626
  • mucsácsó
    #306
    kokesz...nem tudom hova híreszteled (már bocs)ez a rohadt "crack"-et, hogy ennyiszer linkeled...pff, de azt tudom hogy rohadt nagy bannt kapsz ha még1x ennyiszer linkeled a cuccot...valahogy érzem ezt
    jó, meg elhiszem hogy te vetted észre, de ez akkorsem törés, mert te a fájlba aztán biztosan nem nyúltál bele...na mind1, ez a saját véleményem, most megmondtam a magamét
  • Istencsászár
    #305
    igen?:)))))nemkell hülyének nézni az embert
    pont azér irtam neki mer odavan magáér mintha olyan nagy dolgot csinált volna...
  • Mozes13
    #304
    Én néztem torrentspyon és két dvd verziót találtam. CSak az egyik 3.32 gb a másik meg 4.21 gb. Nem tudja vki, hogy mi a különbség a kettő között? Tán collectors editon az egyik?
  • Eisenhower
    #303
    na jólvan elég lesz már. azthiszem ez a topik sem a warezről szol de már jó ideje csak arról dumáltok. kokesz nem crackelt semmit, csak eszébe jutott egy ötlet hogy mivan ha.... bejött neki. örüljünk és kész. ez egy hiba votl a fejlesztők részéről kokesz pedig szemfüles volt. ennyi. de azthiszem ez is egy véletlen dolog volt. most nehogy elkezdjetek neki könyörögni hogy toca2-höz meg amit eddig ne mtudtak crackelni csináljon törést. mert szvsz lehetetlen... inkább a játékról beszélgessünk sztem.... örüljetek hogy kokesznek eszébe jutott az ötlet és működik. ha meg akarjátok neki köszönni akkor privibe jelezzétek ezt neki. köszi
  • geri15
    #302
    csacska angyalt nézel?
  • abonyitomz
    #301
    ez csúnya dolog volt (bár nemes cél is egyben...) , de nehogy az ajtódon kopogtassanak az UBIsok a policével
  • geri15
    #300
    lol le lehetne állni...
    jó ötlet volt ez a crackes, de nagy valószínűséggel más is rájött
    kokesz meg nem írt ugye semm krekket, és csak mák kérdése volt hogy ez így műxik, egy patch alkalmával már nem fog működni, és a többi SF3-as játékkal sem sajnos. ennyi, ezek tények.

    Viszont R0sc0: megkéne kérni a modikat, hogy kaphass házigazda jogot, aztán ki lehetne rakni a "crack" linkjét a kép alá
  • fitutufi
    #299
    "A Starforce3-at már rég feltörték, ennél a játéknál nem ez a helyzet...

    HOODLUM bácsi jól crackelte a sima BiA-t, a fejlesztők jól elfelejtettek valamit és ennyi"
  • deicide
    #298
    elöször amikor felraktam akkor nekem nem rakott exe filest..!

    mivel ez is unreal rendszerű játék vagy is ez is azt az engie használja igy ennek valóban ott kell törni...!

    de volt valami bibi...újra raktam és ott volt..feltörtem és megy..!:)
  • DonManó
    #297
    ha felrakom a peccset, akkor el fog indulni a gém??
  • BBS
    #296
    Kedves Kokesz nem akarom hosszú lére ereszteni a mondani valóm.
    De ha már magadnak hírdeted hogy te törted meg. Legalább belenézhettél volna a fájlba és a /* HOODLUM *\ ill.  HLM! eket kivehetted volna, hogy valóba úgy tünjön hogy te vagy a cracker, de ezt elfelejtetted. :(
    igy mások munkájával élsz vissza annak ellenére hogy ők nem ezt a játékot törték meg hanem a BIA 1-et.
    Ez az első rész máskülönben meg gratulálok , hogy rájöttél erre a nagy programozói hibára. Bár nem hiszem , hogy lesz még ehez hasonló.
  • Yossarian
    #295
    systembe

