1002
Avagy a LEGNAGYOBB Ö! (\"A barátnöm/feleségem\" válasz nem érvényes!)
  • Rafaelo
    #199
    hát ha ábel anita nevet akkor egy lepke megdöglik valahol a világban :)
  • Dynamic
    #198
    Azért BB Zsanett és Ábel Anita szvsz veszélyesebb példányok:)
  • Rafaelo
    #197
    Tornóczky Anita bazmeg azis egy beképzelt picsa megkéne bukakézni hogy rettegjen
    :)
  • Dynamic
    #196
    Végigdugta már a magyar médiát.Többek között Ábel Anita, Barátok közt Tilda, Big Brother Zsanett, és Tornóczky Anita is a számlájára írható.
  • Ackro
    #195
    höhö!

    komoan ez a kis puhapöcs liheg az izzadt hájas testével szegény toncsin? hideg bökőt neki, vagy trét a vinkójába?
  • Ackro
    #194
  • akos
    #193
    Bocsánat. Nem tévézek...
    Htx!
  • Dynamic
    #192
    Az MTV-n a Névshowr-ban az egyik műsorvezető, aki az évek múlásásval egyre inkább kezd hasonlítani egy jóllakott napközisre és az MTV és is már ki akarja picsázni mert tehetségtelen.Ezzel mélységesen egyetértek.

  • akos
    #191
    És az ki a f@szom???
  • Rafaelo
    #190
    toncsit a hajdú köcsög péter hágja mostanság de gondolom csak ezen a nyáron :)

    Hajdú Péter szerelmével, Bálint Antóniával utazott nyaralni. A pár, az egyhetes szabadságcélpontjának Ciprust választotta.

    rohadj meg hajdu vááááááááááááááááááá
  • Jhon Balu
    #189
    ok nézem.
  • akos
    #188
    Azért elhihetitek, az itteni hírességeknek sem könnyebb. Szerintetek hány kopasz-napszemüveges ugribunkóval van dolguk, akik a cabrio bmw kulcsait lobogtatva mind nagyon yofejek akarnak lenni és bevágódni náluk...? Mindenféle tévés fellépés, road show meg anyám kínja közt - gyanítom nem egy ilyen affér éri őket. Így aztán egy idő után hajlamos az ember általánosítani... és amikor meglátja a saxoo ingbe, replay gatyába öltözött két lábon járó beach-feeling-et, egy kalap alá vesz mindenkit. Én nem feltétlen hibáztatom ezért...
  • Rafaelo
    #187
    páris hilton rondább mint a toncsi azt többen kurják meg szerintem meg gazdagabb
    a rohatt
  • PeeTeR
    #186
    jo mondjuk ilyen szempontbol Paris Hilton -nak elhiszem, hogy tele vannak a zsigerei.. De az itten "hiressegek"... Eh szoval rohej

    (Balu, pakoltam durva-durva sorozatot csajos topicba ha erdekel)
  • Jhon Balu
    #185
    aki a népszerüségtöl lessz ideges az vonuljon pszijjátriára!
  • Rafaelo
    #184
    pont azé beképzeltek me mindenki rajong értük azt egy idő után má kibassza őket az ideg ettől (egyem a pici szivüket hogy rohadnának meg)
  • Jhon Balu
    #183
    akkor se kéne nékik lekezelöen bánni az emberekkel mert végül is nekik köszönhetik,hogy megválasszák őket szépség királynőnek!
  • Rafaelo
    #182
    majdnem megvolt :)
  • Rafaelo
    #181
    ez igaz de szerintem mindegyik szépnő beképzelt mert alátolják a széket stb
  • PeeTeR
    #180
    nem szepsegkiralyno.. megfosztottak tole a cimet igy tok mindegy :D
  • Jhon Balu
    #179
    pont azért nemkéne lekezelően bánni az emberekkel!
    külömben a szépség mulandó....
  • Rafaelo
    #178
    de van mire szépségkirájnűűűű :D
  • Jhon Balu
    #177
    biztos rossz témát választottatok...
    amugy kinézetre is egy beképzelt nőnek tünik.
  • Rafaelo
    #176
    hát gondolom nem repesett a boldogságtól
  • PeeTeR
    #175
    nem csak kivancsi voltam a reakciora.. marmint mi van ha ket vadidegen ember leszolitja es megprobal beszelgetni vele
  • Rafaelo
    #174
    étem :DDD na de akkor neked is tetszett ha odamentél nemigaz ??? :DDDDDD
  • PeeTeR
    #173
    semmi.. :D
    lenn a Balcsiparton ki vannak pakolaszva fahazak (kaja, pia, szir-szar szoval erted...) ott csucsult egyedul mi meg odamentunk hozza. egyik haverom + en
    leginkabb a tv meg a fotok voltak a fo tema. meg megkerdeztuk mit csinal errefele (munka/nyaralas) meg a tokom tudja mar..
  • Rafaelo
    #172
    ooooo... 10 percben mitörtént?
    a Kiraly Lindát me én nem birom :)
  • PeeTeR
    #171
    inkabb flegmanak mondanam... legalabbis az alatt a kb. 10perc alatt ezt a benyomast keltette

    viszont Kiraly Linda (elvileg egyutt voltak, nem hiszem, hogy teljesen veletlenul keveredtek erre mindketten) nagyon jo fej es aranyos csaj
  • Rafaelo
    #170
    na meséj mi történt beképzelt vagymi??
  • PeeTeR
    #169
    ahhoz hogy utalhass valakit meg kell ismerni. egyszeruen nem szimpatikus. egyebkent tavaly nyaron volt lenn itt Balatonfured -en akkor probaltunk beszelgetni vele deeee... Szoval nem sok sikerrel.
  • Rafaelo
    #168
    utálod?? :)
  • PeeTeR
    #167
    hogy nem veszett el Izlandon...
  • Rafaelo
    #166
    :DDDD mé miabaj toncsival?? :DDD
  • PeeTeR
    #165
    nem gazolsz senkinek a lelkebe ha nem altalanositasz. hat o ize.. szoval nalam nem itt kezdodik
  • Rafaelo
    #164
    lehet hogy sokaknak a lelkébe gázolok de csajok itt kezdődik egy nő :

  • Gorvik #163
    Ő is...
  • sweech
    #162
  • Jhon Balu
    #161
    köszi ezt énis + találtam de nagy kép kellene róla pl:1024x768-as.
  • PeeTeR
    #160
    csak neked Tia Carrere (mas nem nezheti meg, elveszti a varazsat! )