13
  • Inquisitor
    #13
    Na jah, az ATI kártyáknál viszont nem is kell, hogy kommunikáljon a két kárty, vagyis csak minimálisan ...
  • sghu
    #12
    Ehhh...ha nem értesz hozzá, akkor inkább ne dumálj bele.
    Az NVIDIA féle SLI egyáltalán nem úgy működik mint a 3Dfx-es. Semmilyen Scan Line Interleaving-ről nincs szó az NVIDIA-nál, hanem AFR, vagy SFR üzemmődokban működik ami mentes az eredeti SLI mód hatékonyságbeli hibáitól, és a képminőséget se rontja mint a 3Dfx-es megoldás.
    A külön fizikai összekötés pedig semmilyen problémát nem okoz, ettől nem lesz elavult (sőt nagyobb teljesítményű, mintha csak a PCI-Express-en keresztül kommunikálhatnának a kártyák).
  • Pharaoh
    #11
    Nem rossz ez a tajvan, minden utcasarkon egy nagy elektronikai válallat.
  • asysoft
    #10
    Lehet, h igazad van, mindenesetre vicces, h a Celeron D majd' egy évvel a Pentium D előtt jelent meg:)
  • PLaci #9
    Ehhh... Voodooo SLI... Az nVidia a 3Dfx felvásárlása kapcsán jutott az SLI-hez, és csak most kezdte el használni az egyébbként elavultnak számító technológiát.
    Elavult, mivel:
    1.) külön fizikai kontaktust igényel. (Voodoo-nál ez egy kábel volt)
    2.) az SLI-nél a páratlan/páros sorokat megosztva számolja a 2 kártya, így még mindig a sok redundáns (fölösleges) számítás mind2 kártyán. (a 2 csippes Voodoo5 is kártyán belüli SLI-t használt)
  • Hedgehunter #8
    Nekem sem jon be a ket kartya, mindig az ugrik be vele kapcsolatban hogy, ketszer annyba kerul.......... Tobb GPU egy kartyan inkabb..
  • mrzed001
    #7
    nem tudom, valahogy ez a több grafikus kártyás megoldás nekem nem jön be. Régen sem kér azonos kártyát tettünk a gépbe, hanem +1 3d gyorsítót
  • Punkerwork
    #6
    számozás fog változni, lásd a 64 bites procik a 6xx-esek, a simák 5xx-esek.
  • sz4bolcs
    #5
    ezután is amdm lesz..
  • sz4bolcs
    #4
    aranyosak ezek az amd rucis csajok
  • immovable
    #3
  • asysoft
    #2
    Celeron D? Biztosan ez lesz a neve? Csak mert a Prescott magos cerkákat is így hívták, s itt sincs megemlítve a DualCore...
  • Cicero
    #1