35047
  • Fenrir
    #600
    Haha uaz már megint nagyon ott van :)

    Nekem úgyis csak az a fontos, hogy legyen a játékban mesterlövészpuska és hangtompítós fegyver meg egy rakás helikopter :D
  • Sanyix
    #599
    Csekk dö új képz :)
  • JohnnySmith
    #598
    Támogatom Cifu! Rám számíthatsz!
  • [NST]Cifu
    #597
    A kampány coop módban nagyon tuti, talán így kellene elsőre végignyomni. :)
  • JohnnySmith
    #596
    Nagyon szépen néz ki:)
    Csak jöjjön már valamelyik!!
  • pedro870
    #595
    azért vannak itt jó dolgok: hivatalos, folyamatos cti, kampány coop módban, 3d editor game2-ben
  • pedro870
    #594
    részben game2
  • pedro870
    #593


  • repvez
    #592
    Uj képek:Amra képek
    A bácsi és a T-80-asok teccenek!
  • pedro870
    #591
    új cikk, nem túl sok új tartalommal a wargamer-en
  • Esrohnoil
    #590
    Az északi rész egy hatalmas völgy ha jól látom. :)
  • JohnnySmith
    #589
    Asszem ez az ARMA sziget!

  • pedro870
    #588
    Ettől még tényleg ne számítsatok crysis szintű grafikára, szerintem kb így fog kinézni, de az animokról külön mondták, hogy az lesz az utsó fejlesztés. Szerintem a középső rész, ahol a helikopterek szállnak le, kifejezetten jól néz ki egyébként.
  • pedro870
    #587
    Placebo
    Über Verwalter
    Posted: Mar. 31 2006,10:59
    --------------------------------------------------------------------------------
    As the video in question wasn't made by us, or released by us and contains very old footage and content, I think it's not important for it to have a separate thread beyond where it's being discussed.

    When there is an official BIS trailer/video released by all means create a separate thread for it
  • [NST]Cifu
    #586
    Nemtudom feltünt-e, de a videó alatti zenék egy-az-egyben az OFP-ből vannak. Remélem azért új zenéket is kapunk, és legalább olyan jók lesznek, mint az OFP-ben voltak...
  • JohnnySmith
    #585
    Legyen úgy!
  • Fenrir
    #584
    Azt írták az ofp.hu-n, hogy a videó a 8-9 hónappal ezelőtti motorral készült, reménykedjünk hogy mostmár ennél sokkal jobb...
  • tpM
    #583
    vajon elindul majd 1800mhz-s AMD-n vagy a prociból is új kell ? :D
  • [NST]Cifu
    #582
    Amiatt nekem is keserű egy kicsit a szám széle, hogy a játék inkább egy küldetéslemeznek menne el jelenleg, mint külön játéknak, dehát ez van, vígasztaljon a tudat, hogy már készül a Game2 :)
  • Seaweed
    #581
    En mar azzal is megelegszem ha van latotav...de ezt mar anyiszor hajtogattam...hogy mar en is unom..de igaz
  • JohnnySmith
    #580
    Így video alapján nem győzött meg a játék.... mint egy pimpelt OFP. Csak a táj és a modellek szebbek valamivel, de semmi egyéb. Plusz szétlőnek egy hidat...de házat pl nem látok szétrobbani köveire....Mozgás ugyanolyan idétlen, tank amikor a katonák közé lő szintén ugyanolyan, fizika sincs(bár ezt nem is vártam)
    Szóval hamár a modeleket meg a tájat szebbé varázsolták akkor remélem legalább a netkoddal töltötték a többi időt mert ez így sajna elég soványka....abszolút nem ezt vártam
  • [NST]Cifu
    #579
    1.: Nem, a lényeg pont az volt, hogy legalább Dx9 (SM2.0) videókártyával rendelkeztek a fejlesztői gépek. A hiv. fórumban anno volt ez téma, és ott olyan infók voltak, hogy az SM3.0 is támogatva lesz.

