27277





105e4pi.png\"








  • monyox
    #27037
    Ja, mondjuk nem hinnem, hogy Calaio ki fogja szoritani a kezdöböl Cavanit. Nagy valoszinüseggel padozni fog, dehat ha neki ez kell.

    Volt a Catania-nal egy bizonyos Mascara. Lehetett volna ö a Catania Miccolija, ehelyett elment a Napoliba padozni. Most meg hol is van... Tenyleg, hol is van?

    Ahha. Al-Nasra, Egyesült Arab Emiratusok. No comment.
  • Hunor88
    #27036
    De nekik nem mindegy, hogy 1,1 milliót vagy 1 milliót keresnek? Meg amúgy is, 33 évesen... Meg Calaio is 30 évesen...
  • monyox
    #27035
    Ha annak idejen nincs a szarakodas Tzorvasszal, most nem lenne kapuskerdes, meg nem lenne ez a majomkodas...

    A vicc az, hogy Calaio is elkezdett magyarazkodni, hogy miert nem a Palermot valasztotta. Hat, amit kapott a szurkoloktol, csak ugy röpködtek a merdak meg a vaffanculok...:D
  • Hunor88
    #27034
    Hát itt pedig szerintem nagyon jó helye volt, a legtöbben Pellissier után őt szerették. Így el is csodálkoztam, hogy miért szidják őt... De hát ha 33 évesen még összeakar kaparni egy kis pénzt, hát tegye, ha neki az fontosabb, mint a Chievo.
    Ha nem kell Palermonak, akkor a Sampdoria vinné...
  • monyox
    #27033
    Hat az ilyen szappanoperak hattereben az esetek 99%ban a love all. Csak nem ertem, hogy ha marad, utaljak a szurkolok, ha jön a Palermoba, hat ott sem lesz közönsegkedvenc. A francnak lenne kedve melozni egy olyan munkahelyen, ahol mindenki rühel...:D

    Nem tudom, mi van a Baros-vonallal is, mert Lo Monaco nem utazott el Isztambulba.
  • Hunor88
    #27032
    Nem is értem miről beszélsz, tegnapi cikkekből a Tutto Mercatón a 19-ből csak 8 szólt Sorrentinoról :D
    De már engem is nagyon idegesít, lassan én is úgy vagyok vele, mint a legtöbb Chievo szurkoló, hogy ha ennyire pénz kell neki, akkor menjen. Ha nem hozzátok megy, akkor megy a Fiorentinába... De ide már nem kell. Corini azt mondta, hogy Puggioni tökéletes nekünk, egy cserekapus kell még, az meg jó lesz a 60 éves Chimenti is.
  • monyox
    #27031
    Es mennyit tettel ra?
  • monyox
    #27030
    En mar ott tartok, hogy ha meglatok egy hirt, aminek a cimeben feltünik Sorrentino neve, mert lepek is tovabb.. Vagy a csavo ilyen rohadt penzehes, vagy az ügynöke, vagy a Chievo..:)
  • gabber_saviola
    #27029
    duplán izgalmas lesz a mai meccs

  • Hunor88
    #27028
    De azért ez a selejt összesen ér annyit, mint Ujkani, Benussi meg az egész védősorotok :D
  • gabber_saviola
    #27027
    fu, a Brienza, Ujkani meg egy ifi játékost az Ti kértétek :D .... mi csak pénzt meg Kurtic 50%-át akartunk adni ezért a selejt nyugger kapusért. :D
  • Hunor88
    #27026
    Na de jó, ugyanazt küldtem el :D
    mégegyszer
  • gabber_saviola
    #27025
    itt sincs az "hogy Sorrentino - Brienza, Ujkani meg egy ifi játékos". :D
  • Hunor88
    #27024
    Az egy másik cikk volt, de az csak egy felvetés volt. Ebben 3,5 millió + Brienza vagy az ifis.
    Ja most nézem, hogy te nem arra kérdeztél. Az itt van.
  • gabber_saviola
    #27023
    de itt nincsen az "hogy Sorrentino - Brienza, Ujkani meg egy ifi játékos". :D
  • Hunor88
    #27022
    Itt
  • gabber_saviola
    #27021
    link? mert ilyen ajanlatot nem tettunk.
  • Hunor88
    #27020
    Hétfőn jelentik be Sorrentino távozását. 3,5 millió euró + Brienza vagy Sanseverino játékjoga közül választhatunk.
    Ezt Sorrentino rontotta el, bár nagyon szeretem őt. A szurkolók többsége már átkozza... Így végül is nem járunk rosszul.
    Ja írok Sartorinak, hogy ez a Sanseverino jó kis játékosnak tűnik :)
  • Hunor88
    #27019
    Elvileg visszautasítottunk egy olyan ajánlatot, hogy Sorrentino - Brienza, Ujkani meg egy ifi játékos :D
  • gabber_saviola
    #27018
    Gyakorlatilag mindenben megegyezett Pietróbá az isztambuliakkal és Milan Barossal, már csak az aláírás van hátra.
  • gabber_saviola
    #27017
    Most esik a két szék közül pad alá a Chievo és Sorrentinó. :D
    Piertóbá megunta ezt a sárgás huzavonát és kérdezősködött a világoskékeknél Carizzoról.

