1196
  • Chief
    #201
    LordVenomnak behalt a gépe, azért nincs itt.
    Gondolom miután megjavítatta ismét vissza fog járni a fórumra!
  • DJ Skyline
    #202

  • DJ Skyline
    #203
    nem pesti...CSOCSO USA-ban él,ha jól tudom...ott is valahol Floridában vagy hol...nem akarok hülyeséget mondani,majd ő megmondja pontosan!:D
  • geri15
    #204
    Te most szivatsz??? CSOCSO Floridában él???
  • geri15
    #205
    Ok, köszi :)
  • DJ Skyline
    #206
    nem viccelek...de azért mondom,hogy majd ő megmondja...én régebben így tudtam...
  • geri15
    #207
    Háth baszki jól nyomja Így már érthető hogy láthatott Saleen mustangot
  • 3Error #208
  • LordVenom
    #209
    Na hello!
    Látom Chief elmondta miért voltam távol,de megoldódott a gond...
    Jah,ilyen új Mustang volt most kiállítva Pesten is a Sportautó kiállításon,ha jól tudom.
    Challenger-t tudsz venni kint svájcban,vagy a hollandoknál,esetleg a németeknél is,vedd fel a kapcsolatot magyarország eddigi egyetlen Challenger-gazdájával,akinek tavaly óta van egy ilyen gyönyörű paripája.
    Egyébként nekem a 'cuda és a Challenger narancs-ban vagy rikítózöldben a legszebb. Anno ezek voltak a musclecar jellegzetes színei,mert a vad autóknak vad szín járt...
  • geri15
    #210
    Jól beszélsz Venom mester :)
    Örülök hogy visszatértél köreinkbe
  • LordVenom
    #211
    Egy tervrajz az új 'cuda conceptcar-ról:

  • CSOCSO
    #212
    igy van... regebbi saleen mustangot mar lattam 2-3 szor is.. de az ujabbikbol meg csak most eloszor.. pedig irto sok mustang maszkal az utakon...
  • geri15
    #213
    Bazze mákos És amcsiból nem lassú a SG? (tom hülye kérdés, de ez jutott eszembe rögtön , ja és azér nem írsz ékezetes betűket? ? Ilyeneket: ŐŐŐŐŐ, ŰŰŰŰŰŰ )
  • CSOCSO
    #214
    nem is tudtam hogy a Saleen ceg Focusokat is tuningol:







    teljes neve:

    Saleen N2O Focus

    igen.. n2o:) alapbol nitroval adjak a kocsit:)))

    nitroval majdnem 2 mp-nyit megy jobban 1/4 merfolden es gyorsulasban is.. amugy a nitros 1/4 ideje 14 mp/96 mph

    0-100 ra pedig olyan 5.8 mp

    150 bhp @ 5750 rpm (225 bhp nitroval)
  • CSOCSO
    #215
    azert nem irok ugy mert a billemen nincsenek olyan betuk.. arra meg lusta voltam hogy kikuldessek magammal egy magyar bill-t..
  • geri15
    #216
    Ehh, értem
    Egyébként nem rossz a Focus, de ha valaki meghallja a Saleen nevet, akkor rögtön a Corvettekre, meg a többi amcsi gépcsodára gondol
  • CSOCSO
    #217
    a saleen nemsok amcsi gepcsodat tuningol.. leginkabb mustangokat csinalnak mar reges reg ota mustangokat tuningolnak... nomeg ott van a nagyon utos S7.. ami uberul megy
  • geri15
    #218
    Háth igen az S7 az odabasz :)
    Meg ez is Szép patái vannak a paripának

  • CSOCSO
    #219
    ooo.. az elobb lattam egy GTO-t.. mondjukkivulrol nem egy nagy vaszisztadsz..
    elolrol olyan mint az egyik grand am vagy grand prix?? vagy mittom en.. hatulrol meg nemtom
  • geri15
    #220
    Nem egy nagy was ist das? háth azér én kurvára örülnék egy ilyennek :D Ja meg a másik hogy te minden nap milliós autócsodákat látsz, és nem kell mást tenned mint kinézned a villád ablakán
  • LordVenom
    #221
    Gondolom az első generációs GTO-ra gondoltál,annak hasonló az eleje,mint a Gran Prix-nek. Hát,szerintem elég nagy was ist das,de lehet ez abból is fakad,hogy a GTO indította el az izomautó mániát,és itthon egy darabról tudok,ami a 60-as évekből származik...
  • CSOCSO
    #222
    GTO


