21
  • Robin Hood
    #21
    A vonaton nem lehet az ülésre szarni
    Pedig az egész MÁV úgy néz ki.
  • Robin Hood
    #20
    A fontos embernél nincs telefon, van neki egy csicskája aki azt kezeli. :)
  • Robin Hood
    #19
    Hát máshol nem is lehet megbeszélni hogy fél kiló kenyeret vigyen haza a teszkóból vagy bevállalja az egészet... :)
  • smv
    #18
    No de könyörgöm, ezzel eggyütt kell élni, ki kell bírnia az embereknek azt a pár órát. A vonaton nem lehet az ülésre szarni, a repülőn, pedig nem lehet telefonálni, és punktum. Akinek nem tetszik, az ne használja ezt a lehetőséget az utazásra.
    Mondjuk engem sem érdekel túlzottan az ügy...
  • HUmanEmber41st
    #17
    Hát ja, csak a szokásos parasztvakítás...
    Különben, ha valakinek nagyon telefonálhatnékja van, akkor jó pénzért biztos tudnának kapcsolni telefonvonalat a gép rádióján keresztül...
  • Xantia
    #16
    Baromság, ha betiltják, de működik a dolog, akkor ki akadályozza meg, hogy a böröndömbe tegyek egy mobiltelefont bombával?
    Ha nem működik , akkor miről beszélünk?
    Ha zavarják a mobil telefont, akkor hogyan oldják meg a bejelentett telefonálok esetén a szelektív zavarást?

    Ezzel megint csak a becsületes embert b@szogatják, hogy azt érezze érdemben működik a hatóság. Pedig dehogy...
  • Hegyikecske
    #15
    Én is pont erre gondoltam, Félnek... De hát ez hülyeség nem ezen fog múlni h ki robbant és ki nem, aki akarja enélkül is végbeviszi mint láthattuk, és ennek is van egy jóoldal (mint mindennek: rossz és jó is) azt kellene inkább kihasználni, mert amiket indokokat felhoztak ellene vmi eszméletlen h ezért akarják betiltani, aki akarja ne használja,ennyi. Ezekből még talán az volt a leg helytállóbb h másokat esetleg zavar, de nem hiszem h ne lehetne megoldani... Ezek hülyék!
  • Sith
    #14
    HMm szakértők jol megszakértették...
    he el akarják tériteni a gépet akkor csak rásznnak egy fél napot hogy átbeszéljék a forgató könyvet s nem kell minden 5. percben felhivni a fönököt
    ha fel akarnak robantani valamit
    ha a repülön van akkor nem hiszem hogy nagy kihivást jelent egy viszonyalg kis teljesitménbyü adó össze eszkabálása
    ha nem a repülön van akkor minek telefonálna repülöről?


    Ha a mellettem ülövel beszélgetek az kb ugyan anyira zavaro lehet mint a telefon

    én nem azért lázadok hogy lehet vagy sem a repülön telefonálni mert ez igazából nem érdekel de ugyanezekkel az indokokkal betilthatnánk az utcán a szobában.. mittom én hol a mobiltelefon használatot

  • Drawain
    #13
    Mondjuk nem az óceán felett kell beszélni
  • stomo
    #12
    Nem sokszor ulhettel repulon. Plane nem amerikaba tarton. Nincs terero, oreg! Hogy hivod fel? Maganak a repulonek kellene az antenna szerepet jatszania.
  • HUN Tick
    #11
    "Egyesülés is tiltakozik a repülőgépek fedélzetén való korlátlan mobiltelefonálás ellen, mivel a szakemberek szerint félő, hogy a beszélgetők megzavarnák a többi utas pihenését." mé bazzzeg, buszon nem lehet telefonálni ??
  • echo
    #10
    Hát nem tom, szerintem ezt nehéz azért megítélni pontosan milyen kockázatot jelent, szerintem döntsenek csak a szakértők és ha kétséges az ügy akkor akár tiltsák.
  • Caro
    #9
    Az hát. Dehát amerika...
    Félnek egy terrortámadástól? Miért talán okot adtak rá!?
    Akkor meg egyék meg amit főztek, de ne a jónépet szivassák!!
  • immovable
    #8
    mekkora ökörség...
  • FTeR
    #7
    hahha
    attól, hogy nem szabad használni mobilt még nem jelenti azt, h nem is lehet. ha a kis bombám a mobillal a csomagtérben van, akkor azt akárhonnan felhívhatom. azzal meg mire mennek, h be kell jelenti a mobilokat beszállás előtt?? és ha nem jelentem be? lol
  • Nyiri
    #6
    Vannak 8-12 oras utak is
  • haxoror
    #5
    EZ-EGY-BAROMSÁG!

    Az összes indok amit felhoztak értelmetlen.
  • Sith
    #4
    Olvasátok már el az "indokokat" elgé sok helyen lehet bele körni hogy ez miért teljesen értelmetlen
  • Sith
    #3
    A szabadság országa?
    most majdnem A4 terjedelemben irtam hogy ez miért marhaság de meggondoltam magam azthiszem ez mindenki számára nyilvánvaló
    Nem is tudom hogy menyire foglalkoztatja a ma az USA ban élő jóembereket hogy pár száz éve hogy indult ez az egész
    persze értem én a másik oldalt is bizonyos érdekeknek meg kell felelniük és ki kell szolgálni az országot a modszerekkel böven nem értek egyett de sajnos engem nem kérdeztek meg

  • rigidus
    #2
    Szinten egyetertek. A fontos ember kapcsolja ki a telefonjat es oruljon, hogy van egy urugy ra. Legalabb addig se ba...gatjak. :)
  • jefferson83
    #1
    Most egyetértek az amcsikkal, az hihetetlen hogy egyes emberek nem bírnak ki 1-2 órát mobil nélkül. Ja, hogy ők a "fontos emberek"