35047
  • I.C.ram
    #1440
    Addon eddig is is ingyenesek voltak, szóval nem igazán értem a problémát. Steamen megveszed, letöltöd, felrakod, majd egy 3rd party oldalról leszeded az addont, és felrakod, mintha egy patch lenne.
  • [NST]Cifu
    #1439
    Én elvileg elképzelhetőnek tartom a Steam-et, mint terjesztési formát, de felmerül a kérdés, hogy vajon hogy oldják meg Steam alatt az addonkezelést, ill. egyáltalán bezavar-e majd abba.
  • Kandurex
    #1438
    Jah, csak egy idő után elveszlik az ember a vodkás butykosok tömegében

    Szóval 3. negyedév van tervbe véve. Amúgy, ha ennyire nincs kiadó szerintetek lesz steam - torrentes verzió kulccsal(?), vagy szívtják a jó népet még pár évig(?) :(
  • [NST]Cifu
    #1437
    Nincs egyelőre erről info.
  • tpM
    #1436
    az ArmA-ban egyébként kijavítják azt is ,h pl egy házban vagy és a ház falának külső oldalán pl. kézigránát robban és meghalsz? meg pl az ilyesmi hibákat?
  • Mr Csé
    #1435
    :)
  • tpM
    #1434
    énis ;)
  • Mr Csé
    #1433
    én bármilyen konfigot kitudok irni :D
  • tpM
    #1432
    "Gépem pedig van csak nem szokásom kirkálni a konfigomat,én nem ezzel menözöm"

    Khmm.... az ,h valaki kiirja a gépkonfigját még nem menőzés!
  • lachun
    #1431
    nagony jo iroámy, és élevezetes gratt Förtös!!!!
  • Fürtös
    #1430
    Az iromány valos eseményeken alapul és valoban én irtam.
    Több kreálmányom/irományom is megtalálhato az ofp.hu oldalon.
    Gépem pedig van csak nem szokásom kirkálni a konfigomat,én nem ezzel menözöm
  • tpM
    #1429
    Ja, ofp.hu-s hentnapló!
  • Kvázi
    #1428
    Ide csak bekopizta...
  • ChevyG work
    #1427
    a srác kamuzik!!!
    nincs is neki gépe amin futna az flashpoint!!!

    különben nem lenne ideje ENNYIT IRNI
  • Szekig
    #1426
    Fürti ezt most azért írtad le mert tegnapeste nem tudtad kiadni magadból a TS-en? :D
    Amúgy igen.
  • Fürtös
    #1425
    Ja H.M.P.G. = Harctéi mobil présgép
    De ez egy másik mókás történet
  • Fürtös
    #1424
    Miért is játszunk lassan 5 éve az OFP-vel?
    Azért mert nincs még 1 játék aminek ekkora hanulata lenne!
    Ime 1 kis izelitö:

    Szépestét,pálinkásat!

    Ezen iromány a tegnapi West oldal büntetését hivatott bemutatni.

