35047
  • [NST]Cifu
    #1560
    Fülessel még nem próbáltam, de szerintem nem lehet különösebben zavaró. Ki kéne próbálni...
  • joebacsi
    #1559
    fülessel nem zavaró a sapka?
  • Bucser
    #1558
    Miutan hosszú hajam van elég hülyén is nézne ki nyár közepén lofarokba fogva baseball sapkával:D
  • [NST]Cifu
    #1557
    Eddig nem volt rá példa, főleg mivel TrackIR 4 Pro-m van, amihez ez a Vector cucc jár, amit baseball sapira kell ráaplikálni.
  • [NST]Cifu
    #1556
    Oké, akkor a szavazás témája innentől az, hogy megfelel-e a társulatnak az, ha előre meg nem határozott időközönként én cserélgetem a fórumba berakott bannereket?

    (addig teszteljük a lehetőséget :D)
  • Seaweed
    #1555
    De amugy is Track IR 4+-hoz dukal mar a Vector Pro, azt meg ugyis csak sapkaval lehet hasznalni..arra felteszed a Vector Clipet es enyi...ezert jo rendszeresiteni vagy venni hozza "dedikalt" sapkat es nem mesz ki a az utcara "femvazzal" a fejeden :DDDD (persze ez nem gond ha egyaltalan nem hasznalsz amugy sapkat..pl en :DDD)
  • Bucser
    #1554
    Felteszed a track Ir-es sapira és nem fogod magadon hagyni:D
  • dronkZero
    #1553
    Olyan nem volt még, hogy ilyen fényvisszaverő izével a homlokodon kimentél volna utcára véletlenül? :)
  • Bucser
    #1552
  • Seaweed
    #1551
    Cifu!

    A megoldas ami mindenkinek jo..csak neked nem! hogy minden nap beraksz egy masik bannert
  • Bucser
    #1550
    flasht támogat tudtommal a fórum engine...
  • Seaweed
    #1549
    De Neuro ezeknek a nagy tudor,a en is ot szoktam megkerdezni ha ilyennel futok ossze...
  • Seaweed
    #1548
    Javascriptben tudok csak ra megoldast...aztan hogy azt az sg forum egyaltalan megeszi e azt passzolom. (illetve flashben is megoldhato)
  • Bucser
    #1547
    ÉS ha egy pörgetős Gif-et cisnalnank belőle?? vagy egy átúsztatósat??
  • [NST]Cifu
    #1546
    Jóak! :)

    Tényleg egy ötlet, van arra valami HTML kód, hogy véletlenszerűen rakjon be bannert? Mert ez is egy lehetőség, persze nem tökéletes (hiszen nem egy, hanem több banner kell a böngésző cache-ben legyen, hogy ne töltse le). Ez csak azért merült fel bennem, mert én is nehezen tudnék választani a lehetőségek közül, és ezzel át lehetne vágni a gordiuszi csomót. :D
  • Sanyix
    #1545
    Első kettőből valamelyik :D
  • Seaweed
    #1544
    ime egybol harom from my worx :))





  • [NST]Cifu
    #1543
    Nagyon minimálisat, kb. 5° körül. A gyártó weboldalára amúgy ott a link a FAQ-ban (bár nekem most valamiért nem jön be az oldal... ). ;)
  • Seaweed
    #1542
    Nem sokat..nezd meg a videokat a gyari weblapon.
  • Icebird
    #1541
    Mennyit kell mozdítani a fejet ennél a Track IR-nél hogy pl teljesen oldalra nézzél, vagy ez állítható? Mert mondjuk egy tényleges fejfordításnál már nem látod a monitort csak ha körbe vagy véve:) Valós lemodellezésnél szvsz egy 20' monitor a minimum de még az is kicsi, inkább 3 monitor körbe rakva. Ha meg komoly nyakmunkát igényel ez az izé akkor azé nem adok 50k hogy szétgyepáljam a nyakam:) Jó nekem az egérke is erre.
  • Doma #1540
    1.
  • Bucser
    #1539
    mondtam nekem fejlegyezheted az elsőt ha változik ugyis szólok majd:D
  • [NST]Cifu
    #1538
    Utolsó mondat a Bucser alteregóm által közölt hozzászólásból: "Vélemények?"

    [tényleg harapós kedvedben vagy ma, menj ki, törj össze pár bútort, képeld fel a szomszédod, gyere vissza... vagy valami. :D]
  • Bucser
    #1537
    ja:D Seaweed a sodrából:d
  • Reaper
    #1536
    42 új hozzászólás, mi van kijött?:)
  • Seaweed
    #1535
    te csondesen!



  • Bucser
    #1534
    Így igaz:D
  • Seaweed
    #1533
    Jovicc...aki meg kozel stavol se lesz varsarnap az meg kussoljon mi?!
  • [NST]Cifu
    #1532
    A történet: megszerkesztem a hsz.-et, rábökök a "Mehet!" gombra. Látom, hogy kiütöttem valakinek a hsz.-ét, tehát /Szerkeszt/ gomb, kikopizom a formázott hsz.-t, majd /visszavonás/. A jelek szerint ekkor az történik, hogy a kiütött hozzászóló nevével jelenik meg a hsz szövege. :D

    Egyébként pedig hova szavaztok, ott olvasható, hogy szavazás vasárnap. ;)
    Addig még hátha lesz egy-két jelölt, meg talán én is összeütök még egyet. :D
  • Bucser
    #1531
    ŐŐŐ nem átvette cifu HSZ-et az én nevemben küldte el az ő hozzászólását:D és az elsőt is megváltizttatta az enyémre és az én Hsz-m törlődött:D
  • Seaweed
    #1530
    Nah csinalok egyet en is gyorsan :D
  • Seaweed
    #1529
    Kiutotted valakinek a hszet....
  • Bucser
    #1528
    NA szóval én az elsőre szavazok mert a második engem túlságosan a Jarheadre emlékeztet:)
  • Seaweed
    #1527
    Huuu nekem mind2 tetszik..de talan egyszerusegebol adodoan amasodikra tennem megiscsak le a voksom..az olyan "muveszi" vagy mifene :DD
  • [NST]Cifu
    #1526
    LoL!!!! :DDDD
  • Bucser
    #1525
    Oo????
  • Bucser
    #1524
    Na, ha már ilyen leépült szinvonalon van mindenki, ennek örömére lehet meg kéne ejteni a banner-szavazást, mert már így is két hetet csúsztam vele (a hónap elejére javasoltam, aztán jól ki is ment a buksimból). Szóval az eddigi indulók:



    tpM_91



    Zero

    Illetve neuro jelenlegi alkotása meghosszabítva, ami jelenleg is látható. Az új banner határidő legyen mondjuk szombat, szavazás vasárnap. Vélemények?
  • Bucser
    #1523
    "Anyúúúúú ugy kezdődött, hogyaz a szemét visszaütött!!!!"
  • Seaweed
    #1522
    igen az enyem
    Meg amugy is egy forumon aze az utolso szo aki utoljara postol egy topicbezaras elott ZARJUK-BE ZARJUK-BE!
  • Bucser
    #1521
    MIndig tied az utolsó szó?

    "- Gyere ki az ágy alól!!
    - Nem megyek!!"

    u.i.: assze3m cifunak majd rendet kell itten tennie:D