1002
Avagy a LEGNAGYOBB Ö! (\"A barátnöm/feleségem\" válasz nem érvényes!)
  • sz4bolcs
    #922
    "Az életem nője, az pont olyan, mint én." :D
  • Anaid
    #921
    Senkit nem akarok lelombozni, mivel nem tudom az álmaik nőjeivel mi van, de az álmaim pasijáról nem tudnék képet betenni, mert csak az álmaimban létezik:D
  • sztoncsi
    #920
    Morse...
  • chrisznyuszi
    #919
    sziasztok! ha valaki tud, kérlek segítsetek!
    Van egy lány, aki nagyon tetszik több éve, (és légyszives ne azt mondjátok, hogy nyimulljak rá, hanem a kérdésre válaszoljatok!)
    de. úgy érzem én sem vagyok neki közömbös.
    A kérdésem az lenne hogy milyen jeleket adhat nekem hogy kedvel és én milyen jeleket adhatok neki?? várom a válaszokat akár e-mailban is: [email protected] téma: tanacs. köszi, szijasztok!
  • cs istvan
    #918
    Nekem egy szeplős , vörös hajú lány harisnyanadrágban sokkal jobban tetszene. Bár 40 évesen már nála sem lenne sok esélyem.

    Nemhogy a képen látható, feltehetően igen pénzcentrikus hölgyhöz.
  • retoucher
    #917
  • Csoby21
    #916
    jaaah. :S akkor oldok majd vmit!
  • sztoncsi
    #915
    Mármint az oldalon az azt jelenti, hogy nem tudom megnézni a képeket... :D
    (rossz a link)
  • Csoby21
    #914
    Emberek vagyunk különbözünk...
  • sztoncsi
    #913
    Nekem nem jönnek be az álmaid női... mármint az oldalon!
  • Csoby21
    #912
  • sztoncsi
    #911
    Ilyesmire gondoltam...:

  • sz4bolcs
    #910
    Most nem arról volt szó, hogy valakinek bejön valakinek nem jön be, (mert nekem pl. nem jön be), de én nem nézem le azokat, akik időt fordítanak arra, hogy így edzzék a testüket.
  • sztoncsi
    #909
    Nekem mind1 lenne, hogy van e plasztikázva van e a csajom vagy nincsen!
    Ha jól néz ki, és jófej, megbízható, stb. akkor megmarad!
    Ha jól néz ki, de tökfej, nem megbízható stb. akkor mehet a levesbe!

    Ezeket a fontos tulajdonságokat nem lehet szilikonnal beültetni!
  • virtus6
    #908
    Valakinek bejön a testépítés, valakinek kevésbé. Ízlések és pofonok,nem? Gondoltam leírom a véleményem, ami nem biztos, hogy azzal jár, hogy mindenki egyet ért majd velem.
  • sz4bolcs
    #907
    Nézd meg, a testépítés topicba milyen emberek írogatnak. Szerintem súlyos sztereotípiáid vannak a testépítéssel kapcsolatban.
  • Megtörhetetlen
    #906
    Mert? Mert sportol egy férfi, vagy gyúr attól mű????? Azért ezt te sem gondolod komolyan.. .Amitől mű az esetleg a szteroid vagy az izom alávaló implantátum, de legalább nekik nem rendeznek versenyt, nyilván a bodybuilderek is tolták a szteroidot meg minden de egy idő után az nem mutatható ki. Ellenben őket is szigorúan átvizsgálják verseny előtt.
  • virtus6
    #905
    Relatív kérdés, de kérdőívvel vagy szavazással kiderülne. Azok a férfiak akik kondiba töltik a fél napjukat, szintén ide sorolhatóak, úgy értve, "műfiúk". Majdnem minden nő végignéz egy "műfiút", ha épp szembejön vele. Ez így van a férfiaknál is, ha plasztikázott lánnyal fut össze. Még akkor is képes végignézni rajta, ha ott áll mellette a barátnője és fogja a kezét.
  • Birvin
    #904
    Ajajj. Én ezt a képet nem tettem volna ide. A képen Jázmin az aki megtestesíti a természetes szépséget ezt elismerem. De a verseny amin résztvett, és a győztes már necces ha természetes szépségről beszélünk.
    A győztes Szilvi bátran indulhatott volna a Miss Plastic Hungary-n is.
    Ja, hogy ott csak plasztikázottak indulhatnak. Az nem baj Ő is az:
    "Szilvi azt sem titkolja, hogy a hazai döntőre "megcsináltatta" a melleit.
    És nagyon hamar megszokta az új dekoltázsát."
    Na akkor ki a természetes szépség?????
  • Megtörhetetlen
    #903
    Pff ez egy elég relatív kérdés volt azért beláthatod...

