35047
  • Seaweed
    #920
    nem vagyok ideges...csak megjegyeztemmegint hatha elozoleg elszaladtatok felette...(eppen en is csinalhatnek...de egesznapi bringaszereles utan orulok ha nem dolok le a szekrol :DDD)
  • [NST]Cifu
    #919
    Nyugi, holnap csinálok, már ha addig valaki nem csinál egyet, de ma már hulla fáradt vagyok. :)
  • Sanyix
    #918
    Hát ha annyian megveszik mint az alap ofp-t (3 millió?) akkor már bőven jól járnak, stex van bőven :).
  • Seaweed
    #917
    Csinaljon mar valaki egy szebb logot! plz..a lelkemnek ugy kene :DDD

    Mas:

    En is abban bizok hogy nem volt es nem is lesz az ArmA se egy polularis tomegjatek! (ellenben bizok abban hogy azert akkora tabora van hogy megeri a BIS-nek kiadni...)

    De ez mar OFP-nel is igy volt...mert ha csak a multit nezzuk mar a verpistike aki rohan elore mint ahogy azt jol megtanulta a tobbitol es lo esznelkul az azonnal lekopik a jatekrol amikor jon egy PSZH-val es x kilometerrol kap egy 9M114-es talalatot..es azt se tudja ki honnan es mivel olvasztotta nyakaba az acelt
  • joebacsi
    #916
    erre gondolsz? mert ez tényleg jó lett :)
  • Sanyix
    #915
    4. a topig \o/
  • Sanyix
    #914
    ofp könyvtár/dta/music.pbo és ebben vannak a zenék ogg formátumban :)
  • I.C.ram
    #913
    De nekem nincs meg a GOTY csak a sima + kiegek, ergó nincs meg az a zene sem :D
  • Sanyix
    #912
    De a stalker már kb 5 éve "jelenik" meg, az arma még csak 1,5 :)
  • Sanyix
    #911
    Hát akinek megvan a goty annak megvan az a zene is, mivel a 3. cd a soundtrack :)
  • [NST]Cifu
    #910
    Ez engem is aggasztott az első videóknál, amelyekben az OFP jól ismert dallamai csnedültek fel, de az új trailer megnyugtatott. Új zene, ami ráadásul nagyon hangulatos és eltalált is lett.
  • I.C.ram
    #909
    OFPben volt egy zene, amit asszem csak később raktak bele, de az baromi jó volt. Mintha fuvola lett volna benne. Az nincs meg valakinek?
  • dronkZero
    #908
    Visszatérve picit ArmA-ra...
    Szerintetek negyedszerre is ellövik az "OFP témát" a játék zenéjeként? Volt linkelve egy cseh videó, mintha abban az szólt volna... Nincs vele bajom, adja azt a jóókis OFP fílinget, de negyedszerre már pofátlanság, nem? :)
  • [NST]Cifu
    #907
    Nem egészen. A közösségi élet bomlasztó egyedeinek hiánya miatt. :D
  • joebacsi
    #906
    mármint a közösségi élet miatt? :)
  • [NST]Cifu
    #905
    Az ilyenek miatt nem bánom, hogy az OFP és az ArmA nem olyan populáris... ;)
  • [NST]Cifu
    #904
    LoL! Remélem nem feltételezed rólam, hogy a legkisebb téren is érdekel a tékelés... :D
  • joebacsi
    #903
    bf2 is többezernél járt mikor kijött, pár fanatikusnak, és feltépődött régi sebeknek köszönhetően :)
    (meg a közösségi élet is nagyrészt a topikban zajlik, amivel sokszor elnyertük már borg figyelmességét :))
  • dronkZero
    #902
    Ilyennel tékelni! Pfff... Tékkemper!! :)
  • [NST]Cifu
    #901
    Nono! A Stalkerből már kiszivárgott több alfa/béta/zéta változat, és főleg ezekről, illetve a "még mindig nem jött ki - nembaj, akkor is állat lesz" c. adok-kapok szól napestig. A HL2 topicnál is vagy 4-5000 hsz. foglalkozott csak a kiszivárgott bétával.

    Ha az ArmA-ból kiszivárgott volna egy béta változat, szerintem mi is úgy pörögnénk, mint a ringlispil! :)
  • [NST]Cifu
    #900
    Ámen atyám! :)
  • [NST]Cifu
    #899
    Aláírom, és vallom. Csakhogy most a piszkos anyagiakról van szó. A BIS-nek egy kiadó kell, aki kiadja az ArmA-t (és/vagy a Game2-őt). Szerinted a kiadók számára melyik prezentáció lesz vonzóbb? Az ArmA-é, vagy a Game2-é?

