626
  • edwood
    #626
    sziasztok!
    remélem tudtok segíteni, próbálunk hamachin keresztül coopban játszani és valamiért nem találja a szervert a játék. A hamachi megy rendesen ping is megy de nem akadunk össze a játékban, van valami trükkje a játékban a hamachin keresztüli multizásnak?
    Előre is köszönöm a segítséget!
  • Prince23
    #625
    A játékhoz nincsen valamilyen HDR mod? grafikatunning
  • gstup
    #624
    Sziasztok!

    Vista alatt hogy lehet működésre birni?

    Üdv Mindenkinek!
  • lord nihilus
    #623
    jóhogy :)
  • Piko888
    #622
    Srácok az Earned in Blood megy az alapjáték nélkül?
  • Saz15
    #621
    Segítség! valaki küldje el a cracket! pls!! [email protected] --->MSN
  • grebber
    #620
    Na igy már jó lesz!
  • grebber
    #619
    Második kép na ez már valamivel fincsibb :D
  • lord nihilus
    #618
    nem tudom mi mien motor, de ez egyrészt gyönyörű :), másrészt megeszi a vidkarimat reggelire szvsz :(
  • grebber
    #617
    Szerintem ebbe nicns semmi gyanyörű :(
  • MerlinW
    #616
    Egyrészt tudtommal még nincs kész, másrészt Bloodlines is HL2 motorral megy mégis úgy néz ki mint a kvékkettő:) Harmadrészt sztem gyönyörü a kép. Képzeld hozzá a mozgást:)
  • grebber
    #615
    BiA Hell's Highway - az első screenshot

    Hát csak tudnám ezen mi UE3 :(
  • grebber
    #614
    Hát akkor lehetne elsöprő sikere az UE3-nak ha olyan optimalizációval jönne ki mint a Half Life 2.
    Én abban bizom amit anno egy fejlesztő mondott 6600GT bőven elég lesz hozzá.
    Kérdés milyen beállítások melett :D
  • MerlinW
    #613
    Várjuk ki mi lesz a vége:) U3 motornak igen durva képességei vannak:) Kérdés mennyire lesz konfigurálható, azaz mire lesz képes 100e Ft alatti kártyákon:)
  • via_mala
    #612
    Egy dolog tűnt fel: Unreal 3 engine!
    Nekem ugyan semmmi bajom nem volt a grafikával, de akkor most már másoknak se lehet okuk panaszra.
  • grebber
    #611
    Brothers in Arms Hell's Highway bejelentés

    Barny, 19:43 - PC X360 PS3


    (Shacknews) Sajtóközlemény formájában csapódott be a bejelentés, melyben az Ubisoft világgá kürtölte a Brothers in Arms Hell's Highway-t (gyakorlatilag a sorozat harmadik része). A folytatásban kedvenc szakaszunkkal a Market Garden hadműveletet hentelhetjük végig, és küzdhetünk a már megroppant harmadik birodalom bukásáért. A játék alatt Unreal Engine 3 hörög, míg a megjelenés ez évben várható, az ünnepek magasságában.

    Info: Hardwired

    Ez fasza lesz.Remélem E3-ra visznek valami ingame szösszenetet.
  • BigRoy
    #610
    Szasztok, biztos sokan kérdezték már, de van e magyarítás a játékhoz, és ha igen, akkor megdobnátok e egy linkel? Előre is khösz.
  • Macccy
    #609
    akkor te még mindíg bentebb vagy sebességben picit mint én ... R9700 roxx
  • CaviaR
    #608
    Jaja, én is így vagyok vele. :) Az ilyeneketmidig a legnehezebb fokozaton tolom, h tovább tartson.
    Igaz, már egy ideje nem tudok játszani vele, mert a 9800pro-m gengélkedik. :(
  • Macccy
    #607
    ügyi vagy ... én laassss-sss-sss-ssssaan élvezkedek
  • loserman
    #606
    kijátszottam
  • loserman
    #605
    ki hogyan csinálta?
  • loserman
    #604
    hello!
    nem tudom megcsinálni a D + 10 pályát.
    nem lehet.
    amikor gfel kell venni a páncélöklöt, de elöször meg kell taláálni . természetesen a tank mozog ,forog, és lő !
  • lord nihilus
    #603
    nekem nem szaggatott csak laggolt
  • bricsi01
    #602
    Én ha fojt a játék, akkor bármilyen távolságról.
    Csak sűrün szaggatott.
  • Macccy
    #601


    Gyönyörű ez a ködös-esős terep. Le vagyok nyűgözve.


