35047
  • Seaweed
    #1520
  • Bucser
    #1519
  • [NST]Cifu
    #1518
    Hát mákom volt, az oké (a számla a doboz belsejében volt, szerencsére. :D), de hogy több, mint két hét alatt ért ide, azt a mai napig nem értem. Kétszer írtam a supportnak, de ők csak annyit reagáltak (két nap késéssel), hogy már elküldték a cumót.. ki érti... lehet a reptéren előszőr levizsgálták, hogy nincs-e benne vegyi- vagy biológiai fegyver... :D
  • Seaweed
    #1517
    De de azert is!

  • Seaweed
    #1516
    Lehet talan? Meg benezed az arakat?!

    Lehet talan meg kene nezni azt a nyamvadt weblapot vagy mi hogy akkor menyiert is szallitanak nem?!
  • Bucser
    #1515
    jólvan na. Nem kell mindjárt bekapni az ember fejét...
  • Bucser
    #1514
    Igen de az edimensional UK-bol küldi ki az Europabol rendelt dolgokat. Így a postaköltség is alacsonyabb lehet talán:D
  • Seaweed
    #1513
    Nah szal cirka 50K-ba jott ki nekem. Ez azert nemall attol messze hogy a:
    -vrcentertol is enyi lenne (cirka 47K + szallitasi koltseg)..es ki tudja mikor kapom meg..
    -Simware-tol ugyanennyi..
    -Union kivulrol meg nem rendelek mert nem hianyzik a vam! Cifunak mazlija volt, valoszinu okosan volt csomagolva a cucc es a vamosok nem jottek ra hogy vam es afakoteles aru van benne! (nem egy olyan esetrol tudok ahol ra volt irva a csomagra az erteke es a cimzett csak egy levelet kap ilyenkor a vamhatosagtol hogy itt-es itt atveheti xkp leperkalasa utan (vam+ado)....(rendszeresen rendelek kolfoldrol, es nem egyszer rendeltem tavolkeletrol is (mason keresztul epp ezert))

    Tehat pont, nekem 50K-t megert ugy hogy 06.04.21-el adtam le a rendelest 24.-en visszaigazoltak, es 27.-en mar itt volt a kb 70x70x40cm-es bazi nagy doboz...errol enyit!
  • [NST]Cifu
    #1512
    Most csináltam egy számítást, hogy Euróban vagy Dollárban éri-e meg jobban. Legnagyobb elképedésemre 800 forintal drágábbra jött ki dollárban.

    Pedig anno én éppen azért rendeltem az nagybetűs USA-ből, mert olcsóbbra jött ki dollárban jó kétezer forintal (jól meg is jártam, fene azt a skót belem :D). Inkább nem számolok utána... örülök inkább, hogy meglett és kész... :D
  • Bucser
    #1511
    Bocs elnéztem:D csak ha euroban számoltattam vele feltette a tetejére a 3-ast:)
  • [NST]Cifu
    #1510
    Őőő... szép is lenne, ha 93,54€-ért lehetne kapni TIR4Pro-t, de az TIR3. ;)
    Az eDimensional 140.33€-ért (vagy 180$-ért) árulja a TIR4Pro-t.
  • Bucser
    #1509
    nem kell dollár euro közt váltogatnod mert euroert is szallitanak csak át kell velük váltatni a fizetési eszközt:D
  • [NST]Cifu
    #1508
    Természetesen más az, ha több cuccot együtt rendelsz, de ha csak a TrackIR4Pro-t számolom, akkor:

    AviationMegaStore: 199€ + 20€ szállítási költség = 219€
    eDimensional: 180$ + 10$ postadíj = 190$ (sapó ehhez is jár!)

    És akkor még nem is beszéltünk a $ és az € közötti váltásról. ;)
  • Bucser
    #1507
    Miért éreznél bármilyen mentalitást?? pláne felőlem??? Azért nehogymánanehogy:D Mert Cifu megemlítette, hogy te sem jártál túől jól?? nehogy már személyes támadásnak vedd... bakki.... meg vana havi vagy mi van?:D
  • Seaweed
    #1506
    Euban mindenhol enyibe kerul (Simw-nel is)...de nekem jo volt igy miert faj ez nektek hogy en enyiert vettem?!