    És ezek természetesek hasonlítsd össze, az előbb látott képekkel... És akkor most újra tedd fel a kérdést;)
  • Birvin
    #902
    Attól függ, hogy mire!
    Barátnőnek elég nagy százalék bevállalna plasztikázott csajokat!
    Feleségnek már sokkal kevesebben.
  • virtus6
    #901
    Mit gondoltok a férfiak hány százaléka választana plasztikázott nőt és hány százaléka természetes adottságokkal ellátott nőt?
  • Megtörhetetlen
    #900
    Visszatérve erre a versenyre, tegnap jutubon megnéztem a Benkő best offot, hát abban is voltak érdekes nőstény egyedek, és egybő lez verseny jutott eszembe, hogy ha egy iq versenyt szerveznének a 2 team közt (feleség jelöltek vs plastic verseny indulói) igen szoroa lenne az eredmény ;)
  • sunamary
    #899
    Azért ez bonyolultabb. De nem vagyok orvos szóval nem megyek bele abba amit nem tudok...
  • electrokilla
    #898
    Ja, végülis akkor csak teljesen érzéketlenné válnak a bimbók, de mit számít az, hogy egy erogén zónával több vagy kevesebb.
    Na mindegy, én ellene vagyok, és nem tetszenek ezek a lányok. Szeretem a természetességet...
  • Megtörhetetlen
    #897
    Huu de profi valaki, de akkor már gondolom gyereket sem fog szoptatni?
    Egyébként meg volt egy olyan szám asszem amikor csak egy átlátszó fehéres lepel volt rajtuk :D:D
  • sunamary
    #896
    Azért ne gondold ,hogy olyan nagy az a vágásnyom! Kisebb implantátum esetén Pl a mellbimbók körül ejtenek vágást, és a szélénél semmilyen hegg nem fog látszódni.
  • electrokilla
    #895
    Az nem lenne túl ügyes... Akkor inkább nézzél helyszínelőket, szerintem még ott is kevesebb vágásnyom van az áldozatok testén, mint ezeken
  • sunamary
    #894
    Miss Plastic?? jó név :D:D:D
    Bár Én csalódtam kicsit a képet látva. Azt hittem egy ilyen versenyen monokiniben mutatják meg magukat a résztvevők
  • Megtörhetetlen
    #893
    Jah nézzd a fejeket :D:D
  • Megtörhetetlen
    #892
    Sőt az HBO még dokumentum filmet is forgatott róla, mondjuk ez már teljesen érthető is... Mi játszódhat le vajon a fejekben és egyáltalán van-e ott valami?... :D
  • sztoncsi
    #891
    Viccelsz? Hogyne lenne...:

    Miss Plastic Hungary honlapja
  • electrokilla
    #890
    Szépségversenyt? Nem mondod komolyan! Ez kész... Milyen verseny? Mi a neve? Vagy hol van erről több infó? Mindjárt behalok. Remélem csak vetítesz, te kis komisz!
    sunamary: a 3. pontodhoz annyit, hogy láttad Te már Maria Geronazzo-t? Mert ha azt mondod, hogy a kedves Hölgyön jó irányba torzítottak a plasztikai sebészek, akkor szerintem ébredj minden reggel az ő kis reggeli pici-puszikájára
  • sunamary
    #889
    De a rontást is nagy százalékban ki tuják ám javítani egy újabb korrigáló műtéttel!
  • Megtörhetetlen
    #888
    Azért a ront-ra kevesebb, max. annyi, hogy egyre nagyobbat akar+a gyerek szoptatás, de ez is olyan dolog, hogy aki nem akar gyereket annak mind1. Én már olyat is hallottam, hogy szépség versenyt is rendeznek nekik, nah ellenben ez az amit már teljesen elítélek...
  • sztoncsi
    #887
    "2. mit ront??? épp, hogy javít, de mindegy"

    Szerintem mind a kettőre van példa bőven!
  • sunamary
    #886
    Ez a három baj sokaknak okoz örömet:
    1. nyilvános: ami szép azt mutaogassák csak
    2. mit ront??? épp, hogy javít, de mindegy
    3. torzít, de jó irányba, az nem baj ha egy nő szereti a testét :D
  • sztoncsi
    #885
    Persze... nekem azok a szilikonos cicik nem jönnek be, amik annyira feszülnek oldalra, hogy a két mell között, van egy tenyérnyi kifutópálya...
  • electrokilla
    #884
    Nekem három bajom van a plasztikával:
    1. Nyilvánvaló átb@szás
    2. Általában többet ront, mint amennyit javít
    3. Torzítja azon nők önértékelését, akik nem hajlandók kés alá feküdni.
  • Megtörhetetlen
    #883
    Igen ez a hosszan tartó kapcsolat titka, de akiket itt linkelgetnek azok nem erre valók :D:D
    A szilikonnal én úgy vagyok, hogy akinek nem adatott meg és szeretne az miért ne? persze azért vannak határok(maria giozonne vagy ki). De semmit sem veszthetnek, például aki nagyon szép és természetes, de nincs neki, annak kifejezetten jól állna, és ő is sokkal jobban érezné magát, elvégre ez a legfontosabb nem?