    2.: Az "amúgy is minek az SM3.0" azt hiszem már ki volt tárgyalva... :)
  • Sanyix
    #578
    Hát mivel sm2.0-ás videokártyákat használtak fejlesztők(valamelyik cikkben vót) az arma-nál, így nemhiszem, hogy sm3.0-ra fejlesztették :) de amúgyis minek az sm3.0...
  • Bucser
    #577
    nem fiogyeltem:) okés nézem:)
  • [NST]Cifu
    #576
    Nem figyeltél. Nem feltétlenül dönt mindig jól az AI. Ez is életszerű, sokkal inkább, mint az, amikor OFP-be azonnal "megláttak", ha beszáltál egy járműbe...
  • repvez
    #575
    Az ofp.hu-röl is simán lejön nekem is onnan van meg.
  • Bucser
    #574
    Valaki feltudná tolni a sendspace.com-ra? mert mind a 200 slot foglalt a letöltéshez.
  • Bucser
    #573
    Én az OFP animjaival is szívese eljátszogatok ha a többi úgy lesz ahogy ígérve vala:)
  • repvez
    #572
    Remélem azért az animácion azota javitottak.Mert még mindig 1 pont körül forognak az emberek és még mindig a rotoron és az ajton keresztül szállnak ki és be a jármüvekbe.Legalább az ajtaja nyilna ki a bmp-nek.
    De összeségében nagyon szép lett a táj és ahogy látom rombolhatok az objektumok.
    De messze van a junius. :))!
  • tpM
    #571
    Okos AI? nézzétek a videón 4.50-től! 2m-re lábonlövöd a katonát és elfut :/
  • Seaweed
    #570
    Nagyon jo az uj video! Mar most is latszik hogy melton fog az OFP melle allni nalam a minden idok legjobb tiz jateka koze ahol az OFP mar most is elokelo helyen all...
  • Icebird
    #569
    már elérhető ofp.hu-ról is a videó
  • pedro870
    #568
    és egy kis videó, sajnos most még csak megaupload-ról (és orosz kommenttel) :)

    megaupload arma vid link
  • joebacsi
    #567
    sarkoknál sokszor hasznos az árnyék (illetve neked is kell figyelni rá) még bf2ben is, pedig az még elég árkád játék...
  • Esrohnoil
    #566
    Hiába az érzék ha nem tudod pontosan hol bújik meg az ellenfél.
    Pl. sarok mögött lapul és csak az árnyéka látszódik ki...
  • JohnnySmith
    #565
    És az a vicc hogy erre emléxem :))))
    Ez akkor volt, amikor a küldi úgy kezdődött, hogy a kissrác nekivezette a CH-47-est a domboldalnak ("én tudok helit vezetni")
    2-3 ember köztük én is valahogy megérezték, vagy csak picit elbizonytalanodtunk:)))
  • [NST]Cifu
    #564
    Hát egy CS:S-ben, DoD:S-ben esetleg még megyek valamire ezzel a hatodik érzékre (nagyszerűen tudom érzékelni, amikor a fejemet átjárja egy MG42-es lövedéke :)), de az OFP-ben ez egy kicsit más tészta. Emlékszem anno még a OFP scene egyik nagy csatájára, amikor leugorva az erdőbe annyira megijedtem az egyik sniper csapattárstól, hogy figyelmeztetőleg lábon lőttem. :)
    Ez akkor volt, amikor a küldi úgy kezdődött, hogy a kissrác nekivezette a CH-47-est a domboldalnak ("én tudok helit vezetni") - a teljes játékosállománnyal. :)
  • [NST]Cifu
    #563
    Nekem SM3.0 rémlik...
  • [NST]Cifu
    #562
    Hagyjábékén. :D
  • Fenrir
    #561
    Már régen rossz ha te az árnyékból látod meg az ellenfelet :)

    Aki sokat játszott fps-ekkel (nem ut és quake típusú hanem taktikázósabb, pl cs, aa) az kifejleszt egy "hatodik" érzéket amivel meg lehet érezni ha van ellenfél a közeledben.

    Én minden online fps-ben lekapcsolom az árnyékot, főként frame megtakarítás miatt, de a hiánya fel sem tűnik mert ez az érzék pótolja :)