2428
Komoly, esztétikus, \'nyálcsurgatós\' hangszerek képei

A kép mérete nemlehet nagyobb 800x600-nál !!!
  • hunbasser
    #1347
    én is a cool edit pro-t akartam javasolni,csak nem jutott eszembe a neve=)ezzel a programal csodaszépen ki lehet szűrni a torzulásokat,sercegéseket.
    ya és ha már nem akar letölteni más zenét senki sem a szerverről,akkor sztem lehet törölni,bár én még most szedem a pat metheny-t,meg még a jethro-t is leszedem,de ha már nem kell senkinek sem a többi,akkor lehet törölni,mivel az 500 mb sem végtelen.a cd listát azt fent lehet hagyni,praksi,nekem meg kéne metallica-1999 one 2 in....,2003 17 years...,acoustic radio concert,ya és bocs h rövidítgetek,de lusta voltma kiírni=)
  • Mojlepque
    #1346
    én még nem próbáltam de amint tehetem meg is teszem... ...csoda szép SZERINTEM
  • bens
    #1345
    fém testű gitár. valaki próbált már ilyet v hasonlót?

  • Mojlepque
    #1344
    Á, nem léceltem le, csak mostanában szerencsére sikerült megtárgyalni a mi próba helyünket, és lassan sikerül össze állítani a stúdiót is, és emiatt nem tudok nagyon net közelben lenni.
    De egyébként minden nap legalább 3-4-szer megnézem a topicot, csak sajna nem mindig jut idő arra hogy megosszam veletek a véleményem...

    Yah és köszi a segítséget
  • bens
    #1343
    én sokáig cooleditet használtam erre a célra.
  • hunbasser
    #1342
    nero wave editor azt csá;)amúgy meg hát torzítás...nem programfüggő,de van egy jó kis progi,amivel ilyeneket ki lehet szedni,csak nem tudom a nevét hirtelen,de meg fogom mondani,ya és többiek,neki is küldjétek már el,amit nektek is elküldtem,mert állandó tag!!!(csak mostanában nem voltál,é azt hittem h leléceltél)
  • Mojlepque
    #1341
    Nem tudtok valami olyan progit amivel könnyen föllehet venni hangokat hogy ne torzítson nagyon, amit pc-re föl lehet tenni?
    Csak mert lassan mi is neki állunk újra próbálni, és nincs túl sok tippünk, amivel fölvehetnénk az meg nem a legjobb minőség
  • Verseghy
    #1340
    Én csomoszor benézek és nem találok senkkit fent.
  • Ron Ragm
    #1339
    Miért, mi van ott?
  • hunbasser
    #1338
    NINCS MEGTILTVA A CHATRE JÖVETEL SEM!!!=)(bocs a caps lockért)
  • McGrady
    #1337
    jah, van másik is azt egyszer vki már belinkelte ide durva de jól néz ki :DDDDD
  • hunbasser
    #1336
    lehet jönni a chatre is!
  • bens
    #1335
    annyit tudok h a fa dobozban van 1 készülék, aminek a tetején van 1 szallag, meg bemenetek, ill kimenetek. elég régi tákolmány, egy fellépés után mutogatta egyszer 1 gitáros srác 1 másiknak.
  • tep
    #1334
    effekt
  • bens
    #1333
    igen, szallag is van benne.
  • praksi
    #1332
    várj, ez nem vmi szalagos-effekt? vmi olyasmi a működése, hogy felveszi a hangot, és késleltetve lejátsza
  • McGrady
    #1331
    nekem lenne ennyi pedálom...egy sincs nemhogy ennyi :D
  • McGrady
    #1330
    itt az ész!
    bizony, ez egy effekt...eléggé meglepődtem, aztse tom hogy lehet használni :DD
  • hunbasser
    #1329
  • bens
    #1328
    ez egy effekt. potnosan nem tudom hogy műxik, de láttam már. reverb asszem, meg ilyesmi.
  • praksi
    #1327
    basszus... Doug Wimbish (Living Color, Mos Def) pedálsora...


  • hunbasser
    #1326
    pff...könnyebbet is kérdezhettél volna=) tőlem szabad a gazda
  • praksi
    #1325
    fadoboz?
  • hunbasser
    #1324
    akkor azé tölti olyan lassan...=)
  • blackmetal
    #1323
    szájharmónika? :)
  • Verseghy
    #1322
    1970 In Rockot töltöm, ne töröljétek!
  • McGrady
    #1321
    fogas kérdés jön:
    Szerintetek ez mi?
    [IMG]http://www.vintage-guitars.se/1960_Ecco-Fonic.jpg [/IMG]
  • tep
    #1320
    felraktam egy képet és a Me And My Bass Guitar-t
  • praksi
    #1319
    okés, pár perc
  • McGrady
    #1318
    praks!
    feltudod tenni a deep purple in rockot és a jethro tull 69-es lemezt? köszike!
  • McGrady
    #1317
    gyerekek, felteszek 1 P.Box számot(Átok és ígéret a címe), ajánlom itt a gitárosoknak, én még ilyen szólót nem hallottam! eccerűen király :D
    a szám nemnagycucc de az a szóló huhh nem semmi :)
    hallgassátok meg, sztem tecceni fog köszi :)
    ha vkinek p.mobil, p.box kell csak szóljon van 1 rakat, tudok tenni
  • McGrady
    #1316
    a dobosnál, egyelőre p.mobilt játszunk, később purple-t is meg hasonlókat :)
  • tep
    #1315
    Jamiroquai - DYNAMITE
    Pat Metheny - The Way Up
  • praksi
    #1314
    nabazz....


    regisztrációnál ki kéne tölteni egy intelligencia-tesztet, ez az este agyrém....
  • torzsa007 #1313
    miért mindenki oda küld nem értem ?
    a google.com ide küldött!!!
  • Christiansen
    #1312
    csá

    mi a f@szt keresel ebben a topikban?
  • praksi
    #1311
    www.google.com
  • torzsa007 #1310
    csá

    mi az a BSA, MPAA, RIAA??
  • praksi
    #1309
    ínnye, ezt skubizzátok, a hangszerem Nagytestvére:

  • praksi
    #1308
    na, felnyomtam Excell táblában, egy csomó olyan van, amit abszolút nem hallgatok (pl Alvin és a mókusok), de megvan, hátha vkinek kell alapon.