1196
  • FOXX supreme
    #595
    erről lenne szó:
  • FOXX supreme
    #594
    Lenne egy kérdésem ! A www.hotrod.com főaldalán van a hotrod-os banner, a hotrod felirat mellet van egy plymouth roadrunner...arról a kocsiról valami normális képet, képeket, nem tud valaki ? előre is köszi...
  • I.C.ram
    #593
    pontiac gto is eléggé az :(
  • LittleL
    #592
    azthiszem nem tudok holnap menni a Rábaringre, bocs

    az üzletben kell dolgoznom, így alakult sajna.
    majd egy másik alkalommal megpróbálok időt szakítani.
  • CSOCSO
    #591
    az uj mustang szerintem elegge ugyesen el lett talalva.. viszont az uj charger uberfosadek meg eloben is...
    jo egy kicsit tulzas de akkor is gagyi
  • FOXX supreme
    #590
    sikerült megnézni?...szerintem döbbenetes videó !
  • LordVenom
    #589
    oksa,köszi!
  • FOXX supreme
    #588
    Találtam egy videót a Top Fuel kocsik gyorsulásáról...a kocsi 4.47 másodperc alatt van 335 mp/h, átszámolva 540 km/h.
    http://www.nhra.com/2005/events/race01/video/index.html ezen az oldalon belül, Qualifying alatt, az elsőt kell kiválasztani Tony schumacher-t, oda is van írva az eredmény, quicktime kell hozzá !
  • LordVenom
    #587
    Jó gondolat volt,hogy berakod...
  • FOXX supreme
    #586
    én is ott láttam a Rides-nevű műsorban, azóta is kerestem a képét, most leltem rá..meg még egy roadrunnert is csináltak ott, azis nagyon szép, azt is keresem ezt találtam meg, gondoltam berakom.
  • Chief
    #585
    szpemmet, sokat! :)
  • LordVenom
    #584
    Igencsak szép példány. Ha jól tudom ezt mutatták be a Discovery-n pár hónappal ezelőtt. Még ide is beírtam,hogy megy a műsor. néztük is egy páran,és csorgattuk a nyálunk...
  • FOXX supreme
    #583
  • FOXX supreme
    #582
  • FOXX supreme
    #581
  • FOXX supreme
    #580
    nem tudom ti hogy vagytok vele de én ezért s kocsiért ölni tudnék...
  • FOXX supreme
    #579
    Tetszett a videó Lordvenom? ha igen akkor még vannak a www.theclasofthetitans.com ha jól tudom...
  • LordVenom
    #578
    Ilyen videókat tólhattok még,ezt nagyon élvezem...
  • LordVenom
    #577
    Köszi,most töltöm!
  • FOXX supreme
    #576
    Elrontottam ez az
  • FOXX supreme
    #575
    Ez az
  • FOXX supreme
    #574
    Itt van egy amerikai drag racing videó, jó kocsik, jó hangokkal.[URL=ftp.zpnet.hu/video/AutosVideok]itt van a videó/URL] itt van egy lista, ebből az elsőt kell kiválasztani...a !SPEED!-et.
  • 3Error #573
    33 új üzenet?
    régen jártam itt...
  • FOXX supreme
    #572
    mihez képest drága....az amerikai minőséghez, meg a stílushoz nem...
  • Nyiri
    #571
    Tudom. 5 millio amerikaban de ha itteni forgalmazonal veszed meg az afa befa, reg ado miatt felmegy 10-12 re :(
  • LordVenom
    #570
    Pedig a stílusához képest "olcsó"
  • Nyiri
    #569
    A 2005 olyan gyonyoru lett hogy megszakad a szivem ha meglatom. Ugyanis nagy a valoszinusege hogy soha nem lesz ilyen autom :(
  • Chief
    #568
    nincs meg neked a winkawaks-hoz a Golden Axe?
    Megvolt csak nem tudom hova a picsába tünt...
  • FOXX supreme
    #567
    Egyszerűen briliáns.....szerintem a jenki erő a jobb...meghát a v8 motor hangja.....felülmúlhatatlan
  • Chief
    #566
    Itt ez megy mindíg...
    Intel vs. AMD
    Ati vs. Nvidia
    Amcsi vs. Japó
    Hetero vs. Gay :DD
  • LordVenom
    #565
    Most olvastam el a Motor City Online hozzászólásait,és mekkora seggek írkáltak oda...nem baj,ha valakinek nem tetszik a játék,csak a hangnemmel vannak gondok...meg ez az örökös jenki-japó vita. Nem tudják elfogadni,hogy egyik ember ezt szereti,másik meg azt? Seggek...
  • LordVenom
    #564
    hááát..te tudod...
  • Chief
    #563
    Nagyon gondolkodom rajta hogy pénteken kéne nevezni :)
  • LordVenom
    #562
    Hát ez alég baj...azért én is kipróbálnám offline-ba is,persze tudom nem lehet összehasonlítani a feeling-et az online-val. De mégis...
  • LordVenom
    #561
    Hogyne! Sok "ágyúgolyó" futamon részt vettem már,persze nem előre megszervezetteken,mint ez,hanem Pest - Esztergom távon ha bekóstoltak,vagy én előztem,és bekóstolásnak vették...nem egyszer le is állítottak a rendőrök...
    De ebből már kinőttem. Már nem megyek gyorsan a közutakon...persze egy ilyen futam csábító lenne,ha valamelyik kocsim hibátlanul működne...
  • Chief
    #560
    Mert az EA egy fasztalicska, és mert nem volt nyereséges...
  • LordVenom
    #559
    Nahát,most mégjobban sajnálom,hogy annak idején nem tudtam játszani vele...
    Azt nem lehet tudni miért lőtte le a szervereket az EA?
  • geri15
    #558
    értem. Szerintem lenne értelme offline is nyomni, biztosan nem adná vissza az online hangulatát, de a legjobb "autós" játék lehetne
  • I.C.ram
    #557
    Nem, és nem is nagyon van értelme.
  • geri15
    #556
    és offline nem is lehet vele játszani? Én csak a Gamestar-ból ismerem, és nagyon fájt érte a szívem hogy nem játszhattam vele :||