94
vélemények, tapasztalatok
  • Roger6
    #94
    :-))))) Hát igen, az a legjobb fogyókúra...
  • The Termentor
    #93
    jah, meg mikor DJ Rush fellepesen az sms falra kiirjak hogy Norbi update.
    abbol tanuljona norbi, van aki 8 kilot fogy le egy ejjel...
  • The Termentor
    #92
    Norbi Partydrogos volt, azert fogyott le...
    A fogyas meg olyan mint murphy torvenyei. feltunt hogy kezd nagy lenni a belem es tenyleg, azota no. Azelott semmi baja nem volt.
    Megyek is uszni, most rogton.
  • 0Hanga
    #91
    Hát én nem tudom, azt hiszem ez is a gazdagok sportja. Mert úgye akinek csak arra van pénze, hogy megtudja szerezni a betevőjét azok az ilyenekre nem ugondolnak. sokan emlétették, hogy mennyen el úszni az illető, de az országban azért lakik egy pár millió ember aki nem tud úszodábajárni. Mivel nincs a környéken és egyébként sem ér rá mivel dolgoznia kell, hogy legyen mit ennie a családjának és míg a városban könnyen beszerezhető minden addig a falukban ezzel van egy kisebb próbléma.
    Annak is eléggé ellene vagyok, hogy valaki fogyón a terheségge alatt mivel lehet, hogy most teljesen egészseges a gyereke de ki tudja, hogy később nem e lesze valami fejlődési rendelenesége kamaszkorában vagy éppen felnőt ként. Nagyon érdekes az emberi test. Az alkat is nagyon sokat számít szerintem.
  • xtatka
    #90
    A Norbi Update sóska nem csak ronda ,de még bödös meg pocsék is
  • AnuluWork #89
  • qper
    #88
  • Atisz #87
    na ja csak ő bekerült a médiába...
  • Roger6
    #86
    Szerintem egyébként a kettő egyvelege hozná meg az eredményt. Mármint az egészséges táplálkozás, meg a mozgás együtt. Vagy? Tévednék?
  • Mentol
    #85
    Ez a tapasztalatod?
  • qper
    #84
    az a vicc, hogy egy magát táplálkozás-szakértőnek kikiáltott szakbarbár olyan dolgokról ír könyveket (vagy adnak ki a nevével könyvet), és olyan dolgokról beszél amit más 5-6 évig tanul a SOTE-n... Norbesznak gondolom jó esetben is max. egy nagyon light-os TF edzői diplomája lehet, amit még egy mogyorónyi aggyal rendelkező focista is letesz.
  • Atisz #83
    Ez a topik most vicc, ugye?
    Egy csomó termékre rányomták mostanában a Norbi fejét és emiatt jóval drágábbak lettek ezek az áruk. Ezt nem kellett volna...
  • qper
    #82
    Mentol: még egyszer a Te kedvedért idekopizom a hozzászólásodat, mert látom már elfelejtetted hogy milyen antréval érkeztél ebbe a topikba:


    Látom, csupa hozzáértő ír ide...


    Mindezek után érdeklődve kérdezném Tőled, hogy ki volt az aki először minősítette a másikat? A Te szavaddal élve : ki "zaklatta" a többieket? Na ugye? Te. Nem egy embert, hanem az összes hozzászólót minősítetted egy hiányos szerkezetű mondattal.

    Ezt mondjuk én is magamra vettem, és a közvetlenebbre sikerült személyeskedő hottászólásra személyeskedve válaszoltam, de úgy látszik EGO-d csak az egyirányú kritikát képes elfogadni. Lehet, hogy nekem csak a "gumis" topikban lenne helyem, Neked viszont egy topikban sem lenne, mert rendkívül gerinctelennek tartom hogy miután mgsértesz pár embert, fenyegetőzöl, , kiabálsz, felháborodsz, vagdalkozol ha Veled is ezt teszik viszont /immáron jogosan/.

    A fórumon bemutatott cirkuszodból ítélve elégég érdekes személyiségjegyekkel verhetett meg a sors, őszintén mondom, sajnállak, és szánalomra méltónak tartalak. Valószínű pszichés zavaraid lehetnek, őszintén mondom keress fel egy lélekgyógyászt, szerezz be egy barátnőt, vagy mit tudom én.

    Részemről az OFF befejezve, a többiektől elnézést, részemről mostantól Mentol ignore.

  • Roger6
    #81
    Egy anonim környezetben nem lehet személyeskedni... A kettő nem illik össze. De ez eléggé OFF már, hagyjátok abba.
  • Mentol
    #80
    MOST JEGYEZD MEG! NEM VAGYOK A "MENTOLOD", SEM PEDIG KISKUTYA!

    Sajnos egy ilyen típusú "eszmecsere" túlságosan anonim ahhoz, hogy igazából vitázni lehessen, és az ember ki van szolgáltatva az ilyen tizenhároméveseknek, akik az iskolai órák alatt tanulás helyett a fórumokon zaklatják a többi hozzászólót.
    Nagyon úgy érzem, hogy neked itt a gumis topicokon kívűl nem igazán lenne helyed, de sajnos semmit nem tehetek ezügyben.

