626
  • DJ Skyline
    #106
    jól néz ki ,de szvsz addig felesleges,amíg nem ír ide senki!:)
  • Eisenhower
    #105
    persze hogy nem mivel ujabban mindent clone-oznak te luzer
  • Kandurex
    #104
    Bizos?
  • geri15
    #103
    Hy allz! Csináltam egy bannert a topiknak, hogyha tetszik akkor tegyétek be! :)

    [center]
  • toza #102
    "kinn van" xbox ra!!!!!zsiiir!!!
  • grebber
    #101
    Hogy hol a botok polcain.Törés tuti nem várható.
  • jakewyler
    #100
    Jó a játék?
  • ati2002
    #99
    De hol a release?

    [költői kérdés, mert SF3, tudom]
  • grebber
    #98
    Kiadták az 1.01-es patchet 326kb.
    Nem tudom mit javíthat.
  • toza #97
    afrancba..mi skirmis be mivan?en huje elfelejtettem kiprobalni es toroltem demot:(szedhetem le megeccer?!!?
  • grebber
    #96
    BiA3 - Unreal engine rulzik!!!

    [2005-09-23 @ 09:45 - ZeroCool]
    A Gearbox Software csapata úgy határozott, itt az ideje lecserélni az amúgy nem annyira csúnya grafikus motorjukat egy korszerűbbre. A napokban bejelentett Brothers in Arms 3, a mai infók szerint az Unreal Engine 3.0-ás változatára épül majd. Mit jelent ez? Be fogunk pössenteni, legalábbis ezt az előrejelzést jósolják a megérzéseim :) Sajnos az még nem derült ki, hogy a BiA 3 lesz e PC-re, de az biztos, hogy az U3E motort jövőbeni PC-s Gearbox játékokban viszontláthatjuk majd.

    info: Gamestar
  • forza milan
    #95
    má megoldottam,azé kössze a linkeket!kipróbáltam,engem meggyözött,nagyon ottvan,zene is,meg pl azis hogy van skirmish!nagyon ász sztem!
  • DJ Skyline
    #94
    gamershell.com-ról próbáltad már? link
  • DJ Skyline
    #93
    nekem a "sima" BiA is gyorsan betöltött 1024*768-on,high beállítások mellett...lehet köszönhető a 768MB RAMnak nem tudom
  • toza #92
    jaja:D vegig nyomtam en is!kar h ijen rovid..sztem szep lett kornyezet is zsir romok stb es frankobb is az egesz!nekem is kohogott fullon..viszont embertelen szep!!de keves ramom miatt! valoban konnyebb kiloni ellent,es hala istennek vhogy megoldottak h gyorsan tolti a reszeket..!az pozitivum:Dalapjaban veve kafa lesz nyilvan..
  • DonManó
    #91
    szedd máshonnan
  • forza milan
    #90
    nektek nem volt ez?2m-es nettel,a gamestarról 21-el cammog,6 órája töltömj ezt a retkes demot!már felidegesit!90-el inditott,és folyamatosan lassul 6 órája szépen,lassan,fokozatosan!máskor 700 megás demokat lehuzott fél órák alatt!!!
  • Eisenhower
    #89
    ha igy lenne akkor nuke-ot kapna nforce-on^^ ha nem bénázol megy^^
  • abonyitomz
    #88
    már megoldottam és ki is próbáltam a játékot de MINDEK....

    indokolatlanul lassú , sőt szaggat a kép!! ezzel szemben se a FEAR se a Doom3 nem szaggatott igy ( majdnem fullba) és ennek a grafikája is egy nagy kalap fos azokhoz képest!
    Én le is szarom a warez verziót , világháborús témában a CoD 2 lesz a nyerű ez meg mehet a levesbe!

    BiA EiB
  • abonyitomz
    #87
    ezt az errort irja ki , megoldás ??????


    Application: EiB.exe
    Build: EIBPCDEMO1.00 (Sep 15 2005 11:38:45)

    OS: Windows XP 5.1 (Build: 2600)
    CPU: GenuineIntel Unknown processor @ 2410 MHz [1097258565632.000000 0] with 767MB RAM
    Video: RADEON 9600 SERIES (6561)

    General protection fault!

    History: UGameEngine::LoadMap <- UGameEngine::LoadMap <- UGameEngine::PreInit <- InitEngine

    Script Stack: Not executing script code
  • grebber
    #86
    Hát én ezt nem nevezném megoldásnak 100 emberből megy 10 nek kb.
  • Eisenhower
    #85
    itt az 5 pont!
  • Eisenhower
    #84
    PROUDLY PRESENTS
    Cross Racing Championship 2005(c)
    Invictus

    RELEASE DATE :: 10.14.2005
    PROTECTION :: Starforce 3.5
    SIZE :: 55x15mb
    MEDIATYPE :: CDROM
    FORMAT :: A120


  • Kandurex
    #83
    3.5 -ket nem törik, hanem egyszerűen klónozzák.
  • Glpetyus
    #82
    Nem,de azért írtam,hogy talán :P
  • grebber
    #81
    Na mi nem tudsz mondani olyan gamet?
  • Glpetyus
    #80

    Na mennyél vissza gépelni...
  • grebber
    #79
    Te nem követed szemmel az eseményeket?
    Légyszives ird már le melyik SF3.5-ös gamet törték fel.Ez meg 3.6-os.
  • grebber
    #78
    Melyik egyikről beszélzs mert őszintén nem tudom?
  • Eisenhower
    #77
    majd amikor kijön a játék és már 3 honapja nem tudják feltörn iakkor lehet majd aggodni... bár mondtam én nem aggodom ugyse venném meg..... cod2-vel se aggodom mert megveszem^^
  • Glpetyus
    #76
    Honnan tudod?
    Egyiket feltörik másikat meg nem.
    Talán ez az egyik :)
  • Gabe18
    #75
    Valószinű akkora sor lesz hogy én már el se indulok...
  • Eisenhower
    #74
    te már csak tudod..... gondolom te vagy az alapító a reloaded-nél is ^>^
  • grebber
    #73
    Na hálaistennek akkor mindenki toduljon majd a boltok polcaihoz mert warez nem várható.
  • Gabe18
    #72
    Hát ha jól használtam azt a valamit amit leszedtem,bár fullra nem értek hozzá,akkor ezt találta:

    "StarForce 3.6.10.03 detected"
  • Eisenhower
    #71
    [21:49:02 du.] StarForce detected -> C:\Program Files\Ubisoft\Demo\Gearbox Software\BrothersInArmsEiB\System\EiB.exe
    [21:49:08 du.] StarForce 3.6.10.03 detected -> C:\Program Files\Ubisoft\Demo\Gearbox Software\BrothersInArmsEiB\System\protect.dll
    [21:49:13 du.] --- File(s) Scan Finished [8.83s] ---
  • Glpetyus
    #70
    :DDDDD
  • grebber
    #69
    Valaki megtenné nekem azt a szivességet akinek lentvan a demó hogy innen leszed egy védelem detektálot és megnézi vele melyik SF3 van rajta??
  • Eisenhower
    #68
    általában mindig az ujabb ujabb védelmet rakják rá..... fene tudja leeht az sp-t is fel tudnák törni csak már nem uj játék és egyenlőre hanyagolják. meg nem muszály feltörni, pl a cossacks 2-ből kijött egy másik verzio tegnap előtt, az is megy igaz kell hozzá alcohol ^^
  • Gabe18
    #67
    Ráadásul ez még Ubisoft-os is,ugyhogy lehet ugyanazzal védik le mint Splinter Cell-t...
    Na majd kiderül.