626
  • Eisenhower
    #66
    viszont a gépigény még mindíg nagy sztem. 1024 medium minden (ahogy a játék konfigolta magának) néha néha megakad... pedig a64 3000+ 1 giga ram x800xl.....
  • Eisenhower
    #65
    azért ujabban jön ki pár játék ami starforce-os szoval ne irjuk le előre, bár tuti megvenni nem fogom. cod2-őt viszont annál inkább :D
  • Eisenhower
    #64
    ^>^
  • Gabe18
    #63
    Huh,hát igy jó fél év után nekem dög nehéz ez a játék még normálon is.Össze vissza rohangásztatom az embereket,azok meg meghalnak,velem együtt.Bele kell ebbe jönni újra.
    Bár ha starforce lesz rajta akkor nem kell ezt elsietni...
  • Eisenhower
    #62
    [URL=http://iaro.srv.hu/kep/biaeb.bmp]kép^^ [/URL]

    meghóttam, gondoltam dobok egy képet ^^ igaz ez már a kilépés előtt készült. pofánlőtt egy tank ^.^
  • Eisenhower
    #61
    képet majd csinálok később :) azt kell mondjam hogy az én szemszögömből javult a játék. hál isten könnyebben el lehet találni az ellent mint eddig.... ez nálam plusz pont^^. de még folytatom^^
  • Eisenhower
    #60
    hm én azt hittem ezt is matt baker bőrében játszuk. pedig egy másik ember aki a repülön rajta volt mikor felrobbant. (videoban visszaemlékszi ka faszi az akkori esetre^.^)
  • DJ Skyline
    #59
    képt' !:D
    thx
  • Eisenhower
    #58
    zenéje nagyon ottvan ^^
  • Eisenhower
    #57
    starforce védelem... :/
  • Eisenhower
    #56
    telepszik^^
  • Gabe18
    #55
    Gamestar-on is fent van már.
  • ThugEdge
    #54
    és lőn:
    http://www.worthdownloading.com/download.php?gid=1448&id=5459
    sajna el kell most mennem,majd csak este tudok,toljatok má addig is maj ingame képeket
  • DJ Skyline
    #53
    az mindjárt itt van!:O
  • ThugEdge
    #52
    na és ez milyen:
    http://www.gamershell.com/news/24958.html
    whoaaaa
  • forza milan
    #51
    király!amint kintlesz megszerzem,és végignyomatom mint a 30-as hegyet!huhh,nagyon várom!
  • Realtibi
    #50
    nemsokára kintvan
  • Nyers
    #49
    Hangulat megint van, de azért most kritizálgatnék is. Néhol hihetetlen mosottak a textúrák, a házak ill. belsejük faluk szinte semennyire sincs kidolgozva, 3 ablak meg 2 ajtó azt sanyi. Valszeg a konzolok memóriája miatt ilyen sivár, remélem PCre ütősebb lesz azért a kidolgozottság.
    A letámadós AI látványos nagyon, csak mindig a kerítéses szituációnál indulnak be ...
  • switch
    #48
    Friss, ropogós:

    BIA:Earned in Blood Urban Environments & Squad Combat

  • Nyers
    #47
    Remek lesz ez is!
  • switch
    #46
    BIA: Earned in Blood Cinematic
  • kirol
    #45
    Már mindegy, most néztem hogy 2005 október 6 !
  • fistin
    #44