    Esteledvén gondoltam 1 nagyot, és vodkába áztatott sonkáschipsemet sörrel kisérve,Cigarettafüstel aláfestve kellemes bodultságban a magyar ofp scene servere felé vettem az utam (mivel jobb ötletem nem volt és killer mester az interneten lévö összes poresz muvit letöltötte már,napi melom elvégezve kocsmák zárva...szoval épp nem volt jobb dolgom...) Naszoval föllépek vala és látom ám itten nagy hirig van kialakuloban!Höhöhöööjjj hümmentek eggyet és komótosan elökotrom az also fiokbol a H.M.P.G.-t Fölsö fiokbol a finn rénszarvaspatavodkát (Üknagyfater receptje!) és beröffentem a mikrofonomat.
    Drága jo orosz etésaim látva érkezésemet át is helyezik a harcteret everon sziget kicsiny falu-(m ott születtem éééén!)-jába Saint Pierre,tudják,hogy szülöföldemen kedvelem igazán az amcsiirtást:D(nembeszélve arrol h itt minden kis zugban el van rejtve némi sziverösitö vodkácska!) Néphirig indul,kedvenc Rpk tipusu olomköpködöm felkapása után már loholok is kezdöpoziciomba hiszem tudom azon a helyen mindig beprobálkoznak az amik... beérek meghuzom a vodkásbutykost és csipöböl lazán betámasztom a slukkert az ablapárkányra(igy 1 kezem szabaddá válik és csendesen babusgatom vele kedvenc szeszesbutéliám néha huzok belölle 1 isteneset és várok csendesen) Mit ád az ég? látom ám,hogy a valamék kapitalista barom motoszkál célterületemen...hmm ezek nem tanulnak...elsütöbillentyü elránt, 1 kis uránmagvas pályára állit, vodkásüveg meghuz...kapitalista diszno ház tövében elfekszik...ehhh mindig ugyanaz a rutin...hiába no tudom én mitöl döglik a kapitalista népellenség!
    meg is unom hamar a pályát inkább lerobogok beállni a mühelybe a kedvenc T72 gépjármüvemmel mert esik a ho (még megázik!)


    Mire visszatérek gyülekezik a nép erösen...... többen vagyunk!
    Nofene mi lesz itt?
    hadszintér beizzit valami ármoros traktoros szántóföld... nekem jo...hallok ám 1 csendes elégedetlenkedö(nehéz szo!) etásat a rádion: De há fönök ezek sokan vannak! söt!többen is mint mi!!!
    Letorkolom elcsoffadt katonám emígyen szólva: Na és akkor mi van? Talán félsz te kishitü??? Kommunista eszménk gyözelemre vezet minket!Kitartás,bátorság!
    A válasz még halkabban érkezik:
    Há nem is azér kérdem én fönök dehá mi a rossebet fogunk mi ennyi amcsi hullával csinálni?há ránkjön a pestis...
    Áhááá innen fu a szél!NYugalom!hullák sorsa elrendezve Grigorij már ássa a sirokat!

    Kezdödik a csata.respanon gyorsan körbeszalad a kissebik(20L) vodkáskulacs mindenki merit némi célzovizet és nekik esünk!
    Rögtön az elején motorzugás hallatszik és már látjuk is a kapitalista disznaját iszkolni hátán a zászlonkal Hinnnye ez nem tréfál Braghar fiam intézzed sorsát!
    Drága katonám a joképességü Braghar vladimirics (dédnagyapja Hruscsov atyánkal vodkázott egyyütt sztálingrádnál a legnagyobb tüzérségi csapások közepette!)
    Hatalmas elszántsággal nekitántorog a feladat elvégzésének,5 méter tántorgás után a jo öreg vodka hatására elbotlik saját lábában és ráesik a fegyverére...A.K jábol rövid sorozat vágodik ki és szeli ketté a gaz zászloeltulajdonitot!
    Ezaz fiam igy kell ezt! Csak stilusosan!Nemám féltérdes löállás!Nemám levegövisszatartásal célzás! Nem neeem! csak ugy oroszosan csipöböl!
    Van stilusa a srácnak annyi szent

    Nagynehezen beröffentjük a rozsdamarta ruszki gázolajtemetöket és poziciot foglalunk városunk elött,jómagam Zseblovag maximovics etásal BMD-3 as rozsdaparipáinkon kidöcögünk a topartra piknikelni és löállást felvenni.Álomjárganyainkon cirka 20kmh sebességgel hasitva a szántoföldet elöhalászom vodkásüvegem és számhoz emelem,mire megrecssen a rádiom:Itt zsebi! Fürtös jelentkezz vétel!
    Rádiogombra rátenyerelve böfffentek:BÖFFFF Miva? nyögjed!
    Fürtös az ittas vezetést büntetik!
    Hmmmm Nofene há mi lett ezzel az elvetemültel??? Nem normális ez, hát jozanon még egyenesen sem tudok közlekedni nemhogy BMD-n lovagolni...Mi van ezzel? Há tuti elözö életébe rendör volt a marha...Ezen mondandomat a következöképpen juttattom Zsebi tudtára:Adógombra rátenyerel és a legvészjóslóbb hangomon bemondom a rádiomba:.....KUSSSS!.....(diszkrét röhögés a háttérben az Úri közönség vodkázik!)

