665
Nők női szemmel, pasik pasi szemmel...
  • chhaya #665
    Hű, ezzel női szemmel is egyetértek.
  • LordVenom
    #664
    A 2008-as év legszexibb pasija Hugh Jackman lett.
    Férfi szemmel örömmel látom,hogy jobb irányba fordul az átlag női ízlés. A Justin Timberlake és Leonardo DiCaprio féle ratyiknál klasszisokkal férfiasabb Jackman. Gratulálok hölgyeim. :))
  • LordVenom
    #663
    Szóval nincs női vélemény nőkről? :))
  • Falconer
    #662
    "idiota topik nyitása
    tanuld meg használni a fórumot"
  • KG21
    #661
    ez nem abból van, hanem a 18 Wheels of Steel valamelyik részéből, de attól még tényleg nem ide kéne
  • bélabá
    #660
    lál pont ide való a san andreas
  • Stralis 91
    #659
    [/url]
  • LordVenom
    #658
    Ja,rég volt,szép is volt...
  • HD JOHNNIE
    #657
    jó régen írtak ide
  • LordVenom
    #656
    Én nem látom a képeket...vajon az én készülékemben van a hiba?
  • szaporszilvi
    #655
    [IMG]http://kalantar.150m.com/Ehsan/ Britney%20Spears-009.jpg[/IMG]
  • szaporszilvi
    #654
    [IMG]http://www.101lifestyle.com/ celebs/lindsay_lohan.html[/IMG]
  • LordVenom
    #653
    Szeva Yoyo!
  • Rafaelo
    #652
    ne legyen bandzsa mi?L
  • SIKÁKÁ
    #651
    szerintem vki legyen intelligens és testét se hanyagolja (ne legyen púpos, ápolatlan...)
  • Yoyo
    #650
    Szeva Lord!:))))
  • LordVenom
    #649
    Szerintem egy angyal...
  • Falconer
    #648
    Nem rossz, egész izmos karja is van
  • Rózsalány
    #647
    de , nagyon hasonlít!:) ő is nagyon szép és nagyon jó színésznő!:) bár nekem kicsit soványka...

  • LordVenom
    #646
    Hát ezen a képen kifejezetten aranyos,de talán azért mert előtte róla volt szó Ashley Judd jutott eszembe róla...nem hasonlít rá ezen a képen?
  • Rafaelo
    #645
    :D
  • PyRex
    #644
    Egyébként szexmániás ápolatlan tanár nekünk is volt a BME-n, nem is egy :)
  • PyRex
    #643
    De paraszt vagy :))))))))))))
  • Rafaelo
    #642
    kár hogy már halott
  • PyRex
    #641
    Hehhe, most csúnya leszek...

    Arnold Schwarzenegger? Asszem' azzal egyet ért mindenki, hogy ő VALÓBAN hihetetlen bunkó :)
  • HD JOHNNIE
    #640
    nekem a baráti társaságom 90%a jogi egyetemen tanul, tudom mit értesz az alkoholista és a szexmániás tanár alatt... Még jó hogy nem oda mentem :)
  • HD JOHNNIE
    #639
    Nekem bejön :)
  • Pluskast
    #638
    Na akkor, hogy én is hozzászóljak. Tarnov tetszik vagy sem de ebben a vitában nem neked adok igazat. És mondom ezt annak fényében, hogy kevés az élettapasztalatod - bocsáss meg nem pejoratív értelemben gondoltam. Én elvégeztem egy jogi egyetemet. 5 évig szórakoztam vele. Ezalatt az idő alatt olyan emberekkel találkoztam akikről mindent el lehetett mondani csak azt nem, hogy kultúrált okos emberek voltak. Az évfolyamtársaim közt volt olyan srác akinek minden második kötőszava a "bazdmeg" volt. Na és akkor a professzorokról ne is beszéljünk. Volt aki alkoholista volt és hulla részegen jött be vizsgáztatni. A másik meg sexmániás volt és a vizsga kellős közepén olyan kérdést tett fel nekünk spontán, hogy meg mernék e most fogni - az épp vizsgázó - a kollegina melleit. Hidd el a diploma korántsem azt mutatja meg, hogy mennyire okos vagy értelmes ember vagy. Az elöző barátnőmnek például semmi felső fokú végzettsége nem volt, de messzemenőkig el tudtam vele beszélgetni akármiről. Kezdve a napi politikától a legáltalánosabb dolgokig. Egy pillanatra sem fordult meg a fejemben, hogy ő kevesebb lenne nálam csak azért mert nincs diplomája. Ha társaságba mentünk ugyanolyan jól el tudott beszélgetni a jogász barátaimmal mint én. Sőt sok mindenben több élettapasztalata volt mint nekem, mert olyan dolgokat csinált amit én soha. És az élettapasztalat a megismerés is rengeteget számít.
    Többször tapasztaltam az emberek körében, hogy ha megtudták, hogy dr vagyok akkor teljesen máshogy álltak hozzám mint előtte. Szerintem ez egy rettentő gusztustalan viselkedés. Én igyekszem minél kevésbé használni a nevem előtt azt a 2bd betűt. Ha hivatalos iratot kell aláírni vagy ahol muszáj ott használom de máskülönben nem. És ha elfogadsz tőlem egy teljesen jóindulatú tanácsot. Soha ne az alapján ítélj meg másokat, hogy mennyi papírjuk van. Inkább a tetteik és a viselkedésük szerint......
  • Rózsalány
    #637
    merilin monró???:) szerintem nagyon szép és ojan kis cicás...:)

  • Rafaelo
    #636
    Ashley Judd szép de olyan beképzeltnek tünik :O
  • HD JOHNNIE
    #635
    LOL!
  • PyRex
    #634
    Ők gyúrnak? :))))))))
  • LordVenom
    #633
    Tényleg kicsit túl hosszú lett ez a felesleges vita. A két nézőpont tábora soha nem fogja meggyőzni a másikat a saját igazáról,úgyhogy zárjuk is le. Pedig mindenki tudja mi is az igazság,vannak okos gyúrósok,és bunkó nem gyúrósok is,nem kell az általánosítás,meg az előítélet és kész.
    Gyere Rózsalány,elemezzünk ki egy gádzsit...
    Ti meg gyúrósok,és nem gyúrósok,veletek elemezzünk egy pasit.
    Mit szóltok mondjuk Ashley Judd-hoz,és Nicolas Cage-hez?
  • Rafaelo
    #632
    [egy pillanatra abbahaggya majd tovább gyúr]
  • franco
    #631
    loál
  • SRobert
    #630
    bunkó.... :D
  • Rafaelo
    #629
    [gyúr]
  • PyRex
    #628
    :D
  • SRobert
    #627
    Ezért hagynád abba ezt a magasröptű vitát?
    De bunkó vagy!

    Látszik, hogy gyúrsz. :DDDDDDDDD
  • PyRex
    #626
    Jajj nemár.... Akkor inkább nem vitatkozom :)