1461
Filmkereső
  • Jano
    #81
    Ez is pássz.
  • PetruZ
    #82
    Megtaláltam, ez az: Buried Alive (1990)
  • Jano
    #83
    Soha nem gondoltam volna, hogy ez a címe.

    :DD
  • PetruZ
    #84
    Magyar filmcím esetén soha nem lehetsz biztos benne (ld. pl. Armageddon 2, Begyűjtő, A szomszéd nője mindig zöldebb, ... ;) ). No meg ezzel a címmel is van még jónéhány film... :)
  • Jano
    #85
    Ez a Buried Alive volt a szabályt erősítő kivétel. :)
  • Sanya52
    #86
    Keresem a SEBESSÉGLÁZ (eredeti címe:Formula uno, febbre della velocità ) című, 1978-ban készült dokumentumfilmet.A filmben F1-es balesetek láthatók.
    Bármilyen formátumban érdekel.
  • koska 7
    #87
    sziasztok! ha valakinek megvan az ALI G IN DA HOUSE torrentben küdje már át MSNencímem: [email protected]
  • DJviolin
    #88
    Keresek egy olyan orosz repülős filmet, amelyben az a jelent van, hogy a bombázó bombaterébe berakják a tehenet, majd repülés közben a tehénpisa ráfojik a tábornokra, ezért hogy a ruszki pilcsik eltüntik a nyomokot, kinyitják a bombatérajtót. Lent a földön kinyittatja a bombatérajtót a tábornok, és a tehén kereszbetett lábakkal ott támaszkodik, hogy kine essen. Ruszki vigjáték. Nem láttam. A pilcsiktől halottam a reptéren. El is mondták a címét, de valami hosszú ruszki címe van. Ha valaki tudja a film címét, azt megköszönném.
  • Waterhorse
    #89
    Ez is még megoldásra vár
  • Beckentakony
    #90
    kéne nekem is 06203743445
  • Maco13
    #91
    Sziasztok!
    Keresek egy amerikai filmet amiben a faszinak szülinapja van, és a barátai befizetik valami olyan "programba", ahol megváltozik az egész élete, teljes színjátékot csinálnak köré hogy azt higgye hogy mindene elveszett az életben, még talán az élete is veszélybe kerül, és a végén már nem bírja tovább és leugrik egy toronyház tetejéről, és beesik egy bálterembe egy kurva nagy párnára vagy valami hasonlóra és ott derül ki neki hogy csak meg volt rendezve minden körülötte. Ha valaki emlékszik a címére kérem ossza meg.
    Thx
  • wizy
    #92
    Ha jol emlékszem a film cime Játsz/ma volt... (The Game)
  • PetruZ
    #93
    Michael Douglas, Sean Penn, Deborah Kara Unger -> The Game (1997)
  • Lyan Kyj
    #94
    Üdv!

    Annak a filmnek a címére lennék kíváncsi, amiben egy család nyer egy teljesen automatizált házat, amibe beköltöznek, és a ház AI-ja átveszi az irányítást! Remélem elég ennyi leírás, ha nem, csak szóljatok!
  • Cvd
    #95
    Szerintem a Smart House-ra gondolsz, a magyar címét nem tudom. Mostanában volt pedig valamelyik adón ha jól láttam.
  • Lyan Kyj
    #96
    Thx, erre:)
  • Maco13
    #97
    Ja ez az kosz szepen
  • Mat86
    #98
    Hello!

    Keresek egy régebbi filmet kb 1997 előtti lehet. Valamilyen horror. Van benne vámpír (Dracula?), egy férfi aki farkasemberré alakul, Frankeisten (ha jól írom), meg valami behemót zombi akitől az elején féltek de végül jó volt. Volt benne olyan jelenet, hogy a vámpír egy karóba van húzva (talán egy kerítésnél) persze mozog tovább meg beszél, meg a farkasember egy telefonfülkébe alakul át.
  • DJviolin
    #99
    Keresek egy olyan orosz repülős filmet, amelyben az a jelent van, hogy a bombázó bombaterébe berakják a tehenet, majd repülés közben a tehénpisa ráfojik a tábornokra, ezért hogy a ruszki pilcsik eltüntik a nyomokot, kinyitják a bombatérajtót. Lent a földön kinyittatja a bombatérajtót a tábornok, és a tehén kereszbetett lábakkal ott támaszkodik, hogy kine essen. Ruszki vigjáték. Nem láttam. A pilcsiktől halottam a reptéren. El is mondták a címét, de valami hosszú ruszki címe van. Ha valaki tudja a film címét, azt megköszönném.
  • Quantumleap
    #100
    Szevasztok!

