626
  • switch
    #26
    15-Minute Developer Commentary
  • forza milan
    #25
    csak hülyültem,de télleg jó lenne ha öszre kijönne!
  • fistin
    #24
    ha minden jól megy még 2005-ben adják ki a gammát, én már nagyon várom!
  • forza milan
    #23
    vagyis őszön jön ki vagy elbukik pc-re?:D
  • [HUN]FaTaL
    #22
    ha olvasnád az első hozzászólást ott van az első sorban:
    "Coming To Consoles and PC This Fall."
  • forza milan
    #21
    király!de várom má?de már ezredszerre kérdem hogy van a hir a hivatalos megjelenésröl?
  • grebber
    #20
    BiA: Earned in Blood apróságok

    Barny, 08:13 - PC PS2 XBOX


    (C&VG) A Computer and Video Games zsurnalisztái kerekítettek egy kis összefoglalót a Brother is Arms kiegészítő lemezéről, mely a nagy sikerű második világháborús játék milliós eladásait szándékozza meglovagolni.


    A kiegészítő lemezt már jóval az eredeti játék megjelenése előtt tervezték a Gerboxos lánykák, és a munkálatokat azonnal meg is kezdték a Brothers in Arms megjelenése után. A játék ezúttal elhagyja Normandia kies lankáit és gyümölcsös kertjeit, hiszen ezúttal a városi hadviselés kerül előtérbe. Szakaszunkkal 20 fejezeten kell keresztüllövöldöznük magunkat, melynek során folyamatosan szabadítjuk fel az utunkba kerülő városokat. A fejlesztők ígéreteiből most sincs hiány, a fejezetek 50%-kal nagyobbak lesznek, mint korában. Az eddig bájosan álldogáló ellenfelek, akik "Flank me!" transzparenseket lóbáltak, és szembőli támadás esetén belőtték az unlimited life cheatet, most intelligensebbek lesznek. Ők is megpróbálnak bekeríteni minket, illetve intelligensebben reagálnak majd az akcióinkra.

    info: Hardwired
  • Sheke
    #19
    nemsoká kijön a kieg de ne fikázd a grafot a köv igazi részben jobb lesz
  • forza milan
    #18
    no igen!tudom hogy a cod2 jobb lesz,de én azt kérdeztem hogy mikor jön ki a kieg!
  • Nahar
    #17
    COD2 rongyá veri! új BiA-ban graf nem változik ahogy elnéztem,jó lenne egy jó multi rész neki!
  • forza milan
    #16
    na,nem tudja valaki mikor jön ki?végignyomtam a hill 30-at nagyon várom a kieget!
  • Sheke
    #15
    hát a hangulatát nemtom de a fizika a grafika az tuti
  • grebber
    #14
    Hát ami videókat láttam a COD2-ről isten lesz az tuti.
    Nekem is bejön amugy ez a Brothers in Arms.

    Mindenki döntse el magam melyik lesz a jobb majd ha már toltam mindkettővel akkor lehet elmondani igy nemnagyon.De cod 2 jobb lesz :)
  • Sheke
    #13
    de figyelj azé nem annyyra vagyok oda a cod2ért de várom de azt nemhinném hogy veri igazam van?
  • grebber
    #12
    Szerintem fél fokkal sem lesz szebb a graf.Nemhinném hogy ennyi idő alatt szépítettek rajta.
  • Sheke
    #11
    ha kijön kerülön a kezem közé
  • Sheke
    #10
    remélem ennek jobb lesz a grafkója mint a road to hill 30 nak de azt tuttátok hogy ebbe Hardstokal kell majd menni
  • Gabe18
    #9
    Ezen szerintem felesleges vitázni.Mondjuk a CoD-nál is bezáratták a kiegészitő topicját,bezzeg annak a szerencsétlen Medal of Honornak minden kiegészitőhöz van külön. (ez az,itt EA elnyomás van,rájöttem... )

    Amugy szerintem túl gyorsan akarják kihozni,igy elég "na gyorsan még egy kis pénzt csináljunk belőle" szaga van...De ne ugy legyen.
  • R0sc0
    #8
    figy az elsö rész sok embernek bejött, nem hiszem hogy a " 3D SexVilla" több embert érdekelne int ez. Ha igen akkor elég negatív éleményem lesz az SG forumrol.
  • Csuhai G
    #7
    Az első képen hol van az emberek árnyéka?
  • forza milan
    #6
    mikor jön ki?
  • AnuluWork #5
    Érdemes volt ennek egy új topic? :(
  • Nyers
    #4
    Egyéni vélemény, de szerintem bőven elférne a dolog itt is. Nem volt túl nagy a forgalom az origi játéknál sem, egy ilyen kieg jellegű folytatásnál nincs értelme új topicnak. imho
  • Laky
    #3
    imádom ezt a játékot
    az 1. része is királyság volt, sazlé a folytatást már nagyon várom :D
  • R0sc0
    #2
    Coming To Consoles and PC This Fall.

    -Next volume of Brothers In Arms: The award-winning WWII shooter returns with more of the action, story, and authenticity that has critics and fans raving.

    -New single-player narrative takes you beyond Hill 30: Play as Sergeant Joe Hartsock and lead your squad beyond Carentan. It will be up to you and your squad to defeat the last enemy bastions and bring freedom to Normandy

    -New cooperative Multiplayer mode: Take on the enemy with a friend by your side. Work together and utilize each other's squads or face certain death.

    -Unrivaled authenticity: Lead your squad through actual missions of the 101st Airborne. Experience missions and battles accurately recreated from real U.S. Army photographs, maps and post-action reports.

    -New multiplayer missions: Taking online tactics to new heights, Brothers In Arms Earned In Blood offers more unique multiplayer missions and improved online support on PC and consoles. This will include the addition of a bundled modification kit (Software Development Kit) for the PC and downloadable content on Xbox Live®.

    -Skirmish mode: Brothers In Arms Earned In Blood features an all-new Skirmish mode that allows players to take a tour of duty through a series of authentic and increasingly difficult custom combat missions.

    -New weapons and vehicles: Arm yourself with new weapons like the M3 grease gun, and command new vehicles like the M10 "Wolverine" Tank Destroyer.

    -More challenging and dynamic combat: Featuring close-quarter urban environments and a new, next-generation artificial intelligence system, Brothers In Arms Earned In Blood promises to take authentic military action to the next level.
  • R0sc0
    #1
    hajrá!
    képek:
    itt