1196
  • I.C.ram
    #555
    Hát már ugye megszünt több éve. MMO játék volt azaz havidíjas, és az amcsi keménymag játszott vele főleg, mármint azok, akik a való életben is vagy autószerelők, vagy valamilyen módon kötődnek az amcsi kocsikhoz. Jó játék volt nagyon. Online versenyek, mindmáig nem tudta felülmúlni egyik játék sem a tuningolási lehetőségekben. Több ezer alkatrészt lehetett venni az autóhoz, és em csak úgy, hogy mindent lehet keresztezni bármivel, hanem érteni is kellett azért hozzá. Nem votl elég mindenból a legdrágábba venni, mert sokszor egy kevesebb pénzből, de sokkal jobban összerakott járgány sokkal többet ért. versenyekkel lehetett pénzt szerezni, vagy fogadásokat lehetett kötni pénzben, vagy kocsiban, azaz el lehetett nyerni a másik autóját. Voltak a speckó dolgokra aukciók is, aho lritkaságokat árultak, vagy a játékosok is feltehették az eladni kivánt cuccaikat. Minden alkatrésznek volt egy élettartama, sőt még a kasztninak is, ez élénkítette a kereskedelmet. Lehetett bandákat alapítani, amivel másik bandák ellen lehet játszani bajnokságokban, és hatalmas nyereményeket nyerni. Kb két havonta kerültek új autók a játékba+új festések, alkatrészek stb. Egyik kedvenc MMO játékom volt, még mindig megvan eredetiben, de sajnos szart sem érek vele, mert az EA lelőtte a szervereket, és az egész projectet úgy ahogy van. Valószínűleg nem is lesz folytatás sajnos. Túl bonyolult volt a maijátékosoknak, vagy a mai FnF, NFSU generációnak, akiknek csak giccsből áll a tuning.
  • LittleL
    #554
    szép autó az biztos...

    majd még meglátom hogy lesz -e szabadidőm a munkától.
  • Chief
    #553
    Pénteken ágyúgolyó futam lesz, úgye sejted mi az... :DD
    Lehet hogy kéne indulnom :)
  • LordVenom
    #552
    Aki nem ismeri,itt is fent van az oldalon:
    Motor City Online
  • LordVenom
    #551
    Ismerem,de csak képekről,mert gyenge hozzá a gépem. Már amikor megjelent nagyon megtetszett,hogy dugig van jenki gépekkel. Jó a játszhatóság is?
  • I.C.ram
    #550
    Nem tudom ,hogy ismerítek a Motor City Online-t. Egyik kedvenc játékom volt, de sajna megszüntette ez EA a szervereket, mert nem hozott sok pénzt :( Pedig a beszteszt autós játék volt.
  • LordVenom
    #549
    Mi az ,hogy elvileg??? Beférek,értem?
  • Chief
    #548
    Hozzám elvileg beférsz...
  • LordVenom
    #547
    Már arra készülök!
  • LordVenom
    #546
    Ez egy Plymouth Roadrunner,jól mondja I.C.Ram. Méghozzá a 68-as évjáratból.
  • Chief
    #545
    Na mi a stájsz?
    Megyünk Rábaringre 25-én?
  • I.C.ram
    #544
    Én egy Plymouth Roadrunner-re tippelnék. Mindenesetre az biztos, hogy a Chrysler konszerné, de hogy azon belül melyik márka/típus, nem tudom pontosan, de szvsz Roadrunner.
  • LittleL
    #543
    ez milyen típus egyébként ?
  • LordVenom
    #542
    Eladó Magyarország Corvette büszkesége! 740 lóerő...

  • LordVenom
    #541
    Stílusos kép:

  • LordVenom
    #540
    Azok a csodálatos kerekek...

  • LittleL
    #539
    jólvan, megpróbálok szabadidőt csinálni, és akkor én is ott leszek.
  • Chief
    #538
    Köszi.
    Szept. 25.-én lesz, arra megyünk is...
  • Chief
    #537
    thx!
  • forzajuve
    #536
    hmmm... szerintem is eredetiben jobbak ezek a gépek. 1ébként egy hasonló évjáratú Riviera sokáig ácsorgott Pesten a Szőnyi úton egy kereskedésben.
  • 3Error #535
    Chief !
  • I.C.ram
    #534
    hát ja ,de ezekben már nem sok eredeti alkatrész van.
  • LittleL
    #533
    Boldog szülinapot Chief. !!

    Mikor is lesz a következő Rába -ringi gyorsulási verseny ?
  • 3Error #532
  • LordVenom
    #531
    hát,azt nem tudom... de 14 körül fogyaszt...
  • czky
    #530
  • forzajuve
    #529
    és hány literes a tankja? 250?
  • LordVenom
    #528
    Na,épp most jöttem haza egy gyorsulási versenyről amin Chief cimborával voltam,de nem volt jenki verda sajnos...azért így sem volt rossz!
  • 3Error #527
    vannak normális emberek, akik értekelik az autókat, meg vannak FASZOK... slussz...
  • FOXX supreme
    #526
    ezek az autók, az autógyártás gyöngyszemei....vigyázni kell rájuk...
  • LordVenom
    #525
    Szerintem is van benne igazság,bár én ezt akkor szoktam mondani,mikor a ma divatossá vált izomautókat szerepeltetésük után összetörik a filmekben,meg a klippekben. Na az felháborít....
    Igaz,szebb egy eredetiben megőrzött Riviera,de nekem tetszenek ezek az ugribugri masinák is. Azért így is amerikai,és legalább vigyáznak rá,megbecsülik...
  • LordVenom
    #524
    A V10 is jöhet,ez a topic neve is!
  • FOXX supreme
    #523
  • FOXX supreme
    #522
    http://www.fastcoolcars.com/images/1996_viper_gts/1996-Dodge-Viper-GTS-rearside_hre-sm.jpg
    ez a kedvencem....csak ez ugyebár v10....De amerikai!!!
  • FOXX supreme
    #521
    igazad van...
  • I.C.ram
    #520
    Sajnos :( Ezeket az autókat már nem gyártják, ugye, így vigyázni kéne rájuk eredeti állapotukban. Lowridert, lehet új kocsikból is kreálni.
  • FOXX supreme
    #519
    Tudom, itt csak az amerikai erő számít....de találtam egy 8 hengeres, 2db hks turboval felszerelt nissan skylinet...a video ha akarjátok itt nézhetitek meg :
    ftp://ftp.zpnet.hu/video/AutosVideok/ itt lévő listából a Sky_line_1stfire.mpg kell kiválasztani....sok egyéb videó is van itt....
  • LordVenom
    #518
    Valakinek így tetszik...
  • I.C.ram
    #517
    Szegény Buick Riviera-t így elbaszni ezzel a giccsparádéval... :(
  • FOXX supreme
    #516
    azt a kurva....