74
Melyik az a film(ek), amit tobbszor megneztel moziban? Melyiket nezted meg legtobbszor?
  • mark oh
    #74
    a 300-at kétszer néztem meg moziban.pedig megvolt elötte már gépen.de hát az nem ugyan az szerintem.amugy régen a fuggetlenség napját is kétszer néztem meg.most nem jut több eszembe
  • della
    #73
    Én a Moulin Rouge-t, Pearl Harbort, Karib-tenger 1-et láttam 5x, de sajnos nem moziban:(:(

    Amúgy eddig még nem voltam olyan filmen moziban amit többször meg tudtam volna nézni, mert nálunk csak egy hétig vetítenek egy filmet, és utána vége, aztán vmikor meg csak utolsó nap nézem meg, meg van olyan film amit elég egyszer végignéznem.:D
  • Kongy
    #72
    Igazából nekem elég minden film egyszer,de a Sin City-t 2-szer kellett megnéznem és csak utána értettem meg
  • Hattori Hanzo
    #71
    GyU 2, GyU 3, Trója

    De perpillanat szívesen megnézném mégegyszer a Bábelt, vagy az Egy botrány részleteit, csak hát jönnek az új filmek.
  • pauly
    #70
    Én 1 filmet néztem meg 2x,Terminator 2-t :)
  • spainpower
    #69
    Pókember 2-t 2x 2 nap alatt xD
  • shaba23 #68
    szerintem én még sosem néztem meg 1 filmet többször moziban, pedig néha "bérletem" is van/volt
  • artschi
    #67
    ingyen adták nálunk a múlt héten az Üvegtigrist, csütörtöktől-szerdáig, de csak 2x tudtam elmenni megnézni :))
  • Prof William
    #66
    ÉLn eddig a GYu1-es és a Karib tengert... néztemmeg töbször moziban. Ezek nagyon bejöttek. a Gyu-t asszem 5-ször. Magam sem tudom mi ütött belém. Azóta se néztem töbször moziban ugyanazt, de akkor nagyon jó volt....
  • Mike at home
    #65
    huha
  • zaki
    #64
    nekem volt egy haverom, aki a csárli angyalai 1-et 8X nézte meg moziban ez nem vicc
  • Loál János #63
    Episode III eddig 2x, Magyarul. Lehet, hogy egy feliratos még bejátszik majd.
  • mrzed001
    #62
    SQJ-ről tudjuk, hogy megszállott :)
    Én csak a Birodalom visszavág, Jedi Visszatér, T2-t néztem meg 3x moziban
    Volt egy mozi vidéken, ahol nem restelték előszedni a régi jó filmeket, és újra levetíteni. 5-10 év elteltével ezek a filmek semmit sem veszítettek erejükből.
    Gépen+videón a Dune a csúcstartó 60-al
  • Sir Quno Jedi
    #61
    Akkor Grün, ezen nem veszünk össze !
  • Loál János #60
    Nemvagyok klón.
  • Sir Quno Jedi
    #59
    Te is miller vagy, mert aki így tud LOÁL kampányolni az vagy Bush, vagy Kohn !
  • Loál János #58
  • Sir Quno Jedi
    #57
    Kabbe ! Igenis csóró vagyok, papírt is tudok szerezni az államtitkár úrtól, ha kell ! Az meggyőzne ?!
  • Loál János #56
    Nekem mosmá nemagyarázkoggy!

    :O)))))))))))))))2
  • Sir Quno Jedi
    #55
    Ez sztem nem függ össze, lehet cinémá emberi áron, ügyeskedve, kompromisszumokkal (bár azokat nem szeretem)
  • Loál János #54
  • Loál János #53
    "otthon ott á cinémá belenekije" -> #48
  • ward
    #52
    visual effects
  • Sir Quno Jedi
    #51
    Őőőő, attól nekem nem a szemem állt volna keresztbe, hanem kirohadt volna az agyam !4 :DDD

    Amúgy mondtam mék filmet láttam legtöbbször, ez az 5x is az volt !
  • Sir Quno Jedi
    #50
    nemis... Az már régen volt és nem kellett millernek lenni hozzá (csak kapcsolatok kérdése az egész)...