  • The Sopranos
    #27016
    Azért jön hozzánk mert a Milan Barossz lenne...whehehehe
  • gabber_saviola
    #27015
    Pietróbá elindult Isztambulba Barosért!

  • riccardogardoni
    #27014
    Riccardo Gardoni megint csodát tett

    PALERMO - A(z) Palermo szurkolói elégedettek a menedzser munkájával. Riccardo Gardoni eddig remek eredményeket ért el Palermo városában.

    A szurkolók vegyes érzésekkel fogadták Riccardo Gardoni érkezésének hírét. A többség egy komolyabb szakember szerződtetésében bízott. A tulajdonosok azonban a tapasztalatlansága ellenére is (kicsit több mérkőzés) bíznak Riccardo Gardoni képességeiben.

    Palermo lakói elégedettek Riccardo Gardoni munkájával. A(z) Palermo menedzsere valóban kiváló munkát végzett. Palermo városának csapata már 11 mérkőzés óta veretlen. A csapat a ligában a(z) 3 helyet foglalja el.

    focimanager.com
  • Hunor88
    #27013
    Még egy-két igazolás nektek (ilyen Dossena félék) és pár forduló múlva kint vagytok a sz*rból. Na persze ha addig marad Gasperini.
  • monyox
    #27012
    la storia nostra - 3. resz
  • monyox
    #27011
    Na, kiderült az is, hogy Aronica a maffia beepitett embere.. Szuper. Akkor remelem, le is van zsirozva a bentmaradas..
  • monyox
    #27010
    En azt mondom, hogy szarbol nem lehet varat epiteni. Es ha nem sikerül összehozni a 4 pontot, es kirugjak Gasperinit, akkor miert lesz jobb? Uj edzö, ujra a nullarol, ugyanazokkal a jatekosokkal... Tart karokkal fog varni minket akkor a B..
  • gabber_saviola
    #27009
    Na Gaspbá 2 meccses ultimátumot kapott. A Lazio és Cagliari elleni meccsen legalább 4 pontot kell szereznie a csapatnak és akkor marad Gaspbá helyén.
  • gabber_saviola
    #27008
  • riccardogardoni
    #27007
    Ha kifizetünk 5 milkát Sorrentioért és Balzarettit 4,5 ért engedtük el, akkor felkötöm magam!
  • riccardogardoni
    #27006
    OFF:

    Irány a Google!!!
    Giovanni Trapattoni és Lloyd Bridges (RIP)

    Szerintetek hasonlóság? :D
  • gabber_saviola
    #27005
    Ja jó nagy zseni a csóka meg minden, Ő a világ legjobb kapusa, de ide tényleg nem kell!
  • Hunor88
    #27004
    Hidd el én sem akarnám, de ha menni akar menjen. Egyébként meg jobb mint Ujkani vagy 4x, jól járnátok vele 2 évig...
  • gabber_saviola
    #27003
    nem, nem jöhet .... ide ne jöjjön. Ha kell még én fizetek neki egy doboz sört, csak kerülje el Palermót.
  • Hunor88
    #27002
    Vivano cseréje is lehet ebből még. Ha 5 millió + Viviano akkor azt mondom mehet! :)
    De Kurtic is szóba jött.
  • gabber_saviola
    #27001
    Szerencsére a sárgák már 5 misit akarnak Sorrentinoért, remélem ezzel le is zártuk még annak is a reményét, hogy véletlenül idekerül. NEM KELL IDE.
  • gabber_saviola
    #27000
    Ne fogják elbocsájtani Gaspot, de ha mégis, akkor Pasquale Marino és Edy Reja készen áll.
  • monyox
    #26999
    Összefoglalo - Napoli-Palermo
  • monyox
    #26998
    Eleg necces az ilyen jatekosok jatszatasa, mint Rios, aki mar marhara nem is akar a Palermoban jatszani. Donati meg...