    Grand prix

  • 3Error #223
    szép ez azért :))

    csocso, tudod a bill.el kapcsolatban : alkoholos filc, azt kész ;D
  • CSOCSO
    #224
    lol:) jo ez igy nekem:)
  • geri15
    #225
    Ja hogy erre gondolsz? Háth kérlek ez egy szemét :) A régihez kb annyi köze van hogy ezt is Pontiac GTO-nak hívják
  • CSOCSO
    #226
    hat... azert nem lehet egy rossz dog... lehet faszabban megy mint a regi gto-k
  • 3Error #227
    Khmmm...

    lehet, hogy dobnék egy hátraszaltót, ha ilyennel rohangálnék a Mondeom mellett...
    Azért ebben is ott dübörög az a 8 henger 16 szeleppel... (csak már nem igazi muscle)
  • geri15
    #228
    Na háth épp erről van szó bakker!!! Nem mondom hogy nem megy, de akkor is, nem az a feeling, amit régi muscle carok ad(hat)tak (mivel nem volt szerencsém egyiket se vezetni, csak sejteni tudom, de megvan rá az alapom ;)).

    Nem nehéz bármelyik új kocsiba betenni egy V8-ast, de ez akkor sem ugyanaz, és sokan mások is ezt mondják.
  • bertino
    #229
    Hazárd megye lordjai rulzz
  • geri15
    #230
    Háth nem pont, mivel az egy Pontiac GTO, és a Hazárd megye lordjaiban egy Dodge Charger volt LIke that:
  • AlbertoHUN
    #231
    Csocso, miota vagytok kint? Lattom meg friss a dolog.... , De azert nincs harag...
  • CSOCSO
    #232
    friss a dolog nincs harag??? mirol van szo?
    amugy kicsit tobb mint 1 ev
  • AlbertoHUN
    #233
    Csak lattam tobb hozza szolasnal, hogy "jellzed", hogy itt vagy amerikaban, ami nem gond, mert mi is hasonloan viselkedtunk. Es egyebkent merre vagytok?
  • CSOCSO
    #234
    hm...
    nemigazan emlexem hogy sokan vagiznek azzal hogy itt vagyok.. te vagy az elso aki felhozza ezt a dolgot.. pedig mar masfel eve itt vagyok es 4 eve forumozom.. tehat masfel ev utan csak te szoltal eddig.. bar nemtom mire ertetted ez a "jellzem" dolgot.. orulnek ha leirnad mikor erezted ugy hogy en vagiznek vele...
    en inkabb arra emlexem hogy ha valaki elszolta magat hogy en hol vagyok akkor arra valaki kiakadt en meg elpirultam ( magamban)

    amugy Florida
  • LordVenom
    #235


  • geri15
    #236
    Ehh gyönyörű a Vette
  • 3Error #237
    van egy "hasonló", Chevy itt Kecskeméten is, de csak parkoló helyzetben találkoztam vele. Az fehér.

    [VH]pöri (nem zavar remélem), nincs teljesen igazad, mivel nem ültél régi muscle-ban... én pl. nagyapám Regaljában is majd be rosáltam, annyira feelinges volt maga az amerikai atmoszféra. (pedig csak egy 3.8as V6-os)
    (jah, meg persze nem muscle:))
    Ill., azért egy új GTO meg durvább, mint egy Buick... tehát én úgy fogalmaznék, hogy az új kor muszklis gépe... (akár az új Corvette, Mustang GT etc..)

    A mai korban inkább a biturbós (V) motorok a muscle-ök, mint a kompresszoros benzinfalók.

    De azért egyet értek abban, hogy nem igazi brutál. ;)
  • geri15
    #238
    Ha lehet maradjunk a Gery, vagy csirke megszólításoknál :)
    Egyébként lehet igazad van, én csak kívülről szemlélem ezt az egészet, és brutálabbnak néz ki egy 70-es GTO, mint a 2004-es :P
  • 3Error #239
    ok, Gery.

    Amit írsz relatív. ;)
  • LordVenom
    #240
    Azért a régi és az új amerikai autók közt SOK a külömbség. Már nem státuszszimbólum az autó,vagy legalábbis nem úgy rajongják körül őket,mint régen. Sajnos már Amerika is inkább a kis fogyasztást,praktikus belsőt stb...nézi. Már nincs az,hogy kis kasztni óriás motorokkal,és hörgő hanggal. Ez is elmúlt,ezért vannak ott is olyan találkozók ahol tisztelegnek a régi paripáknak.
    Szerintem ezért nincs az új amcsi autóknak feeling-je. Persze vannak kivételek (pl.:Viper) amik még mindig az Usa büszkeségei.
    Nem mondom,hogy nem kellene egy ilyen új GTO,mert akkor hazudnék. Annyira kellene,mint egy BMW M3-as,vagy egy Honda Integra,de nem jobban.
    Viszont a régi GTO-val nem érnek fel ezek a német,japán stb...autók. Mert AZ a feeling...Nekem...
    Másnak más...