    Keresem a Ketten a hadsereg ellen című 1986-os vígjátékot. Bármilyen formátumban jó. Úgy gondoltam, adnék valamit cserébe, de ha esetleg nincs ilyenem, honoráció is szóba jöhet.
  • Waterhorse
    #101
    Megtaláltam!
    976-EVIL 1989-es Horror és van neki 2. része is

    Eszembe jutott most még két film!

    Első:
    3 nyugdíjas csókáról szól akik úgy döntenek feldobják a nyugalmas, és uncsi életüket egy kis bankrablással. Mindent előre kiszámítanak, elterveznek mint a profik, aztán azt hiszem le is buknak, de a rablás sikerül, és még van valami vita is a pénzen.

    Második: Az egész film egy koncertről szól, ebből csupán annyi maradt meg, h a csóka belövi magán vagy beiszik, és a szünetben kimegy a mosdóba ahol megszólal a farka és elkezdenek dumálni. Ennyi remélem elég lesz:)
  • Jano
    #102
    Tényleg, Robert Englund rendezése. Azért nem ugrott be, mert nem láttam a filmet, csak olvastam róla.

    A második filmet én is láttam, de nagyon régen. A tag farka, mint az új menedzser mutatkozik be, ő meg bemutatja másoknak is ("De kezet nem fogunk!"). Fogalmam sincs, hogy mi volt a címe, de rettenet idiótaságok voltak benne. Már az sem rémlik, hogy kik játszottak benne, pedig az egyik főszereplő később ismertebbé vált asszem.
  • namlak1986
    #103
    Helló Mindenkinek!! Szeretnék érdeklődni hogy a Dirty Dancing 2-t honnan tudnám letölteni!! Mindegy ha fizetős oldal!! PLEASE Írjatok mihamarabb!!!
  • jozsee17
    #104
    hello mki vki nem tudja honnan tudnám leszedni ingyen a legényanyát ha tudod légyszi külld el az e-mail címemre [email protected] előre is köszi
  • Jano
    #105
    Megvan a második. Get Crazy a címe, nézz körül neten, terjed egy egész jónak kinéző verzió, ha nem találod, szólj, küldök linket. :)
  • Challanger
    #106
    Sziasztok! Akár hiszitek, akár nem egy film címét szeretném megtudni.
    Fogalmam sincs, hogy kik játszanak benne, rendezőt sem tudok. Még csak azt sem, hogy miről szól a film. Elég rég láttam már.
    Ezért abban bízom, hogy hátha valakinek friss emlékként van a fejében.
    Egyetlen jelenetre emlékszem:
    Egy vasút(vagy metró)állomáson játszódik. Olyan régi stílusú építményre emlékszem. Hatalmas csarnok, kicsempézve és egy lépcső vezet lefelé(ezért lehet inkább metró).
    Na ebben az épületben zajlik egy "leszámolás". Rendőrök és rosszarcú fickók kezdenek el lövöldözni, azt hiszem még a lépcsőn is.
    Ha jól emlékszem az egyik jófiú éppen szalad le a lépcsőn, ekkor meglövik. Nem tudom, hogy azonnal meghal-e, vagy a haverja karjaiban. De annyi biztos, hogy volt ott egy jó barátja.
    Hát ennyire emlékszem. Nem biztos, hogy 100%-ig így van minden, de nagyjából ilyen lehet.
    Úgy emlékszem, hogy nagyon tetszett a film. Légyszi segítsetek, ha tudtok bármi hasonlórol. Előre is köszi.
  • Challanger
    #107
    Külföldi film. És lehet, hogy 70-es, 80-as években játszódik(ez egyáltalán nem biztos).
  • Challanger
    #108
    Gondoltam kicsit feljebb tornázom a topicot, nehogy már elsüllyedjen.
    Senki nem ismer hasonló filmet?
  • Thibi
    #109
    Egy picit emlékeztet a Fantom az ékszakában (Nighthawks) című Stallone/Rutger Hauer film egy jelenetére (de csak egy picit)
  • Challanger
    #110
    Sajnos biztos, hogy nem az, mert azt nem láttam. De azért köszi.
  • LeoN0001
