35047
  • Sanyix
    #1600
    Na akkor mond egyet ahol reálisabb a táj (nem jobban effektezettre gondolok). Ugyanis ha kinézel az ablakon, láthatod, hogy nem minden csillogvillog, és van tele élénk szinekkel, mint ahogy a legtöbb játékban ábrázolják...
  • bakvarnyu
    #1599
    azért ez már az elfogultság non plusz ultrája
  • Seaweed
    #1598
    Hand made rotation by Cifu
  • f2d
    #1597
    Jé!! Most látom ki lett cserélve a banner.
    Cifunak kuldök egy:-t
  • f2d
    #1596
    Jó jó. Rosszul fogalmaztam, nem a kinézet valóságos lemodellezésére gondoltam, hanem a fizikáéra.
  • Sanyix
    #1595
    Hát ja, ha körülnézek az ofp-ben a táj kicsit jobban hasonlít a valóságra, mint bármilyen mai fps nézetű játékban.
  • Fürtös
    #1594
    Hát nem tudom,lehet h az OFP grafikája nem csillivilli effekthalom de még mai szemmel nézve is inkább élethű... nem ez az ujhullámos divat h minden müanyagnak néz ki...szerintem
  • [NST]Cifu
    #1593
    Már bocsánat, de szerintem a 3D-s irányzék éppen hogy normális lemodellezés egy része, igaz nem a járművek, hanem a gyalogság terén.
  • f2d
    #1592
    Oké, hogy haladni kell a korral, de ha így marad ahogy a képen van akkor se lesz rosszabb a játék. Mondhatni, hogy ez sokadlagos szempont a gém szempontjából. Én spec sokkal jobban örülnék, ha a járműveket modelleznék le normálisan végre, de ezt már réggebben említettem, úgyhogy nem tépem tovább a szám.

    Ezt is már sokszor leírták: akinek a legmodernebb grafikai megvalósítások kellenek az játszon BF, Q4, HL, stb. valamelyikével (vagy a homokozóba f....val).
  • [NST]Cifu
    #1591
    Pont ez a játék az amelyik nem a grafikai megvalósításai miatt lett maradandó alkotás, a játékélményhez ez a grafikai megvalósítás a lehető legjobban stimmelt.

    Ez igaz az OFP-re és a RES-re, node azért illene haladni a korral, és a 3D-s irányzék már nem elementális erejű újdonság. Rendben van, hogy áldozatokat kell hozni a látótávolság oltárán, de ez nem az a kategória...

    A másik meg az, hogy ilyen meg olyan grafika kéne, de fusson el egy S3 Trio VGA-n(lehet, hogy a fiatalabbak ezt már nem ismerik).

    Aztatatt nem ismerem. Nekem Tseng ET4000-esem volt. :D

    Ma van a szavazás határideje ugye? Akkor Zero és Seaweed 1. bannerja közül valamelyik, vagy Cifu cserélgesse random.

    Erről a vicc jut az eszembe, amikor egy kérdésre azt válaszolja a pali: A válaszom egy határozott talán. :D
  • f2d
    #1590
    Mindig a grafikán nyammogtok. Pont ez a játék az amelyik nem a grafikai megvalósításai miatt lett maradandó alkotás, a játékélményhez ez a grafikai megvalósítás a lehető legjobban stimmelt. A képen látható célzó kimondottan jó. Szerintem az OFP kinézetével sem volt az égvilágon semmi probléma, a célnak remekül megfelelt. Minden jármű, fegyver (kivétel a T-72) felismerhető, arányosan kivitelezett, de ha ez valakinek nem fel meg, az bármit letölthet hozzá. A másik meg az, hogy ilyen meg olyan grafika kéne, de fusson el egy S3 Trio VGA-n(lehet, hogy a fiatalabbak ezt már nem ismerik).

    Ma van a szavazás határideje ugye? Akkor Zero és Seaweed 1. bannerja közül valamelyik, vagy Cifu cserélgesse random.
  • joebacsi
    #1589
    annyira azért nemvészes megoldani, és azért sokat tud dobni a látványon, ha pedig kikapcsolható (álá Red Orchestra) akkor az erőforráspazarlás is csak akkor érvényes, ha van miből :)
    (egyébként tényleg vannak fontosabb dolgok is, nekem is teljesen megfelelne így :))
  • Seaweed
    #1588
    Oke hogy irtak..de amugy meg mijapicsanak?! Felesleges eroforraspocsekolas! Majd a Game2-be..(es nem is csodalkoznek ha igy lenne!)
  • Sanyix
    #1587
    Na ez már normális kinézet, nem olyan mint egyes hdr-el rajzfilmszerű kinézetre szétcseszett screenshotok :)
  • Bucser
    #1586
    Ez a végleges verzió?? nem. Akkor meg? Nem értem miért kell tesztfázis meg fejlesztés alatt kijövő képekből következtetést levonni??
  • tpM
    #1585
    Ja de asszem valamelyik interviewben azt irták ,h "Weapons have real 3d optics"
  • Seaweed
    #1584
    Szvsz ez igy ahogy kinez tokeletesen megfelel a celnak!
  • tpM
    #1583
    Nah ahogy ezt elnézem , még mindig nincs 3d-s célzóka :\

  • Bucser
    #1582
    ha meg túl köpcösek bele is szorultak:D
  • I.C.ram
    #1581
    OFPben is csak egyfajta testalakat létezett :)
  • bakvarnyu
    #1580
    Meg az észosztó tábornokok akik az íróasztal mögül irányítanak=)
  • f2d
    #1579
    Ha elég alacsonyak voltak, akkor belefértek egy tankba.
  • [NST]Cifu
    #1578
    Csak a fess és fitt katonákat küldték a frontvonalra, az alacsony, köpcös katonákat konyhaszolgálatra küldték. [csak viccel]
  • [NST]Cifu
    #1577
    Hát az E3 videóban volt AH-1Z belső nézet, az nem volt túl meggyőző, lévén pl. nem működtek az MFD-k.

