21
rock téritő
  • Mihail
    #21
    Imádkozzunk a rock istenéhez ma és mindenkor. A zene igaz és tiszta megtestesítőjéhez. Rock foreva'! A rock az igazi. Aki él az rockot hallgato. Oh yeah. Fogjatok gitárt, énekeljetek és mutassátok meg. A rock legyen veletek mindörökkön örökké! Ámen
  • stimpy
    #20
    Sziasztok !!

    Van 1 eladó 4napos jegyem a Nova*rocK fesztiválra.
    A fesztivál Nickelsdorfban lesz.
    Fellépők: SYSTEM OF A DOWN, PRODIGY, SOULFLY, NIGHTWISH...
    A fesztivál honlapja: www.novarock.at
    A jegyet 25.068 ftért vettem, s kereken 25.000Ft-ért eladom !!
    Amúgy napijegy is kapható még, de embertelenül drága (13000), és ez szerintem nem éri meg... akkor inkább már duplaanyiért négyszerannyi napot legyetek kinn.
    Írjatok, hívjatok, drágáim! :-)
    Elérhetőségeim:: [email protected] vagy 06-30-334-6861

    Réka
  • zsilike
    #19
    HI! ha mégis,akkor egyből irrjon ha megvan vknk a film!!!!
  • zsilike
    #18
    kéne egy download lap,filmekre!!!!!dvd center nem az igazi,underground kéne
  • zsilike
    #17
    rendben,tehát várom h valaki ir:megvan a film!!köszi
  • hykao #16
    Hát elég szar minőségben volt meg, meg annyira ma már nem mozgatnak meg azok a dolgok, amik ezelőtt 15-20 évvel... :)
    (azért a dalszövegek-dallamok még itt vannak a fejemben :D)
  • zsilike
    #15
    köszi!neten nézelödöm még,összes tékát kizártam bp-en.azért bosszant,mert megvolt.nemsok mindenkit ismerek,aki...tölem másolták
  • blackgamer
    #14
    illetve, van pár videótéka, ahol szinte minden filmet ki lehet szedni (tapasztalatból írom)
  • blackgamer
    #13
    tipp: ha hosszu 'í'-vel írod a címet, akkor több találot dob ki a google

    tipp2: érdemes hasonló fanatikusokat keresni (és találni) hátha nekik már megvan a cucc
  • zsilike
    #12
    Légyszi,mit jelent amit irtál+HELP
  • zsilike
    #11
    Mai napig a legjobb magyar szövegiró!!!+mindenképpen meg kell szereznem a filmet!!!ha megvan vknek tömöritve küldje át a [email protected] ra+++ha a zene nagyon jo minöség,akkor azt is légyszi mp3ba mondjuk v tömö9ren
  • zsilike
    #10
    ez mit jelent???
  • Koppernikusz
    #9
    Fórum >> Zene fórum >>
  • uv
    #8
    csak a zenét
  • zsilike
    #7
    filmet archiváltad??
  • zsilike
    #6
    ok h a zene megvan!!!de a Rock téritö c xantus film kellene,biztos megvan vk-nek v valahol!!!help/v a filmet archiváltad??
  • uv
    #5
    én bezzeg learchíváltam CD-re!
    ( a többi 120 kazettámmal együtt)
  • OPM
    #4
    "nem bizok benne" :DD
  • zsilike
    #3
    A zene megvan cd-n!!!a film nagyon kéne honnan t tölteni????dc+????/nem bizok benne/irjatokvm oldalt,magyar filmek!!letöltés
  • hykao #2
    Nekem csak a zenéje volt meg, az is kazettán...de mára már az enyészeté lett...
  • zsilike
    #1
    HI!Honnan tudnám letölteni v megszerezni a 80 as évek végén készült filmet.megvolt,lenyulták és potolhatatlannak tünik.odeonban sincs meg..HELP ha valakinek megvan VHS v bármi IRJON mindenképpen,fontos [email protected]