1139
INGYENES NETTELEFON
  • Bandee1987
    #579
    de lehet St-t is hívni, neki is megvan a mobilszáma :)
  • PLackó
    #578
    mindkettő kikapcsolva :D
  • Darkboy
    #577
    Michelle Wild legalább másra regelte le a domaint
  • Darkboy
    #576
    :DD
  • Bandee1987
    #575
    én nem vagyok zaklató, szal kérdezzétek már meg tőle, hogy mennyi nála egy óra szopás :)

    Meg mondjátok hogy rendezők vagytok, és hogy kellene ő nektek az új filmetekbe, ahol dughatna veletek :)
  • Bandee1987
    #574
    Maya gold volt olyan hülye, és a mayagold.hu domain lefoglalásánal a saját nevét és címét adta meg, és nem egy ismerőséét. Maya Gold polgári neve Aranyi Mariann

    person: Aranyi Mariann
    address: Dugovics 2/a.
    address: 2700 Cegléd
    address: HU
    phone: +36-30-433-4808
    fax-no: 06-1-266-5874
    hun-id: 2000262443
  • Darkboy
    #573
    nekeeem :D
  • Bandee1987
    #572
    kell valakinek Maya Gold telefonszáma?
  • Darkboy
    #571
    titkos
  • Bandee1987
    #570
    nem, én nem vagyok ilyen telefonbetyár, én csak az ismerőseimmel, rokonaimmal beszélgetek jó nagyokat.
  • akyyy
    #569
    mi győzike száma?
  • Darkboy
    #568
    végülis igen... te nem szórakozol? :D
  • Bandee1987
    #567
    És ugyan honnan ismernék a címemet? Az internetszolgáltatóm nem adhatja ki az adataimat, csakis hatósági személyeknek. Ez a svájci(ha jól láttam) cég pedig nem hatóság.
  • akyyy
    #566
    hülye T-com :D
  • PLackó
    #565
    akkor a hazai mobilszolgáltatók mostantól bekaphatják
  • Darkboy
    #564
    és ha számlát küldenek nem lehet őket feljelenteni? mert nem volt leírva...
  • akyyy
    #563
    jah pl olyan mint ha most nincs semmi a kártyás telómon, felhívok vkit, monjda anő hogy hívjam a 171-es számot az egyenlegfeltöltéshez... és ezekután most kicsöng és vigan beszélek engyeleg nélkül
  • PLackó
    #562
    nem hiszem,reméljük :)
  • Bandee1987
    #561
    Mit számlázna és hova? Egy fix összegű internetes számlára nem lehet ráterhelni pl. 15 percnyi beszélgetés díját.

    Bár nemtom, inkább 1-2 hónapig csak vezetékest hivjatok, az biztos ingyenes, aztán ha no problem, mehet a mobil is.

    Bár nem hiszem, hogy küldenének bármit is, mivel ez a rendszer nem számlás, hanem mint mondottam krediteken alapul. Tehát a perceket előre meg kell elvileg vásárolni. Az, hogy lehetséges, hogy a cég elbaszott valamit, arról már nem mi tehetünk :)
  • Darkboy
    #560
    hova számlázna úgy mégis?
  • grizzly21
    #559
    nekem is kapcsolta. ilyenkore nem számláz titokban semmit az tuti?
  • Bandee1987
    #558
    legalábbis nekem kapcsolta az adott számot
  • Bandee1987
    #557
    igen, de utána kapcsolja a számot neked, pedig nincs semmi az egyenlegeden...
    Érted? Ez olyan, mintha kártyás mobilról, amin 0 ft van fel akarnál hivni egy másik számot (nem ingyeneset)
  • grizzly21
    #556
    igen és ez igy is van nem?
    ha felhivom a mobilt bemondja h xy eurocent per minute
  • Bandee1987
    #555
    azért, mert ki van írva, hogy mobilt akkor tudsz csak hívni, ha van elég kredit az egyenlegeden...
  • grizzly21
    #554
    ez miért lenne bug?
  • Bandee1987
    #553
    Ja, és természetesen hívás-felépítési díj sincs!

    No CallSetup!
  • Bandee1987
    #552
    hát egy ideig lehet, hogy nem veszik észre, lehet, hogy holnapra már észreveszik a bugot, hogy mindenki ingyé telefonál tőlük :))))
    és akkor megoldják a problémát vhogy, de a vezetékest akkor is ingyé hivhatjuk utána, szal megéri
  • akyyy
    #551
    hát, jó kihasználást:D
  • Bandee1987
    #550
    a hivott féltől nem vehet le lóvét, mivel az nem engedélyezte, hogy r beszélgetés menjen végbe. Amugy is: Ez egy cég akciója, hogy igy édesgessék oda a felhasználókat. Csak a bétánál vmi bug miatt ingyen hivhatod fel a mobilokat is, sztem erről van szó.
  • Bandee1987
    #549
    Igen, mivel előre kéne fizetni a hivásokért, mint a kártyás mobilnál. Csak itt még a cimedet sem ismerik, hogy ki tudd utolag fizetni azt, amit lebeszéltél.
  • akyyy
    #548
    és mi van a a telón nincs semmi pénz? kértyásdon? ha legközelebb feltöltöm akkor levesz minuszba egy ezrest? akkor nem töltöm fel többet:D
  • sajtmester
    #547
    így igaz
    a pl. a chello nem hiszem, hogy foglalkozik ilyennel...
    az adatokat meg nem adhatja ki, ezért nem tudnak neked számlát küldeni
    az meg hülyeség, hogy a hívott fél fizet, abba bele kéne egyeznie
    és szerintem a mobil is ingyenes, mivel fehívja és nem kell fizetned
  • akyyy
    #546
    nekem légnet van
  • Bandee1987
    #545
    Ha 1-2 hónapon belül nem jön ki semmi, akkor no problem.

    Amúgy ha lenne is számla, mire terhelnék rá? jó, nekem van vezetékes telefonom, de akinek kábelnete van? Arra nem lehet ráterhelni a percdíjakat...
  • sajtmester
    #544
    már hogyne enegedne!
    tapaszatalatból tudom! :)
  • akyyy
    #543
    2 napja ismerjük a progit..... számla mikor jön? meg majd lassan beletanulunk:)
  • precision
    #542
    mobilost nem is enged hívni...
  • Coco
    #541
    nekem is. akko kell ?
  • abonyitomz
    #540
    amikor megszakad a mobil szám hívásod a végén elmondja hogy az ingyenes rész lejárt kérem fizessen elő , szóval a mobilos is INGYENES!!!

    MINDEN HÍVÁS INGYENES!