1139
INGYENES NETTELEFON
  • ivjoe
    #779
    TÉK!
    neked úgy van? :CCC
  • Takezó
    #778
    szvsz 1 eurocent/perc, tehát nem 100 hívás, hanem 100 percet telefonálhatsz egy euróért...
  • modellmaker
    #777
    Ma már nektek is csak 1 percet enged??
  • akyyy
    #776
    tényleg 100 hívást lehet korlátlanul, és mobilt is? ha ige, engem is érdekel hogyan lehet befizetni!

    (amugy tele2-re gondoltam)
  • Nashville
    #775
    Úgy látom, beindul a topic ezen megközelítése is!
    Egyre több a gondolkodó ember, már csak a választ várjuk!
  • mila69en
    #774
    mi?? 1 Euro 100 korlátlan hívás ez komoly???(100x lehet tárcsázni?? tök mindegy meddig dumálok??)és akkor mobilt is lehet hívin??

    hova/hogyan kell befizetni az 1 Eurot??
  • Nashville
    #773
    Engem érdekelne a fizetős megoldás. Hogy is van ez az 1 Euro téma?
    Az angol sajnos nekem sem megy anyanyelvi szinten és még nem használtam a netet fizetős szolgáltatásokra.
    Köszi előre is, és szerintem egyáltalán nem kirívó nagy összeg az 1 Euro
    Én legalábbis neked adok igazat, de ezt egy telefonbetyár nem értheti meg.
  • Mighty
    #772
    Melyik telefontarsasag ad 1 euroert 100 korlatlan ideju telefonhivast? Lecci aruld el, mert akkor rohanok hozzajuk szerzodest kotni.

    Vagy mire gondolsz? Nem ertem a gondolatmeneted... skype meg hogy kerult ide?
  • akyyy
    #771
    arra ott a vezetékes teló:D de ha két gépet hívsz ezzel a progival, akkor olyna mint aSkype, vagyis ingyenes
  • Pigo
    #770
    Jha jha anyám és a szomszéd barátnői átlag 1.5 órát beszéltnek telefonon pedig ha 10 méter van a 2 ház között.dehát nők
  • Mighty
    #769
    Erre nem tudok mit mondani. A felesegem nem panaszkodott ilyenre. Azert el tudod kepzelni mennyit tud beszelni ket no telefonon :)
  • Mighty
    #768
    Komolyan. Most magyarazza el a felesegem minden egyes felhivottnak, hogy bocsi, de 2 percenkent ujra kell hivjalak?

    Azert ne gondoljatok, hogy ez a vegtelensegig ingyenes lesz. Mar tervbe van veve, az 1 eurocentes hivasonkenti dij.
  • Buba007
    #767
    Nálam ez folyamatos!!! 1 perc után mindig kiírja ezt...
  • akyyy
    #766
    komolyan befizettél?
  • Mighty
    #765
    A másik fél bontotta a kapcsolatot.
  • Buba007
    #764
    The other party disconnected --->>> Ez mit jelent?
  • Mighty
    #763
    Hát igen, én teljesen hülye lehetek, mert nincs kedvem két percenként újratárcsázni. Lehet azért, mert nem gyors telefonbetyárkodásra akarom használni
    Biztos csődbemegyek 250 forint kifizetésétől.
  • ivjoe
    #762
    ilyen van egypár!
    Engem olyan érdekelne ami full korlátlan, vsgy sms bomber, aminél meg lehet adni asz sms-ek szálát (beírom, h 1) meg az üzenetet privi pls!
  • akyyy
    #761
    nem fizettem be semmit, de valaki biztos volt olyan hülye, LOL:D
  • Pigo
    #760
    Tényleg v.ki adjon plz ingyen sms linket!
  • cicai
    #759
    Te befizetted az egy Eurot? Ha igen mit kaptál érte?
  • akyyy
    #758
    biztos hogy nem fizetős... 2 percig ingyen van. érdeks ingyensms-re ahol a saját számot meg kell adni , beregiznke kockázat nélkül..
  • Pigo
    #757
    Miért hogy lehet küldeni sms-t vele?
  • cicai
    #756
    Sziasztok!
    Volna egy nagy gondom. Letöltöttem a VoipBuster telefon progit és nagyon szépen lehet vele telefonálni vezetékes telefonra. Nincs hívás limit viszont, 2 perc után szétkapcsol. Szeretném tudni, hogy most ez ingyenes vagy nem. Nagyon sokan írták, hogy ingyenes viszont sokan írták, hogy fizetős az ip szám alapján tudják kifizetetni a számlát (mondjuk én, ezt kétlem, na nem az ip számot, hanem azt, hogy fizetni kel érte). Van egy szerződés leírás, amibe le van írva, hogy mikor fizetős http://www.voipbuster.com/en/termsofuse.html oldalon de nekem ez kínai, vagyis én nem tudok angolul.
    Szeretnék meg kérni valakit vagy valakiket, hogy aki tud Angolul, az elolvasná és meg mondaná azt, hogy mikor fizetős és mikor nem.
    Nem szeretnék úgy járni, hogy egy pár hónap múlva jön a telefon számla.
    Nagyon szépen meg köszönöm a segítségeteket előre is

  • akyyy
    #755
    aha
  • mrTZ
    #754
    Van aki befizetett 1 eurot?
  • Darkboy
    #753
    na kicsit betyárkodok a tékával :-) (minden nap szívatom őket)
  • Darkboy
    #752
    ha előfizetsz, lehet hogy kiírja... de az még szarabb :D
  • akyyy
    #751
    ehh....akkor sokra megy ha előfizetsz rá hogy írja ki, oszt aik hívnak mind beixeli hogy titkos legyen aszáma, és semire se mész vele..eh.....
  • Darkboy
    #750
    azt írja hogy titkos
  • akyyy
    #749
    és nem számkijelzős ha valaki hív?
  • Darkboy
    #748
    pedig lehet, nekünk is olyan van!
  • mila69en
    #747
    jaja a megfelelő készülékre lehet küldeni
  • PyRex
    #746
    pedig lehet...
  • Nashville
    #745
    Az ingyen SMS- re én is kíváncsi lennék! Tudtommal már nincs, sajna.
    Ha igen, akkor nyomjon már valaki egy linket.
    Thanks!
  • alph4
    #744
    Nem is tudtam hogy lehet sms-t küldeni vezetékes telefonra!
  • cicai
    #743
    hol van ingyen sms
  • amzso
    #742
    Kizárt, hogy küldjenek valamit is! Nagyon durva, tényleg működik :) Végre nem kell barátnőnek drága pénzért sms-t küldözgetni :P
    Jójó, tudom, van ingyen sms is neten :D
  • Darkboy
    #741
    max ip
  • Buba007
    #740
    Biztos, hogy ingyenes??? Biztos, hogy nem fognak nekem kiküldeni egy rohadt nagy számlát dollárban? :DD Nem tudnak valami alapján azonosítani?