35047
  • Bucser
    #640
    Nálad valamilyen codec gond lesz véleményem szerint...
  • repvez
    #639
    Tudom, ezért irtam ,hogy parasztvakitás az egész.
    A vlc playerrel is ugyan ott megáll és kiirja a hibajelzést.
  • tpM
    #638
    Ha fényképezővel csinálta volna akkor látnánk (mégha halványan is) a fényképező tükörképét a monitoron.
  • Sanyix
    #637
    Az a 6mpixel az poén, szted hogy tudna ilyen képeket csinálni a fényképezőjével? :D
    A videot meg mondom, hogy normális lejátszóval, vlc player vagy mplayerrel próbáld lejátszani.
  • Fenrir
    #636
    Black Hawk nagyon ott van
  • SötétBarom
    #635
    Kurva jók ezek a képek.. MéééG!

  • Bucser
    #634
    nekem sikerült minden gond nélkül...
  • repvez
    #633
    De hosszu egy honapnak nézunk elébe mire junius lesz.Mondjuk én csak parasztvakitásnak érzem azt amit a srác irt a blogjába hogy 6Mpix-es fényképezövel csinálta a képeket.
    Az alább lévö videot mindenkinek sikerült végignézni?Mert én 2 helyröl is letöltöttem és 2 gépen is probálkoztam lejátzani és mindegyik 1perc után leállt.
  • Reaper
    #632


    [IMG]http://www.armedassault.com/william/photos/base/02.jpg [/IMG]

    [IMG]http://www.armedassault.com/william/photos/base/03.jpg [/IMG]

    [IMG]http://www.armedassault.com/william/photos/base/04.jpg [/IMG]

    [IMG]http://www.armedassault.com/william/photos/base/05.jpg [/IMG]
  • neuro
    #631
    ezek a képek szerinem kicsit csalókák, mert nem ennyire kék az a ruha (lehet nem volt jól beállítva a fehéregyensúly a fényképezőgépen, vagy valami polárszűrő volt rajta)

    Ezen jobban látszik a színe:
  • Esrohnoil
    #630
    Hát szerintem ez elég gáz erdei terepre. :D
  • Fenrir
    #629
    Ezek már tetszetős képek :)
  • [NST]Cifu
    #628
    LoL!

    Most nézem, hogy a készítők annyira "siettek", hogy egy-az-egyben átvették az ACU 2004-es bemutatásakori összeállítását, melyben a "model" szerepben tetszelgő katona még "woodland" terepmintás mellényt viselt:



    Az új Interceptor mellények mintázata már más.
  • [NST]Cifu
    #627
    Viszont te korrektebben leírtad mit is látunk. ;)
  • neuro
    #626
    megelőztél :)
  • neuro
    #625
    szerintem ez az új szürkés-zöld digicamo, amit minden terepre használnak a US ARMY-nál
  • [NST]Cifu
    #624
    Az nem sivatagi álcázóminta, hanem az Army Combat Uniform (ACU). Ez az US ARMY rendszeresített egyenruhája.

    [center]
  • Sanyix
    #623
    Hát ne hidd azt hogy a katonák füves részre érve átváltoznak/átöltöznek egyből.
  • tpM
    #622
    Jól néznek ki ezek a katonák sivatagi álcával a füvön :D
  • Sanyix
    #621


    Még1
    megmég1
    Utolsó :)
  • Sanyix
    #620
    Nemtom, sztem hibás a video, de normális lejátszó simán visz ilyet is (vlc, mplayer).
  • Sanyix
    #619
    Az csak vízre eséskor van.
  • Sanyix
    #618
    Ja azt már rég kijavították, modderek, AP5-ben is csak bumm, és egy kicsit bemozdítja a tankot.
  • repvez
    #617
    Ez a video mivel van tömöritve vagy mi játsza le?Mert már probáltam divx és média playerrel is és mindegyik 1 percnél megáll a lejátszás és kiirja hogy nem tudja lejátszani a fájlt nem támogatott formátum.Csak tudnám akkor az elsö percet hogyan tudja lejátszani.
  • SötétBarom
    #616
    ehhh. és mivan a lezuhanó A10-el, ami egyre magasabbat pattan?
  • Esrohnoil
    #615
    Meg az aknától 100 méteres magasságba szálló, aztán hópiheként visszaeső T80-assal is... :)
  • SötétBarom
    #614
    OFP+ráncfelvarrás = legjobb.. Remélem azért a szendvicsként deformálódó dolgokkal csináltak valamit..
  • Bucser
    #613
    Annyira elég hogy lássuk, igazából csak ráncfelvarrás történt a játékban.. szép meg minden ha jól is fut elfogadom:)
  • Sanyix
    #612
    Ha az E3-mon végre megállapodnak egy kiadóval biztoss... biztoss kiadják júniusban. Mer a játék az má készvan, bár a BIS-ék azt mondják, hogy amíg lehet finomítatják javítgatják, de szerintem inkább kőkemény multi meccseket nyomnak munka helyett :D mi meg várunk :\
  • Sanyix
    #611
    Új arma ingém videjó (a minősége elég gyenge :\)
  • SötétBarom
    #610
  • Szekig
    #609
    Majdha itt lesza polcon.... akkor hihető...
  • SötétBarom
    #608
    Ez a júniusi megjelenés mennyire hihető?
  • JohnnySmith
    #607
    Nagy kegyesen?
  • ChevyG work
    #606
    az uazos odab@sz
  • Sanyix
    #605
    Hát ha SM2.0-ra írják a hdr-t akkor bevállalom :)
  • [NST]Cifu
    #604
    Az az árnyék, illetve a napsütötte és az árnyékos részek kinézete a HDR miatt olyan szép. ;)
  • JohnnySmith
    #603
    De szép :) És ez a lényeg hdr-t meg szeressük :)
  • Sanyix
    #602
    Mi hdr :) egyszerű szép árnyék, oszt kész :D most az a fénylő főd az nemszámít :) Amúgy nemrég játszottam egy hdr-es játékkal, és hát csak visszajátszásban vettem észre az effektet, játékban nemnagyon :\ szóval nem a leg feltűnőbb effektek ezek :)
  • [NST]Cifu
    #601
    [center]
    Korrekt. Kivéve a gyengébb kéz fegyverfogását... még mindig a fegyvermodel belsejébe vész az emberünk keze... :\


    Sanyix, tudom, hogy sose foglak meggyőzni, de az ilyen képek láttán még véletlenül sem inog meg a hited abban, hogy talán mégis van értelme a HDR-el és a Dx9-es effektekkel szórakozni? :)