1196
  • LordVenom
    #1036
    Egy pár érdekes képzelt átalakítás:


    Camaro-ból lett Pontiac Firebird


    Challenger-ből lett Plymouth Barracuda


    Camaro-ból lett Ford Capri

    Érdekes elképzelések,de szerintem egytől egyig szépek!
  • BiG G
    #1035
    kis retro station wagon :)
  • LordVenom
    #1034
    Ez is érdekes,de szerintem szép:
  • LordVenom
    #1033
    Hmmm,szép az egész honlap.
    Dodge Viper limuzin:
  • forzajuve
    #1032
    http://www.ihaszgabor.hu
    a fotóalbumban van pár csoda
    egy Chevelle a Városligetben, meg egy Lincoln, és egy Caprice
    elég személyes képek szal nem mentem le a galériába, aki akarja az megsasolja
  • LordVenom
    #1031
    Én is azért sokalltam a fogyasztást,mert az itteni nagyvas Chevrolet Caprice '72-es kiadás 6600-os motorral kb.: 20literből kijön átlagban. De előfordulhat.
    Erről van szó:

  • mflex #1030
    aha, kösz :)
  • Nyiri
    #1029
    Ford Falcon XB Coupe volt a Mad Max
  • mflex #1028


    Ez a MadMax féle járgány?

    ebből készült a max autó is , ha jól tudom..

  • pszihopata
    #1027
    Siess az idő ellened dolgozik!
  • DJ Skyline
    #1026
    nekem meg egy Last V8 Interceptor replika! :D
    2 lehetőség van, beszerzek magam mindent, vagy megépíttetem Ausztrál barátainkkal! mondjuk egyenlőre egy vasam sincsen rá, jó is lenne 20 évesen, de ez így tisztázódott már bennem, hogy egy ilyen KELL! :D
  • mflex #1025
    Pontosan...:)

    Na majd legközelebb be szkennelek róla egy pár képet, akkor (95-ben) sajna még nem volt digitális fényképezési lehetőség, de sima kép van róla vagy 200db :)
  • mflex #1024
    mivel én hoztam be az autót Magyarországra,gondolhatod rendesen körbeérdeklődtem az autó tulajdonságairól és ez a városi fogyasztása....sajnos vagy nem sajnos ..mindenesetre az autó top állapotban volt ..a benzinpumpája szállt el rá 1 évre,de 1 hét alatt ideért Amcsiból:) Van alkatrész ellátás náluk rendesen,nem úgy ,mint itt..

    A másik autóm egy Chevrolet Corvette volt 5,7 literes tuningolt 470le volt..ez nem állt annyira közel a szívemhez..

    A keresztanyám San Franciscóban lakik és sokat tud nekem ebben az Amcsi kocsikban segíteni...

    A nagy álmom egy (szintén) 1976 CADDILAC ELDORADO CONVERTIBLE CABRIO 8,2 lityis motorral és valszeg a jövő nyáron összejön a nagy találka..

    Róla van szó:








    valami eszméletlen formája van
  • pszihopata
    #1023
    Egy 6 éves injektoros Dodge Ram 5.2 finoman használva városban 25 liter,ezt a tulajtól tudom!Én elhiszem akár még a 30-40 litert is,egy 7500-as karbós mocitól.
  • forzajuve
    #1022
    egy 1976os 460ci-es Ford moci, körülötte 2,5 tonnával simán ehet 40 lityót
  • Rancor
    #1021
    Ott valami nagyon el volt baszva.

    20-22 liternek kéne lennie, maximum. Városban a V8 alapjáraton elpöfög, gázhoz hozzá se kell nyúlni.

    Országúton meg 20 alatt simán.

    Ez lenne a normális.
  • mflex #1020
    Hát igen sok,bár esküvőzésre használtam egy darabig,szóval azért ebből megvolt a benzin pénz:)

    Mindenesetre ,ha odaléptem neki,akkor a gumik tényleg füstöltek, ami nem csoda ,mert a nyomatéka 500 körül volt:)

    Az óra 120 mérföldig volt skálázva,azt simán kivitte,egyébként az utazó sebessége 120-130km között volt,mert addig szinte csend honolt az autóban,. csak a V8-as kellemes duruzsolását lehetett hallani, afölött kb 160km-es tempónál viszont (a "kocka" forma miatt),elviselhetetlen volt a szélzaj...a legkevesebb amivel kijöttem belőle ,országúton tempomattal belőve 90-100km-es tempónál evett 19 litert...

