19
  • noss
    #19
    1@értek
  • Mipi
    #18
    Ez a Nagymamának meg a Nagypapának lessz jó!
  • Emmegki
    #17
    "A készülékek olyan ikonos felülettel lesznek ellátva, amelyek segítik az analfabéta felhasználók boldogulását is."

    Aki analfabéta nem nagyon vesz mobilt.
  • Flashy
    #16
    ez az 1110 egész szimpatikus.
  • Shadow_THH
    #15
    én azt szeretem amikor a 10 éves gyereknek akkora telója van hogy két marokkal fogja, húzza a zsebét. Persze nekik csak a 100 fölötti árkategóriások smakkolnak mer a majkapapának is olyan van
  • Shadow_THH
    #14
    1) mi neked normális operációs rendszer?
    2) vannak segéd csomagok direkt erre a célra és fejlesztői környezetek egyszerübb játékok készitéséhez
    3) ha mindenképpen egyszerüen akarsz játékot irni akkor ird meg flash-ben:
    s60as telókra van macromedia flash player, a különbség csak annyi, hogy kisebb méretben és szinmélységben dolgozhatsz és Flash Lite actionscriptet használhatsz (Ami körülbelül a Flash 4 actionscriptje néhány más opcióval). MX 2004-ben van külön tempelate hozzá alapból
  • ddfg
    #13
    ehh, elnezest, kijelzo akart az lenni
  • ddfg
    #12
    Es olyan telefon mikor lesz, ami szines kilyezo, meg fenykepezo helyett egy normalis operacios rendszert mondhat maganak? Meg mondjuk olyan normalis programozasi nyelvet, amin barki irhat ra alkalmazasokat, ha van kedve, meg tudasa. Vagy csak nekem vannak tul nagy igenyeim?
  • Roli
    #11
    Egyetértek, aki meg videózni meg fényképezni akar az vegyen egy fényképezőt. ( Iganz vannak pillanatok, amikor jól jön a telefonban a fényképező )
  • Windforce
    #10
    egy 13-14 eves gyereknek minek mobil??
  • Highw@yPos.
    #9
    Kell ilyen is, most egy 13-14 éves gyereknek mi f@sznak V3-as motorola Java-val meg POP3/SMTP-vel???
    ugyis elhaggya, leönti, leeszi, teljesen jó egy ilyen a mostani tizenéveseknek.
    A másik,meg az, hogy nekem is T65-ös ericcson-om van, már vagy 3 éve, mert annyira nem érdekel a mobil telefon, h az fogalom. Bár most fogok újat kapni szülnapomra, ami már fényképez is meg stb., de annyira nem hiányzik. Telefonnal telefonálni kell, nem pedig jáccani, videózni, meg fotózni.
  • Shadow_THH
    #8
    a #2-re volt válasz
  • Shadow_THH
    #7
    érdekes kb 4 éve mindenki siemens a35-tel rohangált, amit 10 kilóért dobáltak utánnad (bee bee bee) akkor senkit nem zavart hogy csupán egy sornyi szöveget volt képes megjeleníteni egyszerre :)
  • DJ Bee18
    #6
    Most azért mert olcsó, és alapfunkciókat tud, mi a baj lenne a megbízhatóságával???? Egyébként meg nem kell lenézni azt, aki egy ilyet vesz, mert képzeld el vannak olyan ,,érdekes" emberek, akik elsősorban a telefonálás céljából vesznek telefont. :DD
  • troc
    #5
    csúcstelefonoknál mindig azzal ven tele a topik hogy minek a sok csicsa. amikor meg kijon egy minimál model, akkor meg az a baj?
  • Freemanus
    #4
    csak semmi csicsa lásd a jó öreg 3310!Az ütés kopás meg minden franc állo!:D
  • echo
    #3
    Úgylátom, végre rájöttek, hogy a semmi csicsa, egyszerű formákhoz kell visszatérni...
  • TH448
    #2
    Ennél olcsóbb már nem lesz, mert lassan oda jutunk, hogy egy üveg Ballantines árából akár telefont vehetünk. :)
    Bocs, helyesbítés: telefonnak látszó tárgyat, ugyanis sztem ha valami szerelő ezt látná belülről, lehet, h szívrohamot kapna hirtelen felindulásból...
  • concrete
    #1
    a legalsó kategóriában is színes kijelző?
    akkor ez alá egy újabb - überolcsó - kategória kerül