    Amúgy meséljétek el mi volt eddig a legnagyobb távolság amiről leszedtetek németet pl. M1-essel, vagy valamilyen puskával?! (gépfegyver érthető okokból nem jáccik és a sniper meg túl könnyű) A helyet mondjátok, kíváncsi vagyok.
    Nekem eddig a legnagyobb táv az valószínűleg ezen a BAUPTE (D+9) előtti mocsaras területen jött össze. Nemtudom hány méter lehet ...
  • Macccy
    #600


    Levertük a tüntetőket! Grrrr
  • lord nihilus
    #599
    gratulálok !!!!
  • grebber
    #598
    Végigtoltam!!
  • Macccy
    #597
    Ja amúgy ti is úgy játszotok, hogy a hullák bennmaradjanak örökké? Kúrvajó, mikor térdig gázolok a fritz végtagokban!
  • Macccy
    #596
    "Kocka" ... Ez jóó ... Akkor biztos távol állok a kockától, ha 4 rohadt napig tart egy küldetés, mert napi 1-2 órát játszom max. Ez megnyugtat. Bár azt olvastam jobb is ha az ember nem egy erős játékos ehhez a cucchoz, mert azok csak Counter szerűen befutnak az MG42-es tüzébe és csodálkozva pislognak ha nemtalál a fejes a homokzsák résén keresztül.
  • loserman
    #595
    sikerült
  • bricsi01
    #594
    Én nem vagyok kocka de nem is mondok igazat azzal, hogy nekem az utcsó a gép.
    De én ezekben ha elakadtam, aludtam eggyet és másnap sikerült.
  • Macccy
    #593
    Kösz de már sikerült. Sirályul megoldottam:
    1-es és 2-es osztag kintről tűz alatt tartották az épületben lévőket a balszárnyon és középről. Én közben jobbról a "sikátorba" rohanókat két gránáttal kirobbantottam a fedezék mögül. Aztán a balon is egy gránáttal honoráltam a ládák mögül tüzelőket, majd együtt leszedtük a balon, a teherkocsik mögött bújkálókat is. Ezután az épületben már csak egy fritz marad, azt egyedül oldalbalőttem és tovább is nyargaltam át az MG42 előtti nyílt terepen, egészen a szemközti ház mögé. (SAVE) Innen már egyszerű volt, 1-es adott elterelő fedezetet erről az oldalról a vasúti sínek mentén rejtőző fritzekre, mialatt én a híd alatt átfutva hátbalőttem 3-at és az MG mögött bújót, a negyediket Paige szívatta szét. Az utolsó raktár már maga volt a mámor, a bal kerítés fölött szinte vakon (ugrálva) kisoroztam 3 németet akik ott bújtak hátul és újabb kettőt a térdkalácsánál fűrészeltem el a beparkolt vasúti szerelvények alatti kis lyukon át. A maradék öt német már gördülékeny csapatmunka áldozata lett.
  • CaviaR
    #592
    Ez után nem sokkal, de nem emlékszem pontosan.
    Azon a pályán én is szívtam.
    Én úgy csináltam az első épületnél, hogy beküldtem az embereket, h tűz alatt tartsák az ellent, én meg BALoldalról lelőttem egyenként őket. Pontosan ugyan ezt csináltam a következő hangárnál a vasút túloldalán.
  • loserman
    #591
    viszont a sajátomat nem tudom megcsinálni.
  • loserman
    #590
    az pedig nem annyira nehéz rész
  • Macccy
    #589
    Páásszek ... Szétszakadok ... Beleszakadok ... Csaknem tudok zöldágra vergődni azzal a raktárral a Carentan-i vasútállomás mellett. Pedig próbálom, de amikor benyomulunk akkor valami hiba mindíg beüt és ráadásul addig le kell ölni ugye 10-12 németet mire egyáltalán bemehetek.

    Az a 88-as az mikor van, juteszembe ?!
  • grebber
    #588
    Nem 2 van, henm vagy 10 ezen a pályán .
  • loserman
    #587
    Tényleg egy könnyű pálya volt . de a következő már nem annyira.