821
  • M@TriX
    #20
    mivan?
  • DJ RX7
    #19
    öööööööö
  • M@TriX
    #18
    ennyi erővel az össze konzolos gémnek is lehet nyitni topikot, amúgy meg ha kiadnák akkor valszeg nagyobb bukta lesz mint az első rész mert addigra igencsak ütős gémek lesznek kinnt...

    szóval sztem ezt ők is tudják, ezért lesz only jelenlegi generációs konzolok.
  • Vlala #17
    most még ez az álláspont, ezt már sokszor hallottam.
  • M@TriX
    #16
    nem akarok nagyon beleszólni, de mint írtam csak konzolra fog megjelenni!!!! :)
  • Vlala #15
    a "játékosok nyelve" topicban már volt szó a hangemberekről, akik fogalmatlanul mindennek hangot adnak (megelőzöm Mke-o: én is ilyen voltam / vagyok néha)
    Akkor mondjuk azt, hogy minden FPS Wolfenstein-klón, minden autós játék NFS-klón, minden szerepjáték Diablo-klón, a csapatos lövöldözősök pedig csakis és kizárólag CS-klónok lehetnek.

    Definíció: az egy stílust képviselő játékokat klónnak nevezzük.

    Ha már ebben a stílusban kellene királyt válastzani, az a Mafia lenne. Stzori, hangulat, fizika, kidolgozás, játékélmény: nekem ez jött be. Útálm azu összehasonlítgatásokat, de még a Vice City sem ért a nyomába.

    A TC első epizódjáról ordított a konzol, ráadásul bugoktól sem volt mentes, de egy-két új opció azért volt benne, ebben a stílusban először fejlett harcrendszer, bonus-malus pontok, What if? befejezések, stb...
  • Sephi
    #14
    A GTA mar csak azert sem lehet ellenfele mart a stilust nem lehet , hogyismondjam , evolualni es ha valaki meg is probalja arra azzonal KLONT orditanak.
  • bertino
    #13
    Annak ? Ez ? kizárt
  • M@TriX
    #12
    tudtommal ez nem jön ki PCre, csak GC, PS2, Xbox és ebből is látszik, hogy nem terveznek vmi nagy előrelépést az előző részhez képest... em nextgenre fejlesztik, amúgy ősszel jelenik meg.

    Ez a topik meg törölhető, vagy átpakolandó.
  • Killgore
    #11
    ez így van.
  • rezsofiz
    #10
    hja, elég nevetséges má ez a sok klón
  • NEOreg3
    #9
    hagyják már "szegény" GTA-t, úgysem fogják tudni letaszítani a trónról:C
  • Killgore
    #8
    sztem is nagyon gyengére sikerült...
  • Sephi
    #7
    Ehhh bazz...

  • báttyó02
    #6
    :DDdd
  • fitutufi
    #5
    mikor jelenik?
  • tigeroo
    #4
    max a driv3r ellenfele
  • CUCLI
    #3
    nemtom. szvsz elég gyenge. :S
  • DJ RX7
    #2
    vajon itt a San Andreas elenfele?
  • DJ RX7
    #1
    ez nem vicc video