12
USB adatkábel driver
  • Qwerty4
    #12
    Egyébként Win XP-t használok.
  • Qwerty4
    #11
    Hello.

    Van egy Samsung SGH-M150 telefonom és ma vettem egy egy usb kábelt, de nem akarja felismerni semmifajta driverrel.
    A windows jelzi, hogy felismerte, de nem látni semmiféle új meghajtót.
    Mi a baj?
    Ezekkel a driverekkel próbáltam:
    20080521191009375_Samsung_PC_Studio_322_HD3
    Samsung_PC_Studio_7.2.24.9
  • Aquir
    #10
    Corby hivatalos szoftver
    Corby nem hivatalos programok
  • zsami
    #9
    sziazstok !
    most vásároltam a lányomnak egy samsung corby telefont de nem találok hozzá progit ha valaki tud irjon
  • Rapking
    #8
    költözésnél*
  • Rapking
    #7
    hali volna 1 samsung YP-T9JB Mp4em és költözél eltünt az usbje:s most se tölteni se zenéthallgatni nemtok rajta.Tudnátok segiteni hol találok hozzá USB-t?jó az utángyártott is
  • Kacsa_
    #6
    Nem tudjátok véletlenül ha egy Samsung E820 hoz veszek adatkábelt akkor le tudom menteni a képeket róla? Nem akarom elhinni hogy sehogy sem lehet a képeket megmenteni róla :(
  • gErIbÁ
    #5
    hi nekem lenne egy sgh-e310 mobijom és a data kábel nem jó hozzá vagyis a kábel az jó csak az easy gprs nem jó a program tudnátok valami progit amivel tudok a telóról képeket átmenteni gépre
  • Tom911
    #4
    Sziasztok, nekem egy olyan gondom lenne, hogy vettem egy utángyártott adatkábelt Samsung X640-hez és le is töltötem a meghajtó programot (hivatalos oldalról) és még két programot amivel szerkeszteni(Image editor) tudok dolgokat és amivel felküldöm a telre (PIM & File Manager 2.0) a gond az, hogy a küldő programnak nem tudom megadni a COM3 portot pedig ott van az usb de a program egy portot se lát még ha újrinstalláltam akkor se. Mi lehet a gond?
  • Csacsi
    #3
    vagy esteleg. www.samsung.hu
  • akyyy
    #2
    dc, esetleg www.nokiaprogramok.hu (nem csak nokiáhzo vannak cuccok nézd meg)
  • Virgo
    #1
    Sziasztok!
    Van egy Samsung X450-es telóm, és hozzá egy USB adatkábel, aminek sikerült eljátszani a CD-jét - így nem tudom telepíteni. Tud valaki segíteni?? Esetleg egy link, vagy MSN-ben el tudná valaki küldeni??
    Az adatkábel utángyártott, nincs rajta semmi ismertető, csak annyi, hogy For SAM V200/V205.
    Minden segítséget köszönök!!!!