    Mnapság havonta ha járok moziba, vagy assem. Minek, otthon ott á cinémá belenekije ?! :DDD
  • Loál János #49
    Na, és mit dolgoztál rajtuk/velük?
  • Loál János #48
    Ez a droidfiju egy unatkozó miller.

    [MOST MÁR BIZTON ÁLLÍTJA]

    :D
  • ward
    #47
    csak amiken dolgoztam :)) (ah, mennyire jellemtelen, tudom)
    szal

    Kingdom of Heaven:3x
    AvP:2x
    Harry Potter3: 2x

    Hidember: 0x :)))
  • Flórika
    #46
    Ecsém! :DDD

    Pedig én azt hittem, nálam elvetemültebb figura nincs! :DDD (/me pl. hintázni meg vidámparkozni jár. :D Ez önmagában még nem is lenne fura... de ha figyelembe vesszük az életkoromat :DDD)

    De ezek szerint van!!! :DD

    És amúgy melyik volt az a film, amit egymás után 5x néztél meg? :D
    És... miért??? Ennyire tetszett? :D

    LOTR 1-et, meg a legtöbb - jó - filmet azért nézem meg többször, mert nem akarom, hogy véget érjen a hatás. :)) Olyan ez, mint valamilyen drog. Ja, és persze minél közelebbről nézem, hogy még jobban el tudjak veszni a filmben. :D

    Mondjuk ez "Sztárom a Páromnál" (Notting Hill) veszélyes volt, néhai Metró mozi, első (!!!) sor, hááát... azt hiszem egy életre túladagoltam magam Julia Roberts 100 fogú mosolyából :DDDDD
    Végére keresztbe álltak a szemeim! :D
  • Sir Quno Jedi
    #45
    Ja, mindég volt jó jegy, jókor, jó helyre, jó "áron" ! :DDD Ámde ez az öt előadásos szimpla magánakció volt !
  • Loál János #44
    Rohatt csókos! :O))))2
  • Sir Quno Jedi
    #43
    A jegyeladó kiscsaj (új volt talán) odahívta a többieket és együtt "csodáltak" meg, mikor kértem jegyet az 5 egymást követő előadásra ugyanarra a helyre ! Megkérdezte félve, hogy nekem lesz-e, mikor mondtam neki, hogy természetesen, akkor már kész volt ! :DDD Azt hitték tán, hogy kandi kamera, de mikor a jegyszedők előre köszöntek már, akkor elhitték, hogy ez komoly (amúgy is sokat jártam akkoriban oda és ismertek, mint a rosszpénzt, sőt volt belső emberem is ott, a főnök jobbkeze). :DDD
  • Sir Quno Jedi
    #42
    Volt, hogy egymást követő öt előadásra vettem jegyet ugyanarra a helyre és filmre a HMpex DP-ban és csak kijöttem vettem kólát, kaját, aztán vissza a helyemre, ez ment reggetől estig ! :D
  • Loál János #41
    Vallási vetítés?
  • Mhosah Myth
    #40
    Volt:
    Szerda: Star Wars III. a miskolci multiplex moziba (az éjfélire)
    Szombat: Star Wars III. a pesti westend moziba
    Vasárnap: Star Wars III. az egri moziba

    Lesz:
    Csütörtök: Star Wars III. az egri moziba
    Szombat: Star Wars III. az egri moziba

    És még 1szer sztem ezenkívűl elmegyek de az 5 az biztos...
  • cSuwwi
    #39
    Gyűrűk ura 1. részét 2x (hétfő/kedd ugyanabban az időben). Ennyi :) (nem sokat mozizok)

    Az itthoniból a legtöbbször a Harcosok Klubját láttam, nemtudom, legalább 30x :o
  • cSuwwi
    #38
    az már igazi fan :D
  • Iori
    #37
    múltkor a VH1on volt egy Star Warsról szóló dokumentumfilm, volt egy csávó aki 37(!)x látta a New Hopeot CSAK a moziban!
  • Tatyla
    #36
    ilyen árak mellett egyszer is meggondolom melyiket...
  • Nadi
    #35
    Diszkópatkányokat TV-ben, gépen és videón összesen kb. 12-15-ször láttam