1196
  • FOXX supreme
    #676
    hát...igen
  • LordVenom
    #675
    De mi az akkor amiért 950 papírt kér? A marha...ennyiért egy középállapotban lévő működő '78-as Camaro-ba is be lehet ülni.
  • Vlala #674
    na bumm... akartam valamit kérdezni, de visszaolvastam... tényleg sokat ér!
  • forzajuve
    #673
    vette.hu-n van a kocsiról némi infómorzsa. a legbeszédesebb a tulaj emilcíme: dragvette460@...
    hogy én hogy ráérzek az ilyesmire, tényleg széjjel hajthatta.
  • FOXX supreme
    #672
    azért vannak alatta gumik...
  • forzajuve
    #671
    ehh ha ez az autó beszélni tudna.
    link
    moci váltó nélkül, bukócsővel. hajthatták rendesen...
  • FOXX supreme
    #670
    750 lovas
  • FOXX supreme
    #669
    800 lovas
  • FOXX supreme
    #668
    Nem baj, így legalább olyan kezekbe van akik tisztelik, és tudják mire képes egy amerikai autó!
  • Nyiri
    #667
    Megnyugodtam. :)
    Kozezzetek meg de en a dragnak semmi de semmi ertelmet nem latom :)
  • LordVenom
    #666
    De még ha szériából is lenne,akkor is legalább megmarad,és megbecsülik,és nem kerül valami köcsög filmes kezébe,aki csak abban tud gondolkodni,hogy a végén összetöri.
    Mint a mostani Hazárd megye lordjai...mennyi Chargert is fogyasztottak? Asszem 28 darabot...mi a faszért nem lehetett csak egyet gatyára vágni?
  • forzajuve
    #665
    ez egy épített autó, semmi köze nincs a külsőleg rá hasonlító Camaróra. ezzel azt akarom kinyögni, h nem kellet ezért szétkúrni egy szériaautót. rakhattak volna rá corvettere emlékeztető kasztnit is vagy egy volszvágenpasszatét is vagy bármit.
  • geri15
    #664
    dúúúúrva :ÐÐÐ
  • Nyiri
    #663
    Egy ilyen szep autot igy elbaszni. Rohadtul nem latom ertelmet miert jo ez hogy csak negyed merfoldekre hasznalhatod az autot.
  • FOXX supreme
    #662
    negyed mérföld: 6.52 alatt 215mp/h...
  • FOXX supreme
    #661
    Camaro, nagy gumik, nagy motor....ez csak jó lehet!
  • FOXX supreme
    #660
  • FOXX supreme
    #659
    Hogy lehet a világörökség részét így elhanyagolni???
  • geri15
    #658
  • forzajuve
    #657
    uffff! hülye lengyelek!

  • geri15
    #656
    go trabi go
  • Chief
    #655
    van neked is :D
  • LordVenom
    #654
    Igen,ezzel sajnos sokan vagyunk így...de nem rossz az az Opel,tudod,én szeretem az Opelokat...
  • Chief
    #653
    Ha tehetném, nem Opel Astra tulajdonos lennék, hanem mondjuk egy Hemi Cuda'-é, de sajna míg ennyit keresek esélye sincs...
    Sőt talán mondhatom azt hogy a jövőre nézve sincs esélye! :D
  • geri15
    #652
  • LordVenom
    #651
    Ahogy a találkozókon Gyuri mondja a hangosba:
    "Kérem szépen egy német gyártású ősellenség rossz helyen parkol,kérjük a gazdáját,hogy kurva gyorsan húzzon el vele,mert 10 perc múlva megy a Big Foot rendet rakni!"
  • Chief
    #650
  • geri15
    #649
    :DDD
  • Chief
    #648
    Na-na...
    Kárpótlásul linkelek magamnak egy képet! :D
  • LordVenom
    #647
    Nem tudom ki hogy van vele,de nekem is pont ez a kiadású Camaro a vesszőparipám. Szerintem az egyik legcsúnyább évjárat,ha nem a legcsúnyább.
    De ettől függetlenül a második linken szereplő autón még el is gondolkodtam,hogy ha lenne elfekvőben autóra pénzem,simán megvenném. Külsőre szerintem szép,meggyőződnék a motorjáról,futóműről,és beleülnék.
    Gondolj bele,egy ilyen állapotú 72-es Camaro legalább 2,5-3 millio. Ez azokhoz képest ronda,de elérhetőbb.
    Persze én sem ezekre indulok be igazán,hanem egy 70-es 'cuda-tól,vagy egy Challenger-től,de szerintem itthoni árakhoz képest nem vészes,és nem annyira ronda.
    Divatnégykerekűnek semmiképpen nem nevezném,mert az a Suzuki Swift vagy az Opel Astra (bocs Chief ) Viszont ha pontosítunk,hogy az idehaza elterjedt amcsi autók közt divat,akkor talán-talán. Bár szerintem inkább az ára miatt van ebből és a testvér Firebird-ből több,mint az igazi izomautókból...sajnos...
  • forzajuve
    #646
    Igen igen. Félreérthető voltam. nem a camarokkal van bajom, csak az itthoni állapotokkal. Belegondoltam mi lenne ha ilyenekre indulnék be, és mondjuk akarnék egyet, akkor milyen lenne a kínálat...

    az a második szerintem írtózat gány, de hát kinek a pap kinek a... mindenesetre én biztos nem güriznék érte éveket vagy vennék fel kölcsönt, h legyen egy ilyenem. (Sőt! Az árának harmadát is sajnálnám rá.)
  • geri15
    #645
    mi a bajod a camarokkal?

    mellesleg legfeljebb arról mesélhetnének mennyire szépen karban vannak tartva, főleg az amit másodiknak linkeltél
  • forzajuve
    #644
    Az ilyen meg az ilyen autócskák láttán mindig elkezdem áldani magamat, h nem az ilyesfajta divatnégykerekűekért vagyok oda. Ezek egyész egyszerűen szörnyűek, riasztóak! Ha ezek az autók beszélni tudnának...
  • FOXX supreme
    #643
    köszi...csak összedobtam valamit, hogy ne az a sima felirat legyen már...
  • LordVenom
    #642
    Milyen jó lett a logod!
  • FOXX supreme
    #641
    De rég voltam már, nagyon leált a topic...
  • 3Error #640
    van köztük egy kis póni is :D
  • Zetorg
    #639
    sok nagy autó kétkeréken :)
  • LordVenom
    #638
    Köszi mégegyszer fiúk!
  • LittleL
    #637
    jó kis parti lehetett.