    Elfoglalván pozicionkat várakozo álláspontra helyezkedünk,A kipufogo csövön csendben rotyog a forralt borom épp megkóstolnám mire recssen a rádio és elöretolt örszemünk ordit:Megindult az ellenséges tank offenziva!!! Ehh minek ez a rohanás??? Na...Etásak!...Röffentsük be a H.M.P.G.-t!

    Csata kezdödik,az idegesebbik fajtábol.röpködnek a sabot malacok jobbra balra... elbukik 1 T80 Majd 1 T90 is,kezd eluralkodni a pánik kicsiny csapatomon már csak Sonny néni tartja magát a Kedvenc piros szinü T90.ébe (azé piros mert a Sonny az red)
    Nyugalom etásak ehun vagyunk zsebivel mi is csak még nem kerültünk löhelyzetbe!
    Sonny menekülöre fogja indulnak utánna a tankok is...Zsebi reszketve az izgalomtol már löne is de türelemre intem várjunk had jöjön át mind!
    DE nem!!! Elövi a konkurs rakétát és vad lövöldözésbe kezd nem is látom mire lö,halála elötti utolso szavaibol kisejlik h valamit kiiktatott az ellendségböl..De nincs idöm erre most, a célzooptika fölé görnyedve várom a megfelelö pillanatot,Hollo néni Leopárd tankja lassan araszol a célkeresztem közepe felé....kivárás majd TÜZ! Szisszen a vetöcsö A páncéltörö konkurs raksi pályára áll és megkezdi haélált hozo utját a LEO felé
    TALÁLAT! recseg a páncélzat,füstöl a leo,és bár harc és mozgásképtelenné vált a benne ülö legénység valami csoda folytán tulélte a becsapodást Nono! nem lesz ez igy jo!
    Fölhuzom magam anehézgéppuskához Páncéltör lövedéket töltök be és ráhasalok az optikára komótoson köpködöm az uránmagvas robbano lövedékeket a leora..minden eggyes becsapodásnál egyre szélesebb a vigyorom majd egyszer csak látom h 1 becsapodás után fröcssen a vér is...ennyi... Leo kiiktatva,épp rákezdenék kedvenc gyözelmi indulomra mikor becsapodik a halálomat jelentö rakéta...

