171
Madagascar
  • Mesike85
    #131
    Sziasztok! Már egy ideje játszom ezzel a játékkal. Most a pókos résznél tartok. Már nincs türelmem végig vinni szegény oroszlánt! :) Nincs vkinek egy következő mentése? Ha van elküldené msn-en? Címemet mailbe megadom. Előre is köszönöm! Emese
  • C7
    #130
    tud vki tanácsokat adni, milyen helyeken vannak elrejtve, úgy látom, van vkinek 100%
  • C7
    #129
    na, én abbahygom, de ha vki tud segíteni, ezeken a pályákon a pénzem:
    1.King of New York - 85
    3. N.Y.Street Chase-89
    4.Penguin Mutiny-95
    7.Jungle Banquet-90
    9.nemtom a címét, amikor a szabadság szobrot kell összerakni-95

    a játék 99%
  • C7
    #128
    senki se jáccik már ezzel???
  • C7
    #127
    na rájöttem
  • C7
    #126
    azt az ananászt Marty hosszú ugrásával is meg lehet szerezni. én azt nemtom, amelyik ez: Grab the kelp. ez mi? hol van?
  • C7
    #125
    most a suliban vok, 2 óra múlva már jáccok vele!!!
  • C7
    #124
    na, ma már tényleg meg lesz, remélem!!!
  • C7
    #123
    ma megszerzem, jeee!!!!
  • C7
    #122
    hétfőn már meg is lesz, alig várom
  • C7
    #121
    nekem még nincs meg, de osztálytársamtól megkérdeztem, és azt mondta, az oroszlánnal meg kell tanulni a dupla ugrást
  • szhelyzenesz
    #120
    Hello! Nekem is ez a problémám, mint sokaknak!
    Az jungle összejövetelnél 50%-nál ahol a pálmafa tetejéről nem lehet leszedni a tál kaját!!!
    Azt hogyen kell??? Légyszi írjátok meg, hogy melyik állatal kell és milyen módon!!!
  • batarol
    #119
    a méhecskéket elvittem a virágokhoz mégsem történik semmi segitsen valaki
    hol van még virág én már végignéztem mindent de nem találok légyszi valaki


  • Larato
    #118
    Nem kell mentés csak segitség,hogy hogyan kell leszedni a 10. kaját!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Trux
    #117
    NINCS MENTESEM A MADAGASCAR GAME HEZ ! EZZEL KAPCSOLATBAN NE IS IRJATOK MAR MAILT-T !!!!!!!!!!!!!!
  • tundibundi
    #116
    Nekem uaz a problémám, de úgy látszik, senki nem akar segíteni :((((. LÉGYSZI, LÉGYSZI!!!!!!!!!!!!!
  • Larato
    #115
    Hello,nekem is segitség kellene,50%.nál.nem tudom megszerezni az utolsó kaját,már mindenhogy probáltam de sikertelenül,SEGITSÉG
  • tundibundi
    #114
    Sziasztok! Ha vki még olvassa ezt a fórumot, segítsen már légyszi! végigolvastam,láttam,h másnak is volt ez a problémája: a Jungle banquet pályán vagyok és nem tom leszedni a fa tetejéről a tálat. Pedig sztem ez az utsó feladat. Előre is köszi :)))!
  • Trux
    #113
    Hello !
    magyarositas nincs a jatekhoz asszem , massza: Ati oldalarol szedjetek le a vga hoz frissites-t hatha megoldaja a problemat

    Ati Radeon Hivatalos oldala

    MsnM:[email protected]
  • kispalika
    #112
    A probléma okát nem tudom, többen írtak ilyen gondról.
    Egy 40 % körüli mentést tudok küldeni, ha kell írj a [email protected] -ra, ez másnál megoldotta a problémát.
  • masssza
    #111
    Hali nekem is jelenezett a probléma 33%-nál(villogó kép, lefagy, valami videó problémát ír ki) van rá valami megoldás nem tud a fiam továbbjutni? Gép: Abit IC7, P4 2600Mhz,ATI 9600XT 256Mb 5.11 driver, 1Gb RAM, Alcohol, nincsen codeck a gépre telepítve, Win_XP prof.SP2.
  • kispalika
    #110
    Tudomásom szerint nincs a játékhoz magyarítás.
  • czs2
    #109
    Sziasztok!

    El tudná nekem küldeni valaki a magyarosítást?? Nagy szükségem lenne rá!

    Előre is köszi!
    [email protected]
  • Trux
    #108
    kiraly vagy
  • kispalika
    #107
    Tudom, hogy már senki nem olvassa ezt a fórumot, de jólesik leírni: sikerült megcsinálnom 100 %-ra a játékot, megvan minden pénzérme is.
  • siofok
    #106
    oké addigis köszi szépen
  • kispalika
    #105
    OK. Ha hazaérek munkából megcsinálom ezt a pályát is és küldöm.
  • siofok
    #104
    igen egyenlőre a mysterius jungle pályát ha megcsinálnád.talán csak azzal van gáz.
  • siofok
    #103
    szia
    hát igazábol a betöltésnél azt irja hogy a mysterius jungle pálya,és 34%.csak fogalmam sincs hogy hány %-ig lehet rossz
  • kispalika
    #102
    Holnap este tudom küldeni. Addig esetleg pontosan írd meg, hogy melyik pálya legyen megcsinálva.
  • siofok
    #101
    szia igen kellene,csak nemtudom hogy hány %-ig fagy ki.lehet hogy az egész pókos pálya.de ha tudsz küldhetsz inkább egy 40% körülit.talán az után már nem szar...kodik
    előre is köszi
    [email protected]
  • kispalika
    #100
    Jelenleg kb. 25 %-os és 98 %-os mentések vannak. Ha még kell írj, és megcsinálom 35 %-ig.
  • kispalika
    #99
    Minek ehhez cheat kód???
  • siofok
    #98
    sziasztok ATI-sok.nekem is kifagy 34%-nál.már újra is telepítettem a wint igysejó.Van már rá valami megoldás?vagy valaki lenneszives köldene nekem egy 36%feletti mentést?előre is köszönöm
    [email protected]
  • Bitke
    #97
    Nem tudnátok cheat kodokat adni?????????????????
  • kispalika
    #96
    Olvassa még valaki ezt a fórumot? Ha igen lenne pár kérdésem.
  • Trux
    #95
    jah es nincs fent a Trux portalon a mentes mar sajnos !
  • Trux
    #94
    hay !
    nekem is 6600 gt m van es jol ment vele a game szoval mas lehet a gaz !
  • nagykispeter
    #93
    Nekem is olyan van és nem.Lehet más a hiba codek pl.
  • David8
    #92
    Hi!
    Nem találkoztatok olyannal, hogy ugrál a kép és villog össze-vissza.
    Geforce 6600 GT-m van.
    Szerintetek mi lehet a gond?
    Köszi előre is a válaszokat.