684
  • Matt07
    #604
    Szevasztok!Azt szeretném kérdezni van-e a játékban multi(LAN)?Előre is köszi!
  • rimo51
    #603
    Nézegess a warez oldalak között , majd mindenhol letöltheted , persze sms (160+afa)küldése után . Tényleg majd 500 MB , mert szinkron is , nem csak szöveg .
  • Madmano
    #602
    Szasztok.Egy kérés:írja már le valaki azt a netes címet rendesen,ahonnét le lehet szedni a magyar hangot a gammához!Előre is köszi.Z.
  • loserman
    #601
    hogyan lehet multiba nyomni? kér serialt, beírom de nem reagál semmit.
  • SilverStone
    #600
    Megszeretném Patch-elni a játékot de nem eredeti verzió van meg!Ha lehet akkor melyiket(patch-et)tegyem rá???
  • loserman
    #599
    hi. belép a játékba, de ezt irja ki...



    JÁTÉK fájlai hibásak. telepitse ujra a játékot.. és kilép :(
  • KáZé
    #598
    ugyanaz történik! mi a rossz:D?
  • Axon
    #597
    Ne az autorun-al indítsd, hanem a setup.exe-vel
  • KáZé
    #596
    valaki válaszolja már meg akérdésem aki ért is hozzá!!!
  • TommerHead
    #595
    Ugyanonnan!!Ott a Hunpack a Wanadoo-n a játék könyvtárában.Azthiszem 500mb körül mozog a mérete.
  • Piko
    #594
    Srácok leszedtem a wanadooról a gémet, de honnan lehet hozzá magyar szinkront szerezni?
  • Norblow
    #593
    Hali. Van egy ITWIN-es verzióm és multiban szeretnék játszani és kéri az online kódot. Valaki nem tud adni egyet, vagy nem tudja hol lehet szerezni egyet análkül hogy megvenném a gamét?
  • grebber
    #592
    Nincs tökéletesen müködik minden.
  • loserman
    #591
    hi. ennél nincs olyan gond, hogy nem szerel az autó?
  • KáZé
    #590
    Hi all! Van 1 gondom! nem tudom felinstallálni! annyit csinál, hogy bejön 1 msdosos ablak és kimegy aztán ennyi! nyomom az autorunt és semmi! mi a franc van?Mit tegyek?
  • BlackShadow
    #589
    jah :) amugy már megcsináltam úgy hogy kihagytam azt a részt szal nem mentem át a csillékkel.. sztem valami bug volt mert a gép magától átment de ha én odamentem nem történt semmi .. no mind1 :) semmi sem lehet tökéletes 1 titkos küldetés ide v oda :)
  • lipovics
    #588
    Tso BS! Ha jol emlekszem arra a kuldire, akkor a banyaszokat ahhoz a tarnahoz kell vezetni, ahol bejottek a katonak es varni. Legalabb is en ugy csinaltam (arra a palyara gondolsz, ahol csillek vannak?)
  • BlackShadow
    #587
    srácok kéne segítség!! partizánok 2. küldetésében elértem a bányászfaluig de onnan sehova tovább nemtudok menni.. bányászokkal gondoltam a bányajáratokban tudok menni de nem csinálnak semmit.. :( valami help?
  • DummyBoy
    #586
    Üdv Mindenkinek!

    Van már valami fejlemény Multi ügyben? (Mielőtt valaki jönne vele, hogy vegyem meg ... nem nekem kell ... Haveromnak és az öccsének ... Nincs otthon netjük, és úgy meg bonyolult keresni, hogy találok 1 Serialt, elküldöm SMS-ben, ők letesztelik mikor otthon vannak, majd visszaírnak ...)