    Jah és az enyém hófehér volt:)
  • LordVenom
    #1019
    Én jövő márciusra tervezek egy jenki projektet. Remélem nem jön közbe semmi.
  • LordVenom
    #1018
    Gyönyörű,de a 40-50 liter "picit" sok.
  • mflex #1017
    Volt 95-ben 2 évig egy egy ilyen Lincolnom..pontosan

    Lincoln Continental Town Car sedan 1976

    A főbb jellemzői voltak:
    7500-as V8 motor,dupla öblös karbi,6m hosszú,1,90 széles,városi fogyasztása kb 40-50l volt:),de nagyon szerettem..továbbá,motoros ülések,ablakok,automata klíma,hidraulika,motoros antenna,Cartier püss fotelek,rejtett lámpa(levegős megoldású) és este úgy nézett ki,mint a karácsonyfa (gyárilag).. nagyon jó volt vezetni,soha nem vezettem kényelmesebb autót azóta sem...

  • Freeeee
    #1016
    Ha érdekelnek mustangok,itt van egy csomo. Egy belga ember és rendszeresen hozza öket USA-ból. http://www.california-import.com
  • BiG G
    #1015
    a legszebb pedig ez :))

  • LordVenom
    #1014


    Azért a régi még mindig szebb...
  • 3Error #1013
    időben ! nekem már csak (bejáratott emberrel) júliusban van időpont... (legalábbis ide, pesten +X Ft-ért megoldathatnám :))
  • forzajuve
    #1012
    érdemes volna pl körbenézni szlovákiában veterános témában. tegnap már az estében is foglakoztak az ottani "autóadokkal". természetesen újautó példákat hoztak fel, de mivel náluk nincs regadó talán lehetne széjjel vagdosott, junkyardon összeszedett kacatokból összedobott ratrodokkal gumit füstölni az andrássy úton szlovák rendszámmal :D magunk után meg húzhatnánk láncon egy OT-kapjátokbeafaszomat rendszámot. bár hozzáértő számára kitűnhet, h lövésem sincs a témáról, csak túlteng bennem a tudatmódosító. na meg persze ezek a hozzáértők már rég megvalósították volna az én kis fantáziálásom tárgyát. ha működne a dolog valszeg megszaporodtak volna a szlovák rendszámú amcsi dögök nálunk is
  • LordVenom
    #1011
    Igen Z-s volt sokáig,aztán lejárt. Utána volt egy kölcsön P rendszám pár napig,majd megint volt egy P rendszám kölcsön pár napig. Az OT vizsga megvan,de a műszaki még nincs. Illetve holnapra már meglehet az is,hogy meglesz. Ha jól emlékszem ma vitte műszakira.
  • Nyiri
    #1010
    Mar megvan.
  • Rancor
    #1009
    Ha egrilaci geperol beszelsz, ugy tudom neki Z-s rendszama volt, es hamarosan meglesz az OT vizsgaja. (Talan mar meg is van)
  • LordVenom
    #1008
    Igen,lehet,hogy kimegyünk mi is,bár kicsi a valószínűsége. Sajna a Chevy-n lejárt a próba rendszám.
  • Vlala #1007
    Igen, ez az... SYMA, nem SEMA, összekevertem. :)
  • forzajuve
    #1006
    gondolom ez lehet
  • Vlala #1005
    Lesz Budapesten egy helyi Sema-show-féleség, a baj az, hogy semmi konkrétat nem tudok róla, csak a Discoveryn láttam a reklámját. Valaki valami infót esetleg?
  • Nyiri
    #1004
    En voltam
  • forzajuve
    #1003
    úgy láccik nem volt senki. én spec akkor sem mennék ha 3 hangáram roskadozna klasszik vényócasokkal.
  • LordVenom
    #1002
    Voltatok a találkozón? Szerintem nem volt rossz.
  • forzajuve
    #1001
    persze a képek nem itthoniak, ott az Ebay logo is mindegyik alján. én csak a színből meg a évjáratból ítélve írtam, h találkoztam vele. bár lehet, h a fekete Stingray is népautó már nálunk, ezekkel a barátságos vámszabályokkal
  • csabush
    #1000
    mivel 2006os képek készülhettek kinnt is, lehet azóta haza szállították.
  • BiG G
    #999
    a képek érdekesek, mert tuti nem itthon készültek, annál inkább USA-ra tippelnék

    mondom ezt az első képen látható két amcsi verdára a háttérben, és szintén a háttérben feltünő óriási garázs+kocsifelhajtó sziluettre, amit bizony még Szombathelyen sem lehet tapasztalni szerintem (ugyanis Szhelyi címmel hirdetik)
  • forzajuve
    #998
    aszzem összefutottam ma ezzel
    bár ez azt írja, h Szombathely, de én az M3as mentén, még Pesten a XIV. (vagy XVI? mitomén) kerben, egy amolyan autóbontóban vizuáltam meg. nagyon durva látvány egy project Stingray, egy fél Toyota Yaris meg sok napjainkbeli Chrysler társaságában. bár ez nem sokakat érdekelhet, de én azért koptatom egy kicsit a kalviaturát:)
  • LordVenom
    #997
    Lehet azért nem jár,mert fél,hogy a BigFoot rajta megy át...