57
Crackolt serveren wow
  • Smuge
    #17
    Hiába kecsegség havidijat kérni érte, ez van ezt kell elfogadni sajnos. Aki tudja fizeti és játszik vele, aki nem meg nem. Szar világba élünk de sajnos ezt el kell fogadni. Tört servernek egy mmorpg-ben semmi értelme sincs mert nem ér semmit. Nem kell kiadni 10k-t érte, azért vannak az un TRIAL idöszakok amikor 1-2 hétig teljesen ingyenesen ki lehet probálni a dolgot, pontosan emiatt. Ott van a guild wars. Az például havidij nélküli mmorpg.
  • FLeK0
    #16
    mert mas jatekoknal nem a fejleszto biztosit szazezrek reszere szervereket, es nem adnak havonta uj tartalmat hozza?
  • madrac
    #15
    Miert ne lehetne kiprobalni most is?
    Komolyan nemertem miert kell itt tobbeknek beszolni!
    Lukasora van a suliban es nagy unalmatokban kotozkodni jottok ide?
    Gondolom irigysegbol teszik ezt akik fizetnek erte, OMG!
    Az az mmorpg lenyege, hogy a jatek+havidijjal sokkal tobb penzt lelehessen huzni az emberekrol olyan dologert amit mas jatekoknal megkapsz havidij nelkul!
  • shaba23 #14
    hülye vagy, mert nem éred fel ésszel, hogy a JÁTÉKOT nem tudod kipróbálni tört szerveren. Ha nem lennél lúzer kipróbáltad volna akkor, amikor erre lehetőséged volt neked is mint sokezer más embernek és akkor most nem itt kéne sírnod.

    [be lehet zárni]
  • gergod
    #13
    Az is hihetetlen, hogy vannak emberek még akik nem bírják felfogni, hogy havi díjat kérni egy játékért az kecsegség.
    Amúgy kipróbálásra tökéletes lenne egy tört szerver. Nem akarok 10k-t kiadni egy hónapi játékra, csak ha baromira bejön már és tudom, hogy többet is fogok vele nyomulni, de addig nincs értelme megvenni.
  • Smuge
    #12
    Hihetetlen hogy egyes emberek még mindig nembirják felfogni mi is a mmorpg lényege. Egyszerüen szánalmas . De tudod mit, szurkolok azért neked hogy találj tört szervert és azzal a pár emberrel játszál, meg is érdemled....
  • tigeroo
    #11
    hm ..az a baj, hogy WOW (magyar) tört szerverek jönnek-mennek...én ismertem egyet, amin terveztem h játszani fogok, de nyomtalanul eltünt lál. és még további 3 szervert "keresek"..
  • Johnyy
    #10
    ere büszke vagy?
  • Lacc
    #9
    ITT VOLTAM ZÁRÁS ELŐTT
  • Johnyy
    #8
    és ez a játék nem csak az eszeveszett szintekről szól .....
  • Johnyy
    #7
    80000. szintű akarsz lenni ..??? és mit érsz vele 60. szintig van csak ccc meg vari meg kéepség :PPPP
  • bazze
    #6
    hol voltál?
  • Sephi
    #5
    Voltam!

  • bazze
    #4
    te gyerek!
    lefogadom CS zel!
    an ragcsalója meg pad ja csakis a cs seknek lehet :D
  • bazze
    #3
    ki ne essen a szemed
  • Istencsászár
    #2
  • bazze
    #1
    Mivel a WoW topikba kivan irva hogy mindenki eredetivel játszik ide irosgassatok!
    és nincs ien topik aki meg azzal jön hogy ezernyi hejen ki lehet tárgyalni annak ,,|,,
    Mutasson 1 et ahol azt nem tiltjak