    Néhány perc mulva magamhoz térvén meghuzom a respanon lévö vodkáshordot és halgatom a rádiot:az ellenség visszavonult.
    Csendes álloháboru alakul ki feszült várakozással...Hirtelen észrevesszük h eltünt a zászlonk!!!
    mire eszmélnénk már az ellenség be is huzza és ott a pont!
    A visszavonulo tankok vitték magukkal... ez van ezt beszlopáltuk...
    Támadnak ujra!
    helyzetünk siralmas...se tank sem pedig komolyabb páncélelhárito fegyver...
    Zsebi ugyan probálkozik mortarral de még véletlenül sem talál el semmit...hiába no ö az egyetlen aki nem iszik közöttünk...
    aknákkal és robbano szeretetcsomagokkal riogatjuk a tankokat... igen kevés sikerrel...
    1 ház sarkában vodkát kortyolgatva elmerengek azon mi a fenét kéne csinálni?
    OOOPPPÁÁÁÁ há mit látok???
    Eggyik marha kapitalista kiszáll(!!!!!)a tankbol és a tankot hátrahagyva elindul a zászlonkért....
    gonosz vigyorral pofámon oda tántorgok a tankhoz és várok...ha már kockáztat a lütyö legalább adjunk neki egy kis sikerélményt...(hiába no a viharvert ábrázat érzö szivet takar...) emberünk ráveti megát a zászlonkra diadalorditás közepette a magasba emeli és..... csodálkozva mered leszakadt kezére a földön... második lövésem pontosabb,nem szenved soká...brrr randa látvány...meg is huzom a vodkásüvehen majd 1 ugrással bent termek az m1 ben...Hátizé...sehol 1 rozsdafolt... sehol 1 kis hányásmaradvány...há hogy lehet ezzel csatába menni???
    beröffentem a motort,pöccintésre indul.... nem jo ez igy... semmi imádkozás,káromkodás,kurblizás....csak ugy pöccröff indul???
    Hol itt a feeling???
    Na mind1...a lényeg:orditom a rádioba hogy ehol vagyok loptam 1 M1et!
    Diadalorditás és sonny már iszkol is feém mert tudja h nincs jo kezekben az a fránya technika nállam...Hiába no valahogy frusztrál az ha tökig páncélban ücsörgök...
    M1et megjavithjuk sonny mondja:ha már lenyultam használjam is!
    Szóval én lettem a lövész...Braghar közben az amcsi zászlo alá ér felnéz reá,meghuzza a vodkásbutykost majd leszakajta és megindul haza a zsákmánnyal!
    Csabel Castrovimocs közlegény utolso tankunkal segitségére siet és igen csunyán leiskolázza a védekezö tankokat és felmentésre érkezö m2eseket:D
    Hiába no az orosz kiképzés!
    Ezenközben kiiktatjuk az eggyik támado m1et majd elhullunk mi is valami suttyo paraszt kapitalista által pályára állitott rakéta által...
    Gyalog indulok Braghar elvtárs segitségére Miközben Zsebi motorra pattanva megy elébe.De hirtelen ötlet!!!! Állj zsebi!!!
    Braghar már begyalogol onnan vegyél fel menjünk zászloért!(nehogymán kimaradjunk a dicsöségböl!) Zsebi felvesz irány az ellenség ahol Castro mester a T80 al történö sabotelkerülést mutatja be a kapitalista pupákoknak...Magam is csodálkozom ezt hogy csinálja?3an lövik és még mindig él! Ezt csakis ilijcsics Neo elvtárstol tanulhatta el!Ilyen kecsesen mozgo T80 at még nem láttam
    Csabel Castro etás fedezete alatt zsebivel beérünk az ellenséghez (Ezenközben Braghar etás beér a zászloval 1-1!!! Vad éljenzés!)Motort járva hagyni hozom a zászlot!
    kiáltom és már rohanok is! Vodka meghuz, zászlo letép, mocira pattan,mehetünk zsebikém!
    Robogunk haza de haljuk ám:leakasztják a zászlonkat! Nincs visszaut berobogunk a városba én lepattanok a mocirol rohanok be sarkon befordulva látom a kapitalista disznaját (ez énrám várt!!!!) OK.tiszta küzdelem lesz 1-1 ellen gondolom és elrántom a ravaszt... eltalálom és vigyorogva nézem ahogy csuklik össze...görcsbe rándulo teste megtréfál...remegö keze élete utolso szikrájával elsüti fegyverét acél csapodik melkasomba...lassan összecsuklok oda a gyözelem...
    Érkezik Zseblovag maximovics felmarkolja megdermedt kezemböl a zászlot és besétál a miénkhez,ö megcselekedte amit követelt a haza ugy gondolva ö már teljesitette kötelességét szalonnát és hagymát huz elö batyujábol és falatozni kezd...