    Szóval?
  • psg5
    #585
    igazad van...
  • Serpa
    #584
    ott reklamálj ahonnan leszedted.
  • psg5
    #583
    wanadoo-ról lett. honnan tudnám elérni akkor az igazi hun pack.ot? Bár az 500 mega azért meg igen soknak tűnik
  • Serpa
    #582
    nem normális.
    ~500 megás.
  • psg5
    #581
    vagyis megvan a hun pack de nincs hozzá ini-m hol lehet? És az elég ha azt is bemásolom? de hát a hun pack csak 1kb ez normális?
  • psg5
    #580
    És hol lehet "beszerezni" hozzá a HUN pakkot?
  • Night Devil
    #579
    Valaki mondja már meg hogy hogyan lehet multizni a játékkal,mert azt nem hiszem el hogy a lanozáshoz is meg kell venni az eredetit!
  • jago72
    #578
    Meg tudná valaki írni nekem,hogy a partizánok 4-ik küldetésében honnan lehet robbanóanyagot szerezni a híd lerombolásához!


    Köszi
  • Serpa
    #577
    ráadásul posztert is adnak.
  • lipovics
    #576
    Hunpakkot nem tenned kozze?

    Ma voltam Arkad Mediaba, ott meg nyolcert adjak a panzerst.
    Viszont CD galaxisban mar csak ot, csak nincs idom elmenni oda.
  • Axon
    #575
    Na az eredeti 4,3 gigás mdf lemezképből készítettem egy 1,796 gigás ISO állományt, amiben már a hu.pak van benne és így egyből magyar verziót telepít fel. Nincs is benne a német és az angol nyelvi file. Így megtakarítottam kb. 2,6 giga helyet és ráadásul magyar verzióm van.
    Ez az öröm része a dolgoknak, mivel maga a játék nálam csak egy közepes.
  • Demon Eyes Kyo
    #574
    Az itwins-es verzióról van szó.
  • Demon Eyes Kyo
    #573
    Az normális, hogy megveszem az egységeket és nem kapom meg őket??
  • Serpa
    #572
    sztem mindenképp probáld ki.

    #571 --> hát azt nem tom.
    PO on rajta van még (az 2990)?
  • lipovics
    #571
    Otezernel lejebb mar csak az 1 evesnel idosebb jatekok mennek. Nalam pont ennyi a hatar.
    Viszont kerdes, hogy rajta van-e meg a Starforce-os vedelem, mert olyan jatekot elvi okokbol nem vasarlok.
  • dani92
    #570
    Feltelepítettem a játékot, majd a gépet újraindítottam. A játék indítása után, az ablakban errort írt, retro után ismét. Leinstalláltam, újra telepítettem, ugyanazt adta ki. Kérlek benneteket, aki tud segíteni, segítsen. Előre is köszönöm.
  • CoolStuff
    #569
    Én nem nyomáztam... de akkor neki kéne állnom... na mind1... most jó a wolfenstein et is!:D
  • Serpa
    #568
    nekem is kezd tecceni az ára.
    ha még 1 ezrest lemegy, megveszem mind2t.


    Grebber!
    hivatalos fórumon (panzers.hu) megkérdeznéd, hogy tervezik-e, hogy jövőre kiadnak-e egy 3in 1 packot?(emiatt az 1 kérdés miatt nem regelnék)
    ha igen akkor megvárom azt, hátha vmi BONUS lesz hozzá.
    köszi.
  • lipovics
    #567
    Hmm, most olvastam vissza, mar csak 5e a jatek? Gyorsan megy le, lehet ennyit mar hajlando vagyok kifizetni.
  • lipovics
    #566
    Ha kuld nekem valaki hunpakot, feltoltom egy ingyenes szerverre par hetig.

    Sms webes kis kotsogok meg elhuzhatnak anyjukba, annyi eszuk van, hogy ihaj.
    De majd amikor az orfk lekeri a szolgaltatotol a cimeteket es kopogtat az ajton, akkor majd rajottok erre.

    "Szal ha valaki eljuttatja hozzam, akkor en felrakom normalis helyre.
  • Serpa
    #565
    az tom hogy te pörgetted :), de CoolStuff?
    abban lehet németekkel lenni.