2428
Komoly, esztétikus, \'nyálcsurgatós\' hangszerek képei

A kép mérete nemlehet nagyobb 800x600-nál !!!
  • helmut
    #1707
    a mostani Fenderem pedig ő:-)de ő nem eladó! pedig már igen jó árat kaptam volna érte. egyébként '78 novemberében, vagy decemberében látott napvilágot.

  • helmut
    #1706
    újra:
  • helmut
    #1705
    okés. akkor próbálom. szóval ilyen az enyém is. ez akép a fender.com-ról van, de teljesen ugyanez az enyém is (kivéve a potik, mert azok a hagyományosak).

    +van hozzá egy SKB keménytok is. így együtt eladó 155e-t.
    ha valakit érdekel akkor írhat az e-mail címemre is: [email protected]
    A zenekarom linkje
  • menyus77
    #1704
    néhány képfeltöltő oldal:

    http://iaro.srv.hu/
    http://sgtagok.srv.hu/
    http://kepup.extra.hu/?main
  • helmut
    #1703
    az eladó gitárom egy Fender Jazz Bass 5 húros (mexikói), Midnight wine színben. van hozzá egy SKB keménytok is. így együtt adom 155 ezerért. kép van róla, de ide nem tudom feltenni, mert a képfeltöltés.hu le van tiltva. ha megadod a mail címed elküldöm neked a fotót.
  • bens
    #1702
    mennyi?
    kép van róla?
  • helmut
    #1701
    azért mert nem amerikai még valóban nem hamisítvány, csak máshol lett gyártva. az viszont igaz, hogy amcsik jobbak. egyszerűen jobb minőségű cuccból vannak. bár én azt mondom, hogy ha nincs elég pénzed akkor inkább vegyél egy mexikóit, mint egy új amerikait, mert jobban megéri. de, ha teheted, akkor érdemes még valahogy kölcsönkérni egy keveset és venni egy régebbi amerikait. nekem volt mexikói Jazz Bass-em (eladó) és most van egy '78-as Jazz Bass-em. addig nagyon szerettem a mexikóit amíg ezt kézbe nem vettem. fú baszd meg!-mondtam rögtön:-) aki gitározik annak szerencséje is van, mert pl.: '78-as Telecaster-t már kaphatsz 280-300e. körül. a basszus ennél sajnos sokkal drágább.
  • Match
    #1700
    az átlag akasztókon 5 hely van...
    szeretném kijelenteni hogy nem akarok kötekedni :D

    Verseghy: szép példány, amúgy rá van írva hogy made in korea? Mert én még koreai fendert nem hallottam, bár lehet...de az árát sztem simán megérte, nagyonis (így képről látni hogy nem egy egyszerű darab).
    Amelyik meg rávágta hogy hamisítvány annak ajándékozz egy tiesto cd-t :D
  • Verseghy
    #1699
    Ezt nekem is irhattad volna, mert nemtaláltam a gitárom fender.com-on és megtaláltam a segitségeddel:)

    Eitt:)
  • Christiansen
    #1698
    Utálom azt, aki elítél egy hangszert, pusztán azért mert az nem amerikai.
    Sok mexikóit simán lever ez a koreai strat,
    nem hamisítvány, ajánlom neki a fender.com-ot és azon belül a special edition szériát.
  • Verseghy
    #1697


    Amugy egy sráv rávágta a gitáromra hogy hamisitvány.. Nemtom adjak-e a szavára.. Kóreai Fender?
  • Verseghy
    #1696
    Nekem csak 2:/
  • Christiansen
    #1695
    Milyen rugó?
    A húrlábnál van 6db annyi kell

