1139
INGYENES NETTELEFON
  • sajtmester
    #539
    ja bocs
    azt nem írtam, hogy a villanyszámlád :)
  • sajtmester
    #538
    ez így van
    fix összegnél hogy számlázzák ki?
    vannak olyan honalpok, amikben úgy kell fizetni, hogy csillagászati összegű lesz a számlád
    reméljük ez se valami ilyesmi...
    de végül is a leírásában az van, hogy ingyenes, tehát annak is kellene lennie
  • Bandee1987
    #537
    A Deal az alku, üzlet. Szóval a 0 eurocentre akar célozni, hogy szuperajánlat.
  • Bandee1987
    #536
    vezetékesért biztos nem, mivel az mindenhol le van irva, hogy ingyenes bizonyos országokban (pl. itt is). Mobilért meg nemtom....Azt inkább egy ideig hagyjátok, és csak 1-2 hivást csináljatok. Ha nem jön 1-2száz forint pluszról számla, ami a voipbusteren keresztül ment, akkor ingyé van :))))
    De akkor is felmerül egy nagy kérdés: Akinek kábeles nete van, annak hogy számláznák ki ezt a dolgot? Hisz fix összegű a netszámla...De az adsl-nél is kérdéses a dolog...
  • awak3n
    #535
    thx:)
  • sajtmester
    #534
    :)
    szerintem nem csak te járnál rosszul...
  • awak3n
    #533
    thx
  • akyyy
    #532
    SuperDeal! az mi?
  • Bandee1987
    #531
    nem. Mivel az R beszélgetés előtt a hívó féltől MINDIG megkérdezi egy operátor, hogy vállalja -e a hívás költségét.

    Itt egy szolgáltató-féle akciójáról van szó, arról, hogy 0 ft-ért hivhatsz vezetékest, de csak 2 percig, és erre jön a sok nép. Viszont a szolgáltató mondja, hogy ha előfizetsz erre, akkor viszont végtelen ideig beszélhetsz velük, sőt a mobilosokat is olcsón hívhatod, csak ennyiért és ennyiért. És ilyenkor jópáran befizetnek pár kreditet. Csak mi nem :)
  • sajtmester
    #530
    ha ez tényleg teljesen FREE (ami tényleg annak néz ki) akkor ez nagyon nagy!!!
    már csak tényleg 1 SMS-küldő progi kéne...
  • akyyy
    #529
    hát, ha fizetni kell, ugrott ajogsim jövöévig..:)
  • akyyy
    #528
    meg lett nézve, pannonra és vezetékesre tuti nem... 30/70 nemtom...pedig ott ingyenbes meg lehetne nézni.
  • Bandee1987
    #527
    VAT=ÁFA

    Include VAT= Áfával (bruttó ár)
    Exclude VAT=Áfa nélkül (nettó ár)
  • sajtmester
    #526
    ez a poén benne!
    ezek szerint tényleg ingyen van!
    azért a sikeres próbák után megvárom a hóvégi számlákat...
    szeretnék még 1 pár évig ithhon lakni...(még a végén kitesznek ha sok a számla)
  • akyyy
    #525
    1 éve várok , hogy tudjak netről sms-t küldeni ingyen...:(:(:( és még most sem lehet... csak telefonálni..
  • precision
    #524
    a hívott félnek vajon nem kell fizetni érte?
    mint pl ha én külföldön vagyok és itthonrol hívnak a mobilomon nekem kell akkor is fizetni...
  • PLaci #523
    VAT = Value Added Tax, magyarul áfa
  • Bandee1987
    #522
    többször átfutottam az instruction részt. Azt irják, hogy mobilra fizetni kell, viszont előtte vásárolni kell krediteket(bankkártyn meg máshogy). Szóval ez olyan, mint a kártyás telefon, ott sem küldenek ki semmilyen számlát, hanem levonják az egyenlegedről. Itt viszont nem tudnak honnan levonni, mivel 0 euró az egyenleged.
  • awak3n
    #521
    és ezek mik?
    Incl.
    VAT Excl.
    VAT
  • awak3n
    #520
  • Bandee1987
    #519
    nézzétek meg a táblázatot:
    http://www.voipbuster.com/en/rates.html

    A magyar fixed (azaz vezetékes) telefonra free-t ir ki.
    A mobilephone-ra pedig 19.4, 18 eurocentet ir ki.
  • grebber
    #518
    á pedig de jó progi de nem hallanak a világért se :(
  • sajtmester
    #517
    a progi nagyon powa!
    felhívtam a vezetékest és a mobilt is, minden tök jól megy!
    kérdés hogy kerül-e ez majd vmibe?
    elméletileg az internetszolgáltatónál fix havidíj van, annak pedig nem tudom lehet-e számlázni akit hívnak...remélem nem...
  • Bandee1987
    #516
    Vezetékesért tuti nem számláz fel, mivel ki is van emelve, hogy tökingyenes.
    Mobilért meg...Asszonták, hogy 18 eurocent/minute, tehát az eurónak az 1 százeléka*18, azaz 18*2,5= 45 forint 1 perc mobil. Tehát inkább mobillal ne kísérletezgessetek, hanem maradjatok vezetékesnél, az tuti ingyenes.
  • grebber
    #515
    Valaki mondja már meg az otthoni számát proba kedvéért hogy hallotok-e mert elvileg állítottam valamit.
  • Bandee1987
    #514
    :D
  • Darkboy
    #513
    na:D má 2 perce nem íratok!!:D
  • Darkboy
    #512
    akkor matáv.hu :D
  • grebber
    #511
    És ebben az arany oldalak keresőbe ki van bennt mert akinek van vezetékes senki sincs benne ismeröseim közül??
  • akyyy
    #510
    jha:D
  • Darkboy
    #509
    :D ja! és ne töltsük le a rendest :D
  • Bandee1987
    #508
    Tehát vezetékesre ingyenes, mobilért fizetni kell, de ahhoz viszont kredit kéne, és arról veszi le a lóvét. De ha valami nincs, akkor arról hogy lehet levenni? :) Sztem amúgy ez a bétának egy bugja
  • Darkboy
    #507
    miez?
  • Bandee1987
    #506

    For a call to any regular phone, enter the desired number in the textbox and click the dial-button. If you are calling a land line in one of our free destinations, the call will be placed at no costs at all. For all other calls, you will be asked to but credit first.
  • PLaci #505
    Szerintem meg kiesik a kapa a szájából...
  • Darkboy
    #504
    sztem jó :D
  • Takezó
    #503
    az, hogy nem vicces ::D:DD
  • Bandee1987
    #502
    ezt ki csinálta bazeeee? :)
  • PLaci #501
    Mi van a fájlal?
  • PLackó
    #500
    király