35047
  • Sanyix
    #720
    "-Támogatva lesz a TrackIR!!!!" remélem szerverről letiltható lesz a multiban, mert egy kicsit rohadt nagy előnye lenne a trackir-esnek a ir nélküliekkel szemben...
  • lachun
    #719
    ja azt nem láttam tényleg csak helit,
  • JohnnySmith
    #718
    -10ezer ig háááát nem semmi lesznek páran akik kipróbálják aztán restart a gépnek :))
    -Volt voip...
    -Bazzzz Co-Op 200 játékossal :))))))))):DDD
    -Na ennek(trackir) örűlhetsz :DD (megjött már kiakarom próbálni!)
    -Akkor megint nem sikerült optimalizálni a játékot bravó..
  • [NST]Cifu
    #717
    Nemcsak képek terén van benne újdonság:

    -A látótáv csúszkája 10 000 méterig húzható (!!!), az általánosan használhatónak 1600 métert említenek.
    -Beépített VoIP (megkoptak az emlékeim - nem volt az OFP-ben is már VoIP?)
    -A Co-Op legfeljebb 200 játékost támogat, természetesen a különféle szakaszoknak teljesen eltérő küldetéseik lehetnek.
    -Támogatva lesz a TrackIR!!!!
    -A játék ugyan nem használja ki a 64bites op.rendszert, de a kétmagos rendszerekre optimalizált driverek miatt kétmagos rendszereken akár 20-30%-al is nagyobb FPS érhető el.
    -Egy Dell XPS gépen (a pontos változatot nem írják le, de "high-end"-ként aposztrofálták) 1600 méteres látótávolsággal cirka 20 fps-el futott a bemutatóküldetés.
    -Van egy egyelőre nehezen értelmezhető rész. Ha jól értem, lehetőség van belebújni az egyik másodlagos küldetést végző ember bőrébe, de csak addig, amíg él. Tehát ha megölik a másodlagos küldin lévő AI-t, akkor ez a lehetőség elúszott. Amit nem értek, hogy ezt most miért és minek...
  • neuro
    #716
    http://www.simhq.com/_all/all_018c.html

    SimHQ E3 infók. Nem sok, de van pár (számomra) új kép benne.
  • JohnnySmith
    #715
    Most már én is kezdek megbékélni vele... inkább legyen tökéletesítve a multi és semmi gondom nem lesz a kinézetével :)
  • [NST]Cifu
    #714
    Csodát nem várok, szerintem marad az OFP féle sérülésrendszer.
  • f2d
    #713
    Itt legalább a T-72 úgy nézki ahogy kellett volna az első részben is. Reménykedjünk, hogy a járművek, leginkább gondolok itt a páncélozott járművekre mostmár egy kicsit valóság hűbben lesznek megoldva.
  • joebacsi
    #712
    merevszárnyúval?
  • f2d
    #711
    Hmm....
    Gondolom azért amiért én se.
  • [NST]Cifu
    #710
    Mit gondolsz miért nem tüntem fel a topicjában? :D
  • f2d
    #709
    Hu az nagyon sz@r, az-az már nem a régi.
  • lachun
    #708
    szerintem jol repkednek a videoban, és a multi ütni fog szerintem ,egypár divat játékot:))))
  • Sanyix
    #707
    Mert multiban érdekesen nézne ki az egész, márpedig az arma multira lesz kihegyezve.
  • Mr Csé
    #706
    mért ha kilehet kapcsolni mét baj ha van?
  • joebacsi
    #705
    plusz akkor a multit is elfelejthetnénk 10 megabites netkapcsolat alatt :)
  • Sanyix
    #704
    Az egy bugos szar :)
  • [NST]Cifu
    #703
    ...és utána egy külön szervergépet rákötni még az otthoni gépünkre, hogy számolja külön a fizikát... ezért kérdezték meg az egyik interjúban, hogy támogatja-e a játék az Aegia PhysX fizikai gyorsítókártyát (Havok nem egyelő PhysX). Egy ekkora játéktéren ennyi objektumra csak valami hasonló módszerrel lehet normális fizikát számoltatni.

    Szóval ha ilyesmire vágysz, akkor go Ghost Recon 3 + Aegia PhysX...
  • Mr Csé
    #702
    csak azt a fasza fizika engine-t kéne belerakni a hawokot vagy mi a faszt
  • joebacsi
    #701
    kár, pedig ezzel a megnövelt térképpel az armed assault lenne az egyetlen fps a wwiionline mellett, amibe érdemes lenne valósághű repülőfizikát beletenni...nembánnám ha az elhúzódó kiadókeresés közben meggondolnák magukat a srácok, és véletlenül belecsempésződne egy lock on a játékba :)
    ezután márcsak egy csipetnyi life for speed (esetleg screamer 4x4) kéne, és határozottan konvergálna az ArmA az "überjáték" felé :)
  • [NST]Cifu
    #700
    Hát a jelek szerint nem igazán... Ezzel csak az a baj, hogy az Addonkészítők se tudnak e téren csodát véghez vinni... :(
  • joebacsi
    #699
    hmm akkor gondolom ittse helyeztek nagyobb hangsúlyt a repülők fizikájának fejlesztésére :(
  • Sanyix
    #698
    Nem, az csak valami fejlesztői csoportosulás sajna :(
  • [NST]Cifu
    #697
    Pardon, megelőzzél. :)))
  • Fenrir
    #696
    Akkor ez az IDEA Games lenne a kiadó vagy mi?
  • [NST]Cifu
    #695
    ArmA trailer.

    Láthatunk benne MH-60-as, AH/MH-6-os és AH-1W heliket, M1A1 Abramsot, M1126 Strykert, M113A2-őt, M163 Vulcant (??? mi a fenét keres ez itt??), valamint még M998 HMMWV, UAZ 469, Ural-375D, BRDM-2, BMP-1, valamilyen civil Pick-up, T-72 (talán T-72B?), Shilka és Mi-17.
  • Icebird
    #694
    www.ofp.hu -> Armed Assault E3 2006 Trailer #1
  • neuro
    #693
    nem bírta a szerver, hogy mindenki az arma demót töltötte
  • Szekig
    #692
    szerintem direkt kapcsoltak lé hogy a rajongókat kissé felcsigázzák.... :D
  • Bucser
    #691
    van rendes szervergépe de "ami elromolhat az el is romlik" by Murphy:)
  • [NST]Cifu
    #690
    Visszajött. Állítólag a szerver tápegysége purcant ki... (azért elég furcsa, hogy a BIS-nek nincs egy rendes szervergépe... :))
  • pedro870
    #689
    egész nap állnak....pont most...
  • [NST]Cifu
    #688
    Csak nekem nem megy az Armedassault.com és a Bistudio.com, vagy tényleg behalt az oldal?
  • lachun
    #687
    nagyoin jo kis videó!!!
  • Sanyix
    #686
    e zarma :)
  • JohnnySmith
    #685
    WOW ! Kurva hangulatos! Egy robbanás is érhette volna az ural-t:) a fák iszonyat jók ahogy mozognak!
    Ez tutti ArmA? nem inkább Game2?
  • Reaper
    #684
    Ha még esetleg vki nem látta:
    truck
  • Rafia
    #683
    nekem is
  • Esrohnoil
    #682
    És a jelek szerint erősebb mint valaha. :D
  • Fenrir
    #681
    ET hazatért :D