2428
Komoly, esztétikus, \'nyálcsurgatós\' hangszerek képei

A kép mérete nemlehet nagyobb 800x600-nál !!!
  • Slayerboy
    #2308
    Ezt nem is láttam még... nem gyenge.
  • Slayerboy
    #2307
    Ez viszont mingyárt más.. itt tényleg kell, meg a mérete is kisebb a bal szélsőnek...
  • Slayerboy
    #2306
    ZOMG
    Na ez akkora szánalom mint egy állat... Ennyi erővel három kukát is odarakhatott volna..
  • mumpic
    #2305
    sőt, innen nézve mintha lábgép sem lenne ott...
    ciki...
  • mumpic
    #2304
    nincs neki olyan sok :P :)
  • Dying Soul
    #2303
    hát de kettő a menő
  • Verseghy
    #2302
    azért vn szüksége gondolom annyi lábdobra, mert annyi alsó tam van, hogy nem érné el és fordulni kell neki és akkor átrakja a lábát!
  • Mr_no_NaMe
    #2301
    Akinek 4 lába van az szerintem sok hasznát veszi...erre nem is gondótatok? -.-
  • praksi
    #2300
    max akkor van értelme, ha a két lábdob mérete eltérő

    ami a képen van, az már inkább felvágás, a "szokásos" tamokon kívül semmi extra nincs ebben a szettben
  • Beast Machine
    #2299
    sztem kettő sem feltétlenül kell, ha van duplázód
  • Dying Soul
    #2298
    Szvsz ennyi lábdob már felesleges, kettő bőven elég.
  • Slayerboy
    #2297
    Ugyanmár..csak a négy lábgép miatt nagy, egyébként elég "kopár".. :)
  • Verseghy
    #2296
    Szerény dobszerkó:)
  • Démoniké
    #2295
    ok! Köszönöm!:)
  • hunbasser
    #2294
    hát pl,h nagyon hamis,rosszul van bundozva,vagy ferde a nyaka meg ilyenek
  • Démoniké
    #2293
    Ok,Köszi!
    Mit lehet érteni kb. a "komolyabb hiba" alatt?
  • hunbasser
    #2292
    15-ért megtanulni jó rajta,de sztem nézdd meg előbb,h nem ferde-e a nyaka,meg vidd be egy hangszerboltba,h lát-e/érez-e rajta vmi komolyabb hibát
  • Démoniké
    #2291
    Úgyértem,hogy még véletlenül se szeretnék együttest alapítani,vagy (akár kicsi) közönség elött játszani,meg ilyenek. Csak meg akarok tanulni gitározni,meg néha,ha olyanom van,elővenni.
  • McGrady
    #2290
    semmi komoly? akkor mért veszed meg? :)
  • Démoniké
    #2289
    használt Samick 15-ér nagyon gagyi? semmi komoly cél nem lenne vele....
  • hunbasser
    #2288

    van pár albumom tőle
  • praksi
    #2287



    tegnap voltam a koncertjén a Kongresszusi Központban. Valami fantasztikusan játszik az öreg, ráadásul piszok jó humora is van
  • Match
    #2286
    Ha jó gitárt akarsz akkor mindenképpen használtat nézzél.
    Ibanezek közül az rg-5xx szériától már jók, az alatt én nem vennék.
    Próbáltam rg 270-et, 370-et, 570-et...az első kettőről nem nyilatkozok inkább, viszont az 570-es egész kellemes meglepetés volt (persze az ára is ha jól emléxem 200 ezer környékére volt tehető).
  • sz4bolcs
    #2285
    egyre jobban tetszik a basszusgitár.. Na miore ezt másnaposan leírtam...
  • hunbasser
    #2284
    tudsz már gitározni,vagy most fogsz tanulni?
  • McGrady
    #2283
    én jómultkor nagyon fasza ibanezt láttam helyi hangszerboltba 110 körülért. sztem 90-100tól azért már nem olyan megbízhatatlanok mint az 50 körüliek.
  • Bammy
    #2282
    Hát kössz. Egyébként, Ibanez a kedvenc márkám szal mindig is oylan gitárt szerettem volna, de apám baráűtja kicsit megingatott, hogy olcsón ne vegyek azt:s igazából 120-am jelenleg nincs...karácson körül lenne rá max 100-am. pewrsze ha később veszek akkor több lesz vmennyivel, szal lehet h várok...a legjobb lenne egy keveset használt jó álklapotban lévő fasza ibanezt találni oylan 100-ér...de hol nézzek körül használgitáro ügyben? nincs vmi olyan bolt? mer itt ami van ott néha előfordul 1-1 használt..
  • praksi
    #2281
    használtak körül nézz szét
  • McGrady
    #2280
    hát, van benne egy kis igazság :) de mondjuk 120ért már egész pofás ibanezt lehet kapni, ami minőségi is, nem olyan mint az 50-60 körüli ibanezek. :)
  • Bammy
    #2279
    lenne egy kérdésem. Most van egy 50000 ft-s gitárom, de már szeretném lecserélni, mert nem szuperál vmi jól. Na a gitárvételre lenne oylan 80-120000 ft-m. Milyet ajánlatok? apám barátja azt mondta h szerinte vegyek mondjuk 100 körül egy kevésbé neveset, mert ha mondjkl 120-érveszek egy neves gitár, akkor csak a nevét fizetem meg
  • Christiansen
    #2278
    Mintha én jártam volna
  • Match
    #2277
    ezért nem járok én zenesuliba :)
  • bens
    #2276
    így van, látom nem lógtál szolfézsról
  • Christiansen
    #2275
    Zeneiskolában a# ill. b,
    ha a H-t "lebézed"(tabharcosok:) repülsz
  • mumpic
    #2274
    http://midi.blog.hu/2006/08/17/a_zenei_hangok

    "A leszállított hangokat pedig éppen fordítva, a rájuk következő billentyűről nevezzük el: Desz (Db), Esz (Eb), Gesz (Gb), Asz (Ab), és a már említett B, amely, ha konzekvensek akarnánk lenni, Hasz (Hb) lenne, ezt azonban nem használjuk. Az angolszászok ezt a hangot "Bb"-vel jelölik, mivel a B-t elhasználták a H jelölésére."
  • mumpic
    #2273
    Nem értem...
    Akkor B-nek ejted, Bb-nek írod, vagyis A#=Bb (írva). De akkor mi van egy egész hang távolságra az A-tól? mert akkor ezekszerint az is B :).

    Ron Ragm: Azért lehetett mert a kottaprogi angol, és az angol rendszert használja.

  • Match
    #2272
    semmi infót nem találok :)
    Ez amolyan "mi volt előbb, a tyúk vagy a tojás" kérdés :D
  • Ron Ragm
    #2271
    Miután konzultáltam egy kottaprogrammal, azt mondta hogy az A-tól egy egész hangközzel feljebb, és a C-től egy fél hangközzel lejebb van a B.
  • hunbasser
    #2270
    nem,a B az hesz helyett van :) csak hát olyan nincs,h hesz
  • Verseghy
    #2269
    Én úgy tanultam ami B-nek ejtek azt Bb-nek irom. De hát szerintem 10 tanár 5 féleképpen tanitja:)