    Vagy miert erzem a "dogoljon meg a szomszed lova is" szepmagyar mentalitast?!
  • Bucser
    #1505
    Hát azert a 180 euro és a 93,54 euro között van egy kis különbség...:) csak azért:) még ha bele is számoljuk azt a sapkát:) Mondjuk csomagban vetted és lehet hogy a másik dolog amit ugyanonnan rendeltél behozta ezt a különbséget ezt nem tudhatjuk:)
  • Seaweed
    #1504
    Amugy ha valakit erdekel mar lehet venni mo.-n is.
  • Seaweed
    #1503
    Miert is?!! ebben van sapka is, es egy 400€-os csomagban volt, a 199€-os Track IR4+, es 4 NAP ALATT!!! kezhezkaptam! (Futar hozta 25€-ert hollandiabol(DPD))
  • [NST]Cifu
    #1502
    Hát akkor te sem jártál túl jól. ;)
    220€... Brrr....
  • Seaweed
    #1501
    Enyem is onnan van igaz csak kozvetve...
  • [NST]Cifu
    #1500
    Megjött szerencsére, bár egy kicsit sokáig tartott az út, vám nem jött rá. ;)
    Mondjuk így utólag elég hülye voltam, dehát kellett nekem amerikából rendelnem. Az eDimensional jobban jártam volna...
  • Seaweed
    #1499
    Megjott mar a tide?! Vamot fizettel ra vegulis?! (az enyem akkor megjott rendben, ahogy anno prognoztizaltam )
  • [NST]Cifu
    #1498
    ~200$ körül lehet rendelni postaköltséggel együtt. Nagyon király kis szerkezet! :D
  • Seaweed
    #1497
    20-50K kozott
  • Fenrir
    #1496
    Mennyibe kerül egy ilyen cucc? Mármint a track ir.
  • Seaweed
    #1495
    Track IR Rulez!
  • Icebird
    #1494
    ofp.hu-n új ArmA képek (info), video!
  • [NST]Cifu
    #1493
    Az addonok, és feltehetően a küldetések is némi munkával átemelhetőek az OFP-ből az ArmA-ba. Tehát feltehetően lesz majd OFP/RH/RES kampány @ ArmA.
  • [NST]Cifu
    #1492
    Idén jelent meg komolyabban a Dx9 támogatás, mint igény a játékok terén, az első Dx9-es kártya, a Radeon 9700 pedig négy éve jelent meg. A Dx10 jövőre jön, tehát a helyzet az, hogy valószinüleg 5 évig is kihúzzuk addig, amíg megjelenik az első "Dx10 only" játék. Azt pedig már emlékeim szerint kitárgyaltuk, hogy a csúcs grafikához mindig is csúcs videókártyák kellettek...
  • dronkZero
    #1491
    Hm. Én meg azon gondolkozom, hogy ha ArmA abszolúte támogatni fogja az OFP addonjait, akkor esetleg az OFP-t egy az egyben végig lehet majd játszani ArmA-s grafikával? Az alapkampányok is egyfajta addonok az engine-re, nem?
  • Fürtös
    #1490
    Visszatérve,azzal hoitegetnek minket a fiuk a BIS nél,hogy semmi gond mig nincs kiado addig mi csiszolgatjuk a játékot ,hogy még tutibb legyen és még jobban tetszen nektek...
    Kérdem én:Srácok 1 icipici demot lökjetek már ide nekünk és akkor megmondjuk,hogy min kellene kicsit csiszolni még rajta...
  • dronkZero
    #1489
    Azt' akkor mi van, ha jönnek? Majd akkor nem fogom tudni kipipálni az X-et az opsönzben, és a halott katona szájából kifolyó nyálcsík majd nem töri meg a napfényt. Na bumm.
    Akkor lehet szerintem egy kártyát elavultnak nevezni, ha már trükközni kell, hogy az új cuccok egyáltalán elinduljanak rajta. És az nem hetek-hónapok kérdése, hanem éveké.
  • Sanyix
    #1488
    Nem bírsz x1800xt-vel 3 évet, mer biztoss jönnek a zúj sederek meg a többi baromság, és akkor jönnek az xy support required hibaüzenetek :)
  • dronkZero
    #1487
    Részben igaz, amit írsz, de... Pl nekem a 9600XT-m nem egy csúcskártya, akkor sem volt az, mikor vettem(30e HUFba került, nemtom mikor volt már), de a mai napig tudok vele az új játékokkal játszani.(Oblivion, Hitman4, Heroes5, csak hogy az utolsókat említsem) Nem mennek egymillió FPSsel, nem űbercsillivillik a játékok, de élvezhető sebességet produkál a kártya. Tehát nem avul el két hét alatt. Ha most veszel egy X1800XT-t (vagy tököm tudja, van-e már újabb), akkor azzal három évet simán ki fogsz húzni.
    Persze a legfrissebb kártyát soha nem éri meg megvenni, én általában a fél év-egy év közötti korú kártyákból szoktam válogatni, úgy két-három évente.
  • Sanyix
    #1486
    Minek gyűjteni rá? úgyis full pénzkidobás, főleg a videjókártya, 2 hét után már szar elavult... Megvenni ócsóért ami minden új szar sedert meg mitomén mit "tud", azt azon megy minden, csak nem max grafikán, és a legjobb, hogy a hardvergyártó se jár olyan jól :D
  • Kvázi
    #1485
    Nyugi Tempi ofp-re nagyon jó a 9600. Majd ráérsz két év múlva gondolkozni a cserén mikor végre megjelenik az arma.
    Addig is gyűjtögess.
  • SötétBarom
    #1484
    jelenleg az már eléggé low-end..
  • Thanatos
    #1483
    jah, az volt vagy két éve...
  • tpM
    #1482
    Nekemmeg a boltban aztmondták ,h a Radeon 9600 Pro egy középkategóriás kártya.... mégse közelíti meg árban a 7600GT-t :\
  • Szekig
    #1481
    Nekem végre sikerült egy 6600GT-t vennem és akko dobhatom is el? .... nah szép....
    A 7600GT számomra túl drága jelenleg....
    Pedro még nem károgtam :D :P