22
Nokia 8210-es telómnak gyakran 0 a térereje, légyszi segítsetek!
  • Belzebub82
    #22
    Helló
    Végülis nem csináltam vele semmit, legalább néha nyugtom van, amikor nem bírnak hívni.
    Amúgy antennát és sok más érdekességet itt találsz: http://www.webaruhaz.hu/mobil
    itt pedig a keresőbe beírod, hogy "nokia 8210". Érdemes szétnézni, mert nagyon olcsó, és általában sokminden van.
    Amúgy most néztem, és éppen van is náluk antenna, 288Ft-ért.
  • Rudolph
    #21
    Szia
    Nekem is ugyanez a problémám. Ird meg majd, hogy sikerült a dolog, és hogy hol szerezted az antennát hozzá. Köszi
  • HD JOHNNIE
    #20
    Na jóóóó.... kommunikátor.... köszi! :) (hmmm habár nem volt sokkal olcsóbb a d500 se :))
  • Taranov
    #19
    Szerintem nincs sok értelme ezeknek a telefonoknak, max. a kommunikátoroknak.
    Nekem a 8910, 6310, 6210 8210, 8310 stb. tetszik :)
  • HD JOHNNIE
    #18
    Sorry, haladni kell a korral
  • HD JOHNNIE
    #17
    Khira'
  • Sephi
    #16
    =))
  • Belzebub82
    #15
    Hát köszi mindenkinek, megpróbálom az antennát, és reménykedem. Ha nem sikerül akkor is 8210-est szerzek, mert nekem nagyon megtetszett.
    Régebben volt 3210-esem, de sajna tönkrement és kaptam ajándékba egy másik telót, azóta is hiányzott a régi Nokia.
    Ezért örültem a 8210-nek, ami végülis ugyan az, csak kicsiben.
  • fifi
    #14
    könnyen lehet hogy végfok is kelleni fog, ami nem olcsó...
  • Iori
    #13
    nekem is ez a problémám az e820asammal, szar tmobile szoftver ez nagy szutyok, lecseréltem a szoftvert egy original samsungosra és egyből jó lett :), szal probáld meg a szoftver cserét
  • Csacsi
    #12
    nekem is d500-am van :)
  • Taranov
    #11
    Miért, tök jó az a telefon.
    Aki csak telefonálni akar, annak fölösleges a csili-vili színes kijelző, meg az álkamera.
  • Vlala #10
    ezekkel a telefonokkal az a baj, hogy célszerűbb és kedvezőbb egyszerre cserélni az egészet. Reménykedjünk, hogy csak antenna, de hallottam már olyat is, hogy az utángyártott előlap árnyékolta az egészet...
  • Tufa
    #9
    még ha te viszed a végfokot, az is olyan árban lesz amiért ujjat tudsz venni. Csak hogy értsd, kb januárban hoztak be egy végfokos 7110est, amire kb 4en azt mondták hogy nem válalják/nem tudják megcsinálni, és egy másik bolt szervizese mondta rá azt hogy 10pénz körül uszhatja meg minimum a tulaj, amikoris a telefont kb 10-15ért kaphatod meg.
  • Belzebub82
    #8
    Amúgy végfokot kb. mennyiért szoktak cserélni? (ha én viszem)
  • Belzebub82
    #7
    Akkor kipróbálom az antennát. Végül is anyit még megér, hogy adjak neki egy esélyt!
  • HD JOHNNIE
    #6
    Hát akkor nosza rajta, de ha nem megy akkor ne erőltesd sztem...
  • Tufa
    #5
    reménykedj hogy az a probléma vele. Ha nem oldja meg akkor végfok csere fog kelleni, ami meg olyan árban van hogy nem éri meg. Plusz már nem sokan válalják el a teló szervízelését...
  • Belzebub82
    #4
    400Ft-ért tudok antennát szerezni hozzá. Amúgy nagyon tetszik ez a teló, azért is szeretném inkább megcsináltatni, ha sikerül.
  • HD JOHNNIE
    #3
    Nem akarlak megbántani, de sztem cseréld le az egész telefont... gondolom használtan vetted és ha ez igy van, akkor Téged alaposan átejtettek... Ha meg antennát akarsz cserélni az meg kb ugyannyiba kerül, mitn amennyi a tel volt...Nekem egy samsung d500-som és egy 6210-em van, ami már 5 éves ugyan, de nagyon ngayon jól műxik, inkább olyat vegyél.
  • gabber_saviola
    #2
    A térerő legyen veled :DDDDDDDDDDDDDDD
  • Belzebub82
    #1
    Helló
    Az a gondom, hogy vettem egy Nokia 8210-es telefont, és sajna elég gyakran nincs térerőm. Gondolok én az antennára, de fölöslegesen nem akarok venni.
    Ha valakinek volt már ilyen gondja, írja már le légyszi mi volt, hátha nekem is megoldaná a problémámat!
    Köszi