2428
Komoly, esztétikus, \'nyálcsurgatós\' hangszerek képei

A kép mérete nemlehet nagyobb 800x600-nál !!!
  • tep
    #1547
    széép
  • tep
    #1546
  • hunbasser
    #1545
    bocsánat!nem tudom,h miért küldte el kétszer...és nálam a kép sem jelenik meg...
    http://symbollica.atw.hu/east_jazzbass.jpg <<<--ha másnak sem jelenne meg... =$
  • hunbasser
    #1544
    már majdnem mindenki megmutatta hangszerét ebben a topicban,hát úgy gondoltam,én sem szeretnék kimaradni.íme az east jazzbassem
  • hunbasser
    #1543
    már majdnem mindenki megmutatta hangszerét ebben a topicban,hát úgy gondoltam,én sem szeretnék kimaradni.íme az east jazzbassem
  • bens
    #1542
    sorry
  • bens
    #1541
    szalagavatón ilyenen játszott a basszeros csóka.
  • bens
    #1540
    szalagavatón ilyenen játszott a basszeros csóka.
  • Mojlepque
    #1539
    a középső jónak tűnik
  • Haamtahk
    #1538


  • Mojlepque
    #1537
    De lila szín az újpesté...
  • helmut
    #1536
    skacok, hogy kell feltölteni ide képet? a képfeltöltés.hu-ról nem lehet. le van tiltva. pedig lenne mit mutatnom nektek.
  • praksi
    #1535
    a lila szín az nem az Újpesté?

    amúgy a boltban csak lila színű vezeték volt, ezért van ilyen szilvalekvár színű kábelem :-)
  • hunbasser
    #1534
    ha lenne sok-sok pénzem,egy ilyet biztosan bevennék a gyűjteményembe:
    Ibanez K5
  • hunbasser
    #1533
    fradista vagy?=DDD
  • praksi
    #1532
    jah!

    bár az én lila borzalmam se kutya :-)
  • menyus77
    #1531
    SZüreke barát!
  • Christiansen
    #1530
    ja, nem jutott eszembe a szó
  • praksi
    #1529
    a kábeleket kihagytad! :P
  • Christiansen
    #1528
    Dob,gitár,basszusgitár,szintetizátor,mikrofon.
    Felvevésre pedig felvevőt fogunk majd használni:D
  • Mojlepque
    #1527
    Jól van, sztem ha msn-ezés közben te is legaább 20 emberrel beszélnék, akkor neked sem épp ez jutna eszedbe...:) Na mindegy... ...a lényeg hogy eszközökkel azt akartam kifejezni hogy miket alkalmaztok és kész
  • praksi
    #1526
    nehéz szó, na, ne piszkáljuk :-PPPPP
  • bens
    #1525
    :-DDDD Te aztán nagy zenész lehetsz...
  • Mojlepque
    #1524
    Jó, hát én is hangszert akartam írni, csak nem jutott ez a szó az eszembe:D
  • praksi
    #1523
    "ti milyen eszközöket alkalmaztok a zenélésre": hááát, a hiba sztem bennem van, de nem értem a kérdést; én hangszernek nevezem őket :-)

    a zenét még nem sikerült felvenni, majd vhonnan beszerzek egy digitális diktafont, aztán a keverőből kiküldöm rá a jelet.
  • Mojlepque
    #1522
    Végre kezdődnek komolyabban a mi próbáink is. Holnap gyakoroljuk a gitár, és a szintit, és majd hozzá nyomjuk a percussiont, meg a dobot, meg persze a konga eszközöket...
  • Mojlepque
    #1521
    Na újra itt vagyok.Na mi a pálya?
    Praksi: ti milyen eszközöket alkalmaztok a zenélésre, meg a zene fölvételére?
  • Choty
    #1520
    na azért ezt kipróbálnám:
    MUSIC MAN HD-130 fej
  • McGrady
    #1519
    Boldog szülinapot, JackDaniels! :)
  • praksi
    #1518
    AC stúdió, felújítás van ezerrel, kaptam egy fini csoportkábelt, h csináljam meg 1-8 -ig mamára, 9-12 -ig meg papára....
  • menyus77
    #1517
    óha, hol égetted meg a kezed?
  • praksi
    #1516
    ehh, az enyémre kicsit várni kell, ma felújítás votl a stúdióban, és összeégettem a kezem a Weller pákával... :-(
  • McGrady
    #1515
    majd csinálunk újat ezen sajna nem volt csak dob+gitár mert a bassernek beszart az erősítője a másik gitárosnak meg a húrja szakadt el de vnap csinálunk újat azt majd felnyomom :D
  • Mr_no_NaMe
    #1514
    Váá pls tedd fel énis kíváncsi vagyok:)
  • bens
    #1513
    tedd fel!!

    majd én is gyártok valamit, csak elég kevés időm van.
  • McGrady
    #1512
    nekem van :D
    a zenekarral 1 rocknroll (saját) számot játszunk
    egész jó aza gond hogy párszor elkúrom :D
  • hunbasser
    #1511
    csináljál videót!!!még sosem hallottalak játszani,menyustól is már kértem vmi felvételt,de azt mondta h nincs
  • praksi
    #1510
    nem azt írtanm, h nem így kell játszani, egyszerűen leírtam, h nekem miért nem tetszik (a megfogalmazás miatt bocs, kicsit fel volt húzva az agyam a koleszos szomszédtól..)
    így nem tudok játszani, sztem soha nem is fogok tudni, nekem inkább a lassabb, de dallamosabb slap jön be. ha van DC-d, tudom ajánlani Stu Hamm basszusszólóját, az (nekem) némileg dallamosabb.



    ha meg nagy igény van videóra, majd összehozok valami förtelmet
  • Choty
    #1509
    Ha már veszett jó...
    Az ME-50 Boss effekt állítólag tényleg olyan mintha kisvasutat bezártuk volna egy dobozba...
    Tényleg? Megéri? Mert én a mostani Korg AX300G-t (pedig tényleg nagyon jó kis cucc) nem használom ki, ezért kisvasutat szeretnék...
    Esetleg valaki csere? Egyenlőre csak érdeklődöm...
  • Choty
    #1508
    sajnos nem...
    próbáltam beszélni a fejével, de egyenlőre nem...