    A #1151-es hsz.-ben van egy kép az optionsról, ott a TrackIR ballra-jobbra mozgás a leaning-hez volt hozzárendelve. :)
  • bakvarnyu
    #1576
    Nézegettem a videókat minden katona sovány rajtuk.
    Legalább egy két alacsony köpcös is lehetne azokat könnyebb is eltalálni=)
  • joebacsi
    #1575
    tényleg, a pilótafülke kidolgozásra visszatérve, annyira nem sértődnék meg, ha valami hasonló, amatőr szintű dologról lenne szó
    (amúgy arma a trackIR4-et támogatja, tehát pl a fejemet kidönthetem a sarkon? mert az lenne az igazi vadállatság :))
  • joebacsi
    #1574
    hát gyalogosan is azért sokat számít majd sztem, hogy nemkell törzsből mindig fordulni (leginkább pl csapattársak helyzetének a megfigyeléséhez)
    remélem a merevszárnyúaknak is lesz normális fizikájuk, mert ekkora területen, ekkora látóhatárral, trackIR-el már tényleg van értelme normális repülőmodellnek (jó persze nem lockon szintűre gondolok, de mondjuk ha csak gépágyú, meg csak hőkövetős rakéták vannak, akkor már élvezetes dogfightokat lehet játszani, és ezeket kivitelezni azért nem olyan vészes :))
  • Seaweed
    #1573
    blackwak lal:DDD

    szal blackhawk....el is huzok aludni inkabb...nah jo8!
  • Seaweed
    #1572
    Ismerve a BAS Blackwakjait nem tartok attol hogy ne lenne jo amit kapunk ;)))
  • JohnnySmith
    #1571
    "Már csak abban reménykedem, hogy valós műszerfal lesz a repülőgépekben/helikopterekben is."
    Annyira mint az OFP-ben szvsz :)))) De ne nekem legyen igazam!
  • [NST]Cifu
    #1570
    Nemtom, én régóta használok VoIP programokat (Roger Wilcoval kezdtük még :)), de igazából pár hete, a WoW-ban merült fel előszőr, hogy fülest kellene használnom. Tény persze, hogy 12 emberrel elég ritkán vagyok egy csatin.

    Egyébként a TrackIR videók terén főleg helikopterben lesz meggyőző szerintem. Az OFP-ben alapvetően azért használtam heliknél/repülőgépeknél a külső nézetett, mert egész egyszerűen alig láttam valamit ki a gépből (főleg a V-80-ból :D). A TrackIR segítségével viszont végre ez nem lesz probléma. Már csak abban reménykedem, hogy valós műszerfal lesz a repülőgépekben/helikopterekben is.
  • Seaweed
    #1569
    Nekem okes
  • JohnnySmith
    #1568
    Stim :)

    (nem kicsit különösen a cuoresportivo.hu-n :) Én mondjuk klikkesedek mert 156 a favorit nálam:) )
  • joebacsi
    #1567
    mint mondtam hangkommunikáció...pl egy 12vs12es meccsen elég gyakran előfordul, hogy pont akkor beszélsz, mikor valaki más, és ilyenkor a másik tőled visszahallja magát, ami iszonyat zavaró...szóval legalább tsnek kell külön a füles, mert a játékhangok annyira nemzavaróak (sőt még meg is dobják egy kicsit a hangulatot, ha 2 hangkártyával játszva, mindig hallatszik a beszéded alatt a fegyverzaj, meg a robbanások :))

    (amúgy meg épp pár napja beszéltem egy alfással, kicsit beavatott, hogy milyen keményen összetartó közösség vagytok, meglepődtem eléggé )
  • JohnnySmith
    #1566
    Otthonra minek a füles? Pláne ha egyedű laksz?
  • joebacsi
    #1565
    hmm, pedig multis fpsnél azért elég alapszéria a füles, ugye a hangkommunikáció miatt :)
    (btw trackir arma videó nagyon meggyőző)
  • Reaper
    #1564
    Középső szerintem nice!
  • [NST]Cifu
    #1563
    Passz, nekem van egy asztali, talpas mikrofonom, meg egy ruhanyakba csippenthető. Azokra nincs sok értelme visszaverő felületett rakni, igaz nem is tudnék, mivel nekem nincs olyanom, csak Vector-om. :D
  • Bucser
    #1562
    a visszaverő felületet rá lehet tenni a mikrofonra.. a Vector expansiont nem tudom mire lehetne aplikálni:)
  • Icebird
    #1561
    az elsö szvsz mivel jobban tükrözi a szabadságot