    A rajongótábor nem kérdéses, hogy hacsaknem valami iszonyatosan elbaltázott játékról van szó, megveszi a játékot. De a kiadó a tömegekre építene, márpedig a "divat" jelenleg a látványos grafika, meg a technikai újdonságok. Lehetne példázni bőven, a legfrissebb játékos e ringben a Ghost Recon 3. Emlékezni fogunk rá egy év múlva? Lehet. Mivel támogatja az Aegia fizikai gyorsítókártyáját. Egyéb téren van pozitívuma? Végülis van, a grafika. De jó játék, olyan, ami huzamos szórakoztatást képes nyújtani, amit évek múlva is előveszünk? Hát azt azért nem mondanám. Sikeres játék? Hát az UBIsoft folytatni kívánja, tehát igen.
  • dronkZero
    #898
    Ja, csak az nem is fog! :P
  • Fenrir
    #897
    Ez a csúcs? A Stalker topik már 9000 hozzászólást tartalmaz pedig az sem jelent még meg...Ahhoz képest ez a cirka 900 semmi.
  • Mr Csé
    #896
    azé má jönnek a négymagos szarok csak jobbak lesznek :)
  • joebacsi
    #895
    mostani vasunk gond nélkül visz 2 32es bf2 szervert, úgy hogy minden saját erőből van benne, szóval azt pakolunk rá amit akarunk, egyedül a külföldi sávszél, ami azért hagy némi kívánnivalót maga után, de ha csak az egyikről játszanak külföldi csapattal meccset, akkor nemvolt még gond ezzel sem...mire kijön az ArmA valszeg kap majd úgyis upgrade-et, szóval sztem nekünk nemlesz gondunk azzal, hogy nembírja a szerver :)
  • f2d
    #894
    Csak bírják a szerverek.
  • joebacsi
    #893
    hát ha megfelel a "multira kihegyezett ofp1.5" koncepciónak, pár paraszvakító modern grafikai megoldással felvértezve, az már lehet, hogy elég az üdvösséghez...
  • joebacsi
    #892
    hát ha még idén sikerül kiadni, és tényleg nagyon rágyúrnak a multira, akkor elég nagy sikere lehet, mert pl a bf is elmegy a ratyi lézerfegyverek irányába, ami már az én gyomromnak is kezd sok lenni, és ezzel nemvagyok egyedül a bf scene-ben...ArmA pedig eléggé esélyesnek tűnik, hogy sok ember bandukoljon át rá (ha kapna még valami conquest féle lebutított cti játékmódot, ami 12-16 emberrel is jól játszható lenne, akkor a klánélet is fellendülhetne rajta, lehet nem1 bf csapat egy az egyben átjönne)
  • malter
    #891
    szép játékbol sok van,jo játékbol kevés..
  • [NST]Cifu
    #890
    Én titkon reméltem, hogy a BIS az első tétova tologatás után (2005 közepe) inkább a Game2-őt tolja előtérbe, hiszen ma valljuk be, a fő "vevőcsalogató" a grafika, és újabban a fizikai motor. Nem így tettek. Remélem, hogy az ArmA után viszont tényleg rövid idő alatt várható lesz a Game2, bár a jelekből én nem ezt látom... :\
  • joebacsi
    #889
    hát pedig az rendelkezik az egyik legösszetettebb játékmenettel...gyakorlatilag egy óriási, sokáig futó cti szerver :)
    az "egy szutyok nyugati front" pedig csak az egyik okoskára utalt egy másik topikból, wwii online játszódik a legnagyobb területen az összes létező fps közül...
  • malter
    #888
    igen nagy ma itt a pörgés:)
  • f2d
    #887
    Ezám a csúcs topic, a játék még meg sem jelent, de már majdnem 900 hsz van. Ez is azt mutatja, hogy itthon is igen népszerű. Akkor nemértem, hogy a kiadók mit aggódnak itt a példányszám miatt, én a helyükben rácsapnék mint pulyka ama bizonyos takonyra.
  • malter
    #886
    lehuztam,kivettem,betettem,felgyujtottam nem indul help!!
  • Mr Csé
    #885
    van má crack? :D
  • pedro870
    #884
    ki kell jönnie az armának, hogy utána a lényegre, a game2-re koncentráljon az egész bis
  • [NST]Cifu
    #883
    Most éppen a 6. poziciót foglalja el. :)
  • Mr Csé
    #882
    :) ná ebben évben biztos nem
  • joebacsi
    #881
    jah, jönnek lassan a "huhh kijöttmár??" hozzászólások :)