    Nem, az Eldorádó kegyetlen drága hely.
  • Verseghy
    #1694
    Christiansen: Hány rugó van a tiedbe? Vagy mennyit javasolsz?
  • Verseghy
    #1693
    Choty nehezen, de ha véletlen Gibson SG-d van talán:D
    Christiansen, Eldorádoba nézted?
    Amugy nagyon ólcsó volt kár lett volna otthagyni! 140e!!
  • Choty
    #1692
    Ja. És miért mindenki Strat-ot vesz?
    A Tele miért nem jó ennyire???
  • Choty
    #1691
    ooooohh. hogy szakadjon rád egy mázsa zs*r. :-P
    Imádom a seymour pick-upokat. plusz a natúr színű gitárokat...
    nem cserélünk?
  • McGrady
    #1690
    na elmehetek a ***ba a johnsonommal :DD
  • Christiansen
    #1689
    Nagyon jó kis gityó ez is, a mostani helyett majdnem ilyet vettem!
    A SD APS-1 -ek miatt különleges hangja van!
  • Dying Soul
    #1688
    [Hosszúnyakfan]
    Rövid a nyaka :/
  • Verseghy
    #1687
    Ha már itt tartunk:)
    Új Gitárom:


  • Christiansen
    #1686
    Funk,blues és fusion(jazz-rock)
  • bens
    #1685
    miket szoktál játszani?
  • Christiansen
    #1684
    185 helyett 159e
  • bens
    #1683
    mennyivót?
  • Beast Machine
    #1682
    csecse. Stratocaster?
  • Christiansen
    #1681
    Az új gitárom
  • McGrady
    #1680
    természetesen nem :)
    ha engem kérdezel, én inkább egy olyan gitárt ajánlanék kezdésnek, ami több stílusra is jó, lehetséges hogy változni fog a stílusod...bár ez csak az én véleményem
  • Beast Machine
    #1679
    Nézd már az általam felsorolt bandákat, szted ezeknek csak zuzzantós számaik vannak? Ein Lied(R+), Roulette(SOAD), Nothing else mathers, hm?
  • McGrady
    #1678
    ha már veszel gitárt, ne csak zúzásra használd :)
  • hunbasser
    #1677
    fúúúj,pont a die,die my darling???pont az egyik legrosszabb számuk(szerintem)miért nem a call of ktulu?
  • praksi
    #1676
    biztos egy Gibsonon akarsz elkezdeni gitározni tanulni?...
  • Beast Machine
    #1675
    R+,Metálica,SOAD, meg az AC/DC. Ráadásul ez nekem első gityóm lenne, ezen akarok megtanulni. ejj, be szépen szóla ezen a Die, die, my darling
  • Match
    #1674
    nem, mert van akkora nagy dög a teste hogy ha ráteszed a jobb lábadra, akkor a bal betámasztja, és a nyak szépen (tartás nélkül) néz az ég felé.
  • mumpic
    #1673
    Hát ezt ki fogom próbálni egy boltban :D
    de akkor a nyakát is tartani kell nem? Meg nem csúszkál a lábadon? ehh, ki kell próbálni :D
  • Match
    #1672
    marha egyszerű ülve gyakorolni vele, egy les paul-on pl sokkal kényelmetlenebb.
    Ezt csa fogod, a lábad közé teszed úgy hogy a V két szára között legyen a jobb lábad, és máris stabilan áll, és kényelmesen lehet vele játszani.
  • hunbasser
    #1671
    tipikusan egy metálhoz való gitár,bár nem a gibson gyártja az ilyenekben a legjobbakat.asszem a b.c rich amelyik a legjobb a v-gitárokban.amúgy nem annyira drágák,mert pl dimavery-t kapsz 40-ért.(ez mumpic-nak szólt)
    de ehhez külön kell tok,és drágább sokkal hozzá a tok,mint egy sima e.gitárhoz.
    fogadjunk h metál fan vagy!
  • mumpic
    #1670
    *ülve... ez kimaradt. Bár állítólag lehet vele ülve is, de el nem tudom képzelni hogyan.
  • mumpic
    #1669
    Nekem személy szerint nem tetszik, meg nem is tudom hogy lehet vele kényelmesen gyakorolni. Meg még drága is :)
  • Beast Machine
    #1668
    Nem tudom, mennyire ismeritek a Gibson Flying V - vagy más néven V Factor - gitárjait. Veszett jó gityó. már spórolok réája. Amúgy nálam a fecskefarkú gitárok az ászok, nagyon bejönnek:)