439


Banner made by gabber
  • Gorvik #279
  • Gorvik #278
    jah
  • Breki33
    #277
    KUrnyikova naaaa
  • Gorvik #276
    "Nem ez az elődje"
    ???
  • Breki33
    #275
    Nem ez az elődje

    DE pattanános
  • Breki33
    #274
  • Gorvik #273
    Ez most ő, vagy nem e?
  • Gorvik #272
  • Csesza
    #271
    sztem csak hányni akar... :DDDDD
  • Gorvik #270
    Ez a nézés...
  • Gorvik #269
    jaja
  • PeeTeR
    #268
    azok a labak...
  • Gorvik #267
  • Gorvik #266
    Ugyan ki van sminkelve, de legalább nem Photoshoppozták.
  • Gorvik #265
  • Gorvik #264
    (A p*csába, rohadt Mongóólok.--- ez csakúgy jött, még nem ittam... Amúgy SP)

    Mért van az, hogy rohadt szar képeket dobnak ki a képkeresők? ÁÁÁÁ

    Na mindegy. Képz
  • Gorvik #263
    thx
  • gabber_saviola
    #262
    wtf? :DDDDD
  • báttyó02
    #261
    a hsz-ednél ottvan alul egy ilyen: kép-erre katt,és a képnek a linkjét bemásolod,és ennyi
  • Gorvik #260
    látom :DDD
  • Gorvik #259
    Hogy köll beszúrni az ilyen képeket? Egyszer elmagyarázta vki, de elfelejtettem :(
  • báttyó02
    #258
    gabber barátommal sajnos csak igy lehet kommunikálni,ne haragudj rá,gyenge elméjü :DD
  • gabber_saviola
    #257
    :DDDDDDD
  • Gorvik #256
    Szóval, szülinap képek.
    Nem látszik idősnek?

    még több képz
  • Gorvik #255
    időbetelt, de megfejtettem.
    a szót rögzítettem
  • gabber_saviola
    #254
    én csak egy sárga békát látok .....
  • Gorvik #253
    mi a dákóm van????
  • gabber_saviola
    #252
    brek-brek

    haggyadmáabékáthtxvm
  • Gorvik #251
    béka?
    Új kifejezés a képre, vagy mi?
    [tényleg nem tudja] :(
  • báttyó02
    #250
    béka
  • báttyó02
    #248
    ezt man elsütöttem parszor enis .DD
  • gabber_saviola
    #247
    joak a békáid :DDDDDD
  • Gorvik #245
    Felvételről megnéztem végre a meccset.

    Hát ez van.
    Azért senki se felejtse el, hogy Maria még csak 18 éves, és noha sok tapasztalata van, de nem elég.

    Amúgy szerintem lelkileg letornázta magát a második játszmától kezdve rendesen. Nem az, hogy felhúzta volna magát egy elvesztett pont után, inkább a sírógörcseivel lapátra tette magát, méghogyha játékában ez nem is látszódott meg.
  • szanics
    #244
    Na jó, én a részemről ezt most lezárom.
    1. Soha nem mondtam, hogy nem játszott jól.
    2. Na ebből látszik, hogy mekkora szakértő vagy, már ne haragudj. Ha legalább néha nézel teniszmeccset, azt is tudod, hogy a nyerő ütéseket általában kiszolgáltatott helyzetből ütik... Ha valaki irányít, az hibára kényszeríti az ellenfelet az esetek 80%-ában.
    3. Összezuhant, így van, azt sem mondtam soha, hogy nem.

    Szerintem még nézzél egy kis teniszt, és főleg ne kötözködj akkor, amikor nincs miről vitatkozni. Ja, és ha mégis ehhez támad kedved: ne itt tedd légy oly kedves! Kösz!
  • PeeTeR
    #243
    ...
  • Hangianix
    #242
    1. Hol van itt az ellentmondas? :o Egyik legjobb meccs = volt tobb is. Es igen, jol jatszott. En is ezt mondom :>
    2. Ha valaki iranyit egy meccset, akkor kevesebb nyero utese lesz a masiknak, mintha nem tudna rakenyszeriteni az akaratat, ugyanis kevesebb alkalommal kerul "kiszolgaltatott" helyzetbe.
    3. Sarapova osszezuhant az elso szett utan. Utana mar csak probalkozott, ami eleg lehetett volna egy gyengebben jatszo ellenfel ellen.
  • Breki33
    #241
    ??
  • Hangianix
    #240
    Nem is ertem, miert nem tamogatja oket a Volkswagen es a Microsoft :P
  • szanics
    #239
    Látom, ez nagyon tetszik Neked, bár elég nyilvánvaló a dolog :DD
  • szanics
    #238
    1. FOGD MÁR FEL, HOGY Ő MONDTA, HOGY ÉLETE EGYIK LEGJOBB MECCSE VOLT, VAZZE!

    2. Ehhez csak egy statisztika: 13 nyerő ütése volt Sarapovának. Neki ennek a duplája szokott lenni egy átlagos meccsen, bárki ellen. Tehát szerintem rosszul játszott, többek közt ezért lett sima 6-1 a második szett.

    3. Nem, egy rosszul, enerváltan, nem elég keményen játszó, rossz napot kifogó Sarapovát vert meg. Ha Sarapova is jól játszott volna, akkor szoros három szett lett volna a meccs.