    (ha legközelebb ilyen gondod van, kérdezősködés helyett keresd meg a felülirandó fájlt a játék könyvtárában!)
  • deicide
    #294
    és hova a rákba kell másolni a crackot...?
  • DonManó
    #293
    csak vannak olyan játékok ahol van még egy protect.dll fálj is plusszba
  • Istencsászár
    #292
    hajrá akkor a többi sfes gémhez is " irj " crackot... szólj ha készek
  • tomikake
    #291
    bocs, hogy elirtam a neved kokesz
  • tomikake
    #290
    nekem megy
    bravo keokesz, crackernek kéne lenned
    látom már a crack rarodat is szépen elnevezted
  • DonManó
    #289
    Köszi!!
    akkor simán crack, aztán go game
  • kokesz92
    #288
    azt elvileg könnyű lenne megcsinálni. de én nem vok Deviance :)
  • tomikake
    #287
    és könnyen tudnak, írni majd exé-ket?
    vagy csak a demok exéjét áthuzom rá
  • grebber
    #286
    Jó elhisszük de ennyire nem kel erőltetni.
  • kokesz92
    #285
    Szóval a Crackerek is rájöhetnének már hogy nem a starforce3 at kell birizgálni, hanem írni egy olyan exe -t, amiben nincsen benne a starforce3, de ugyanúgy olvassa a fájlokat.
  • kokesz92
    #284
























  • kokesz92
    #283
  • kokesz92
    #282
    Gyerekek! Elmondom az igazságot, de akkor is én jöttem rá :)! Az exe -k úgy vannak megírva h bele van rakva a starforce3. Nemtudom észrevettétek-e már hogy, a BiA1, és a BiA2 könyvtárai között semmi különbség. Az exe egy olyan file ami elindítja a gamet, szal összeolvassa a filekat, tehát ezért müxik ugyan úgy a bia1 crackjével a bia2, és a starforce3 eltűnik :). Ez a titok nyitja, és ha demo -nál észrevettétek én arra is rájöttem hogy ezt a CoD2 nél is meglehet majd elvileg csinálni! akkor így írom, Titok nyitja by kOk3sZ :)
  • priluki
    #281
    bocs,kicsit korábban ért le..
  • priluki
    #280
    Hány napja?? 17:25 re ért le, azota nyomtam.Most fefeztem be... :)
  • ThugEdge
    #279
    ezt a csávót??hány napja van meg a biaeib?:)))
  • priluki
    #278
    Na,végigtoltam a gamét,jo volt kok3sznak köszönhetöen.Kokezs,megnézed majd a splinter cellt?
  • ThugEdge
    #277
    na én ugyanezt akarom holnap ill ma kipróbálni B.O.S.-nál
    meglássuk,már csak az a baj,hogy letöröltem a demot:)
  • mucsácsó
    #276
    vagyis na, félreérés ne essék, nem a BiA earned in blood-nak a demoval csináltam, hanem egy másik gammel
  • mucsácsó
    #275
    lol, ez az .exe cserélgetés nekem is már sikerült, csak igaz nekem úgy, hogy DEMO .exe-jét copyztam a fullos könyvtárába :)
    habár én gondoltam még erre amikor még nem volt ez a Worms 4-es verzsön, hanem az a sokak által fakenek tartott worms 4 clonedvd volt, na azzal ezt megpróbáltam, csak ott az volt a gáz, hogy csak demonak ismerte fel
    de azé grat ehhez a trükkhöz, de sztem lehet erre már más is rájött
    habár nem tom
  • aiguo
    #274
    Mi van?
    Senki nem nez hulynek,hacsak Te nemtartod magad annak...:)



  • grebber
    #273
    LOL te hülyének nézel engem (már bocsi) tudok mindről mert van netem és használni is tudom :D csak azon tünödtem hogyan lehetséges ez de ha megy már nem firtatom terjesztem ahol csak tudom :D
  • aiguo
    #272
    Hehe ..."universal crack"

    mellesleg mar ilyen is van es alitolag (mar megint)kiiras utan megy meghajtobol:
    Brothers.In.Arms.Earned.In.Blood.SFCloneCD-MiRROR
  • grebber
    #271
    Ezek jól hangzanak from nforce:

    Anyway, this is a serious contestant for the Darwin Award 2005!!
    Starforce developer = owngoal !
  • aiguo
    #270
    Ha regisztralva vagy a torrentbytes-on ott olvashatsz bovebben rola:

    link a topichoz:
    http://www.torrentbytes.net/details.php?id=10169
  • grebber
    #269
    Nemtudom Nforcre itt küzöletek valaki irta-e be hogy megy igy is de ők is hitetlenkedve fogadták utánnan meg örültek a következménynek hogy megy.

    Azért ez valjuk be nagy hiba volt az SF3 készitőitől.Bár mi nekünk csak hasznunk származik belőle :D

    Tartsátok meg ezt az exe-t hátha jó lesz az Unreal engine 3.0-ás BIA 3-hoz is :D
  • aiguo
    #268
    Nemtudom probald ki! tobb forumon is olvastam es bizonyitott sokak altal...
  • grebber
    #267
    Hát az meg hogy létezhet??