Tigerson
    #902
    vki próbálta már a telefonos játékokban használni?
  • TZoli
    #901
    Még mindig bugos ha befizetek?
    Valaki mesélje már el hogy befizetés után is megmarad az 1 perces limit?

    Thx!
  • pasquale
    #900
    ték ir ízi