    #111
    Sziasztok!
    Gyermekkorom egyik meghatározó filmjét keresem!
    egy japán szamurájos filmről van szó, a történetére csak halványan emlékszem:
    -Megtámadták a Japán birodalmat, és a egy kis szamurájokból álló csapatnak kell megvédenie akik a film alatt jöttek össze, volt köztük egy késdobálló is aki mindig 1 koporsóból ugrott ki és a film végén meghal(ő volt a kedvencem, mindig azért szurkoltam hogy ne haljon meg, de ahányszor megnéztem a filmet mindig meghalt!:))A két nagy hős között a végső csata 1 malom-nál volt, és ha jól emlékszem mind a ketten meghaltak!
    -A film elején amíg a betük mentek, a hullámzó tengert mutatták ami a végén vérvöröss lett
    Ha jól emlékszem a film címe Az istenek vérfürdője volt, de így nem találtam, és nem is biztos hogy ez a címe!Anno 1985 körül láthattam narrátorosan:) és azóta nem tudom megszerezni!
    Ha tudtok segítsetek!!! bármilyen formában érdekelne
    [email protected]
  • signs
    #112
    Haller,
    én egy ufós filmet keresek, még volt valamikor éjszaka a tv-ben, de nem emlékszem a címére.
    A vége felé láttam csak, az volt, hogy a csávókám lement a föld alá (vmi kutatóintézet parkjába), és ott voltak az ufók, akik emberi alakot öltöttek De faszásan rájöttek, hogy van egy valódi ember köztük, mert a csórikám izzadt, az ufók viszont nem Eddig elég lol, ráadásul amikor nem emberi alakban voltak, akkor olyan lábuk volt, mint a lovaknak a hátsó lába, és ilyen furán futkároztak.
    Volt benne egy néger kiccsávó is, aki a csávó haverja volt, de a végén őróla is kiderült h idegen!
    Na jó mi, a sztoriról lövésem sincs, de kéne a film címe! Köszi!
  • REALista
    #113
    Galaktikus Támadás
  • signs
    #114
    Rulz, nagyon kösz!
  • DKm
    #115
    Sziasztok! Az egyik ismerősöm keres egy filmet. Tudnátok segíteni? Ezt mondta a filmről: "A film arról szólt hogy a rabokat elvitték egy szigetre, és tulajdonképpen az egész erről szólt, és az ott tartott rabok kínzásáról, senkinek nem sikerült megszökni csak a főszereplőnek, vagyis az sem derül ki a végén, mivel megfigyelte hogy minden kilencedik hullámnál lehet beleugrani a vízbe mert csak akkor nem csap a sziklákhoz, és azzal lett vége hogy beleugrott a vízbe. Még amire emlékszik: ,hogy a haverja mikor bezárták sötét cellába, kókusz dióban kapta a vizet és belecsempészett neki egy kis kaját, ezért még plusz 3 napot kapott víz és kaja nélkül, és azt is kibírta. Haverja egyébként meg is bolondult a kínzások miatt, nem bírta a kiképzést."
  • Cvd
    #116
    Klasszikus.:)
  • Cvd
    #117
    Ja a magyar címe Pillangó, kivételesen csak lefordították.
  • timoboy
    #118
    Segítsetek légyszi!!!
    Sziasztok! Nagyon régóta keresek egy filmet! A címe: Túl a csúcson (Over The Top). Nincs meg véletlen valakinek dvd-n magyar szinkronnal? Nagyon fontos lenne, mert ez nagy kedvenc filmem volt régen, és szeretném ha ez is ott lehetne a gyűjteményemben! Akinek megvan, arra kérem, vegyük fel a kapcsolatot! Előre is köszi!
  • DKm
    #119
    Ez az a film. :) Köszi szépen!
  • Hicks
    #120
    Sziasztok!

    Nagyon keresek egy filmet és remélem tud v.ki segíteni nekem...Címe: Háborús fenevad (The beast of war). Ha v.kinek esetleg megvan, akkor a [email protected] címen hagyjon üzit pls. Nagyon köszi előre is.

    Üdv. Mindenkinek