    Egyszer csak megvillan az isteni szikra Zsebi fejében:Höhh há behoztam a zászlot(BÖFFFF) mér nincs pont ???
    Belefülel a rádioba és az artikulátlan üvöltésböl lassan feldereng neki h neki szol a dolog és mindenki azt ordibálja:Elöbb a mienket rakd viossza!!! Eközben elhangzik még sok-sok káromkodás anyázás fenyegetés...Zsebi halál nyugaodtan Feltápászkodik odasétál a halott amcsihoz...kicsit megbökdösi a bakkancs orrával majd felveszi a zászlonkat...(csapatunk többi tagja eközben megöszül és kihullik a haja...Artikulátlan üvöltözés közepette emlegetjük zseblovag maximovics összes felmenöjét,kasztrálással és felnégyeléssel fenyegetözünk...)Zseblovag a csata végét jelzö dallam elsö taktusaira a belénevelt kiképzésnek hála akkurátusan diszlépésre vált(ezenközban bajtársainak az üvöltéstöl elszakadnak a hangszálai és az agyukban megpattanak az erek...a tulélök csendben sirnak...)Teljes hangerövel hallatszik a zározene Zseblovag diszlépésben araszol a zászlonk felé....Neeeemmmmm végeeee.... idönk lejárt a diadalmas gyözelem eluszott....


    De hirtelen egy dallamos indulo csattan fel!!! Zsebi mégis beesett a zászloval!!!Megcsinálta!!! Gyöztünk!!!!
    Eddig birtam Zsebinek megbocsátok elöléptetem kitüntetést adományozok neki és infarktust kapok....Szép volt East!
    Zsebi hangja a háttérben:Jóvammá mire ez a rohanás?csak lassan öregesen ugy jo!

    További hentnaplok a: www.ofp.hu oldalon de csak regisztrácio után olvashato!
  • ChevyG work
    #1423
    mehet a humorosba!
  • tpM
    #1422
    L0L
  • joebacsi
    #1421
    :D
  • Zsolo007
    #1420
  • Seaweed
    #1419
  • pedro870
    #1418
  • Dexantreal
    #1417
  • Dexantreal
    #1416
    azt már olvastam:P...csak gondoltam hátha van valami új...
  • Thanatos
    #1415
    rtofl :DDDD milyen igaz :D
  • Bucser
    #1414
    Az emberek 90%-a mindig azt hiszi, hogy csak azert kék a FAQ felirat, hogy jobban menjen az SG kék hátteréhez...
  • tpM
    #1413
    Van egy FAQ odafent ^
    |
  • bakvarnyu
    #1412
    Á erről szó sincs.
  • Kvázi
    #1411
    Jövő nyár közepére...
  • bakvarnyu
    #1410
    A nyár közepére várjuk, egyébként semmi.
  • Dexantreal
    #1409
    Ezer bocs,hogy esetleg századikként felteszem már én is a kérdést, de nincs kedvem visszaolvasni:

    van valami új fejlemény? szponzor, vagy mi a szösz...


    megjelenés?kábé mennyibe kerül?tört verzió...



    ...mindenre felkészültem,bár nemhiszem,hogy ezek közül valamit is tudni lehet már.
  • Mr Csé
    #1408
    :)
  • f2d
    #1407
    Letölti egy warezgép boltból, vagy egy ingyenes gépcserélő hálózatról.
  • Mr Csé
    #1406
    akinek nincs gépe az lop magának eggyet
  • tpM
    #1405
    Nem, vennék meg 800HUF-ért sem olyan sokan! akinek van hozzá gépe az megveszi drágábban is és akinek meg nincs gépe az meg minek venné meg.... ;)
  • JohnnySmith
    #1404
    Azért mert nem vagy ép :)))))))))))))))) (sims2 hol vagyunk bölcsibe)
  • Fenrir
    #1403
    Azért 800 huf vagy 13000 nem ugyanaz, azért te is érzed a különbséget :)

    Amúgy meg ami minőség és megéri valakinek az úgyis megveszi. Én megvettem annó a The Sims 2-őt is eredetiben majdnem 14k-ért :D
  • f2d
    #1402
    A jó vétel az ingyen van, vagy annál egy kicsit olcsóbban.
  • neuro
    #1401
    Magyarországon ami nincs ingyen az drága.