    AZT VISZONT MEGJEGYEZNÉM, HOGY ÉN EGY ROSSZ SZÓT NEM SZÓLTAM HOZZÁD EGÉSZEN ADDIG, AMÍG TE EL NEM KEZDTÉL SZEMÉLYESKEDNI...

  • Mentol
    #79
    És még én vagyok a nethuszár...
  • qper
    #78
    két kiló zsírt nem is lehet sz.tem, csak két kilónyi folyadékot, amit a szervezet azonnal pótol.
  • Roger6
    #77
    Hát nem azért, de egy nap alatt két kilót fogyni az nem igazán egészséges szerintem... Persze lehet, hogy tévedek.
  • qper
    #76
    zsírleszívás?
  • qper
    #75
    mert különben mi lesz nethuszár? :D

    még1x: maradj csendben kiskutya, mert kahatsz akár egy hét pihit is.

    én a helyedben csendben maradnék drága jó mentolom, ne csinálj még nagyobb hülyét magadból mint amekkora vagy :D
  • vadoclany
    #74
    Udv mindenkinek. En masmilyen dietat csinalok es ha mellette csak picit mozogsz mar 1 nap alatt lemegy 2 kilo. Ha valakit erdekel irjon privibe.
    Udv
  • Mentol
    #73
    Ezt most jól mondtad! Ennek megfelelően qrva gyorsan vegyél vissza az arcodból, de főleg a hangnemből, kisfiam! Nem vagy te itt kápó, hogy így beszélj velem, megértetted!
  • qper
    #72
    Látom, csupa hozzáértő ír ide...
  • qper
    #71
    a hangnemből és az arcból gyorsan vissza lehet venni, de folytathatod ha feltétlen ragaszkodsz egy büntetőponthoz.


    [/i]Látom, csupa hozzáértő ír ide...[/i]

    mi ez ha nem topikrombolás, illetve másnak a degradálása drága jó mentolom?

    sapienti sat!
  • Mentol
    #70
    Velem te ne beszélj így! Megértetted?!
    Én egy rossz szót nem szóltam, de ha neked az kell, akkor folytathatjuk így is!

    Ez a topik jónak tűnik a cím alapján, csak éppen van itt egy-két kicseszett értelmes beszólás, erre reagáltam. Veled eddig a pontig semmi bajom nem volt, de ma még kihúzod a gyufát. "ember"...
  • qper
    #69
    ok. hülye topik, hülye téma. szerinted. de akkoris hogy jössz hozzá hogy másokat minősítsél amiatt, mert nem tetszik neked a topiktéma? nézzél már magadba, "ember"!
  • Mentol
    #68
    Nem azért jöttem, hogy "megvilágosítsalak", és ugyanezt én is mondhatnám rólad...
    Néha komolyan elcsodálkozom, hogy itt az SG fórumon micsoda értelmes topikok, hozzászólások léteznek.
  • qper
    #67
    Norbi ásványvíz? :(

    A magyar meg meg is vásárolja amilyen hülye :(
  • Pluskast
    #66
    Ja nekem multkor esett le az állam. Norbi ásványvíz.... Nem is tudtam, hogy már a víz is hízlal
  • qper
    #65
    még szerencse hogy te időben megérkeztél, hogy megvilágosítsd elménket...

    esetleg van némi építő jellegű véleményed is a témához, vagy csak bejöttél büfizni egyet?
  • Mentol
    #64
    Látom, csupa hozzáértő ír ide...
  • qper
    #63
    arról nem is beszélve hogy -az életkorodat nézve- növésben vagy.

    hidd el, ennyi kalória bevitelétől (három tábla csoki, és két kiló zsíros hús az valami rengeteg) még ennyi mozgás mellet is azt veszed majd észre hogy napról-napra puffadsz majd. Arról nem is beszélve hogy mind a csoki mind a zsíros hús rohadt egészségtelen és csak tönkrevágod a szervezeted vele.
  • Gogg
    #62
    amuyg annyi kéne mindekinek hoyg 1 héten elmegy kb 3-szor uszni és kész.
    Az alényeg hoyg igenis úszás közben nomyassuk meg minde szoval legyünk tiszta vörösek amikor leusztuk azt az egy hosszt. Amuyg én vizilabdázok és naponta legalább megeszek 3 tábla csokit és 2 kiló jó zsíros hust és teljesaen tök vékony vagyok, szoval én amellett vagyok hoyg uszás vagy futás
  • Cicóka
    #61
    helyes...ilyen nyelvtani zseni jól is teszi
  • T1
    #60
    leszarom
  • Cicóka
    #59
    háj= pontos j
  • FtranX
    #58
    leszívták? :D
  • Cicóka
    #57
    Norbi-dietetikusok (jómagam is[#smile)rémálma.Elvileg em konyit a táplálkozástudományhoz, mégis sokan fogytak vele..Alkat kérdése, kinek jó, kinek nem.
  • T1
    #56
    miköze norbinak a tudományhoz?? SEMMI egy csaló kis senki... azér vékony mert leszívták a hályát..
  • reaper4
    #55
    1 kis olajos mártásban :) rulezz