    4 hsz-el leljebb oda van írva!!!!
    gyerekek, már hogy ennyit ne tudjunk visszaolvasni, az má röhelyes..
  • kirol
    #43
    Mikor fog megjelenni??
  • toza #42
    egyebkent ha felraktad 1.1 es pecset meg a legujabb vga drivert bia hoz akkor grafika sem volt annyira gaz de siman megette a hangulat ugy hogy kiraj game lesz 2 is..xbox ra video meg kepek alapjan ut..!es marcsak 92 t kell aludni!!:d
  • fistin
    #41
    szerintem, és sokak szerint is így volt a legjobb, mivel nem pontlövés volt, hanem legalább egy kis realitást is belevittek... jójez! és még jobb lesz!
  • R0sc0
    #40
    nemtom nekem az elso rész nem nagyon jott be. Remélem ez jobb lesz mert az elsobe egyszeruen ha szembol lottem nem lehetett eltalani, csais oldalrol. Meg a másik hogy fpszabálo volt a gem nagyon.
  • toza #39
    ti nem lattatok a videot?mert gyanus h senki sem mesel pelenka cserol..a game oktober 4 ediken jon ki..xbox ra es pc re is.......... nagyon kesz lesz..elsore nyilvan raver ami azt jelenti h utos lesz...
    egyebkent elsore kicsit furcsa a game tenyleg fps nek..de teljesen zsir es "realisztikus"...valosag szimulator... de a videoban a legmajerebb a 2 csavo akik teljesen rajta vannak mikor beszelnek rolla es az az igazi zsir..nem ugy mint mohea vagy rajzing szan vagy frontline pl..ott semmi ujat nem lattam..sot egy rakas fos mindegyik...biaval ellentetben..hala istennek
  • fistin
    #38
    PANZERS??????????
    DEJÓLESZ remélem feltörik :)
  • forza milan
    #37
    most vettem észre!:Dbocs az offért!
  • ThugEdge
    #36
    ügyes vagy eltaláltad,ez a panzers-é amúgy
  • forza milan
    #35
    megőrülök!!!ez a számláló a játék megjelenésének visszaszámolása!mert ha igen én behalok!1 nap!a számlálón ezvan!mondjuk nemhiszem de elösözr ez jutott eszembe!jó lenne azér!
  • Nyers
    #34
    köszönöm a dícséretet főnök

    Egyébként új képek --> Worthplaying
  • toza #33
    most neztem meg videot nagyon zsir lesz!meg valsoagosabb kornyezet meg zsirabb mappok,"uj" fegyverek! a novenyzet is elobb!fakrol madarak repdesnek estebe.ZSIR lesz..vagany a AI fejlesztes is...ha tamadnal balrol akkor elkezdenek vissza vonuli fedezekmoge ugy h akar korbe korbe is lehetne kergetozni!tok jobb..nem alnak ott hujen..viszont kicsit kar sztem nehezen beviheto fejesekert de igy mar nem is fps hanem kb szimulator...
    nekem faj egy kicsit h nem beko:nnel kell tovabb nyomni de igy se rossz..mer nem lehet nonem katonas jatek?kozlegeny kent..jovona..


    mellesleg aki fikazta a kulon topikat az nyilvan huje...igen is h edemel a game!
  • fistin
    #32
    nézz be a Brothers in Arms Road to Hill 30-ba, oda írtam a fejleményeket.. ;)
  • Nyers
    #31
    Huh, nagyon impresszív volt a németek visszatámadása. Valamint tetszett még mikor az üteget a csákókámra fordították és a haver odaszólt neki, hogy takarodjon az épületből. ;)
    Remélem jó lesz!
  • forza milan
    #30
    énssssssssseeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!alig várom!láttam a videt!javitottak a grafón,a fizikán,egyebeken!te végignyomtad a road to hill 30-at?
  • fistin
    #29
    megnézted a videt? értesz nagyjából angolul? (mondjuk én sohasem tanultam angolt, de a gép miatt értek mindent.. :)) )
    na ha minden igaz, akkor ez fantasztikus lesz!!
    tehát ha értetted az egészet, de ha nem is, akkor is:
    azé az MI odabasz!!!! be akarták keríteni, nyomott egy fall back-et a fritz gigászi csapat:), aztán még ezelőtt becserkészte a csórikámékat(az egyik csak azt hajkurászta: good shot, good, good...).. aztán ezeket leszámítva, hogy az MI mekkora jó lesz(ami már most felkeltette érdeklődésünket), amikor odapörköltek a végén nekik(az egyik, ahogyan-nem tom már hogy hívják a főszereplőt-eldobta magát), na de a másik amikor a fedékbe belőttek.. tehát bontható terep


    mondtam hogy nem bírom kivárni.... a francnak kellett megnéznem a videt, most már még úgy sem bírom ki
  • forza milan
    #28
    ja,kira lesz!
  • fistin
    #27
    EZ NAGYON OTT VAN HALLOD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :))) én már alig várom, nem győzöm kivárni azt az időt :)